Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

@ Killabien

 

Myślę że jest taka szansa gdybyśmy zamawiali najszybszą przesyłką. Na razie myślałem o YesAsia, nie wiem jakie jest Wasze zdanie. Mój kumpel też będzie brał dla siebie jakieś książki i takie tam, więc koszty przesyłki ew. dzielimy na cztery co dodatkowo jeszcze je obniży.

Odnośnik do komentarza

Jezus maria, tylko nie cenega :SSSSSSSSSSSSSSS

 

Nie wiem jak ktos moze mowic zniewiesciale o grze w ktorym glowna bohaterka jest kobieta :o Toz to o to chodzi zeby bylo zniewiesciale. Chyba ze brak flakow i odstrzeliwywanych mozgow jest teraz rownoznaczne ze zniewiescialym. Nie wiem tak ze znajomoscia jezyka japonskiego, ale jezeli jest na tyle dobra aby wywnioskowac z trailera ze gra jest ckliwa to szczerze zazdroszcze, naprawde.

 

Jakiekolwiek by FF13 nie bylo, bedzie odskocznia od szajsu jaki jest obecnie oferowany - pif paf wszedzie gdzie sie da.

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

@ Killabien

 

Myślę że jest taka szansa gdybyśmy zamawiali najszybszą przesyłką. Na razie myślałem o YesAsia, nie wiem jakie jest Wasze zdanie. Mój kumpel też będzie brał dla siebie jakieś książki i takie tam, więc koszty przesyłki ew. dzielimy na cztery co dodatkowo jeszcze je obniży.

YesAsia wysyła gry za darmo.

Odnośnik do komentarza

Trailerek fajny, Bahamut i Alexander wyglądają świetnie, pozwalają zapomnieć o porażce jaką jest samochodzik Afromana. :thumbsup: Nowa panna była moją faworytką już wcześniej a teraz po zobaczeniu dual wield to już wiem, że na 100% nie opuści mojego podstawowego party :D

 

Dmg na razie na filmikach jest słaby ale nie można się do końca sugerować, że tak będzie zawsze. W końcu w każdym Finalu mogliśmy żyłować postacie. :P

 

Czytałem gdzieś o skalowaniu poziomu expa u przeciwników, jest to prawda? Jeśli tak, to by była kolejna dobra wiadomość, do dzisiaj pamiętam walki z lvl 100 ultima/omega w FFVIII :D

 

Level-upowanie i customizacja broni brzmi intrygująco, ciekawe ile zaczerpnęli z Parasite Eve/Vagrant Story, zawsze chciałem aby podobny system pojawił się w jakieś innej grze.

Ciekawe też, ile z tego level upowania broni wzięli z FFXI i ile pojawi się w XIV. :D

 

Samo dobre info póki co, zapowiada się konkretna produkcja. :good:

Odnośnik do komentarza

Specjalnie obejrzałem trailer zwracając szczególną uwagę na dmg bo myślałem, że zaczynam ślepnąć na starość ale jednak nie jest tak źle.

Nie zauważyłem uderzenia stricte za 9999. Było za to kilka za 8k, 9936, 9864 i dużo, naprawdę dużo od 300 do 7000 z przewagą niskich wartości.

Może rozmawiamy o różnych trailerach bo na ostatnim, dmg po 9999 nie "leci". :/

Jest jedno uderzenie, które zadaje naszemu sojusznikowi 10048 (wygląda to na lightning aoe od wroga) więc nie wiem jak do końca będzie z tym damage cap, czy dla nas będzie 9999 czy jednak więcej skoro stworki mogą go przekroczyć.

 

Ciekawa rzecz, czasem cyfry zadawanego dmg są srebrne, czasem złote, ciekawe czy ma to związek z combo meter w prawym górnym rogu ekranu.

Odnośnik do komentarza

Jest jedno uderzenie, które zadaje naszemu sojusznikowi 10048 (wygląda to na lightning aoe od wroga) więc nie wiem jak do końca będzie z tym damage cap, czy dla nas będzie 9999 czy jednak więcej skoro stworki mogą go przekroczyć.

Możliwe że będzie podobnie jak w przypadku dziesiątej części...
Odnośnik do komentarza

Plotki wzięły się ze źle zrozumianych wypowiedzi developerów w czasie -- chyba -- E3 2008.

tym bardziej,że jak mnie pamięć nie myli ten engine na którym śmiga FFXIII jest tworzony na pc i wersje na ps3 i x360 to upraszczając poniekąd konwersje.Tak więc teoretycznie wersje na pc mają jako tako gotową stąd pojawiły się kiedyś te ploty.Tak samo jest z tym enginem frameworks od capcomu.

Odnośnik do komentarza

czy tylko mi się niepodoba skłąd postaci?Lighting,snow,cid,murzyn i ta panna taka egzotyczna :) to są spoko,ale z kolei hope,laska snowa to straszne leszcze.Pozatym postacie maja mocno ambitne imiona snieg,nadzieja,blyskawica.Brakuje mi trochę jakiegoś kozala ala Auron,ale tacy to chyba w versusie będą.

Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza

głównie mi chodzi o design,nie przepadam za graniem dziećmi i piskliwymi lolitkami,które prawie zawsze są wrażliwe i często płaczą.

 

W XII czy IX od razu wiedziałem,że kilku bohaterów to pipy np.Vaan i tak było po ograniu gierki

Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza

No tak bo 'nie pipy' to faceci z zarostem, niskim glosem rzucajacy ur,wami na lewo i prawo, z kolei 'nie pipy kobiety' to grube lochy pastewne, bekajace i do tego z tradzikiem.

 

Larsa w FFXII byl najmlodszym 'czlonkiem party' a byl wieksza 'nie pipa niz vaan'. Wiek nie ma tutaj nic do rzeczy.

 

Juz nie wspomne o tym ze Cid nie jest w party, tak samo jak kobita snowa. Party jest akurat bardzo fajne a hope nie przypomina w niczym glupiego szczyla z niewydarzonym ozorem. Przykre patrzec ze ludzie zamiast wrazliwosc przedstawiaja pif paf, no ale takie czasy nastaly ze wrazliwosc jest nie w modzie i w ogole 'gaylike'. Juz nie wspomne o grzechu prawie tak wielkim jak pierworodny - placzu, toz to nie wypada w czasach kapitalizmu plakac, lepiej po raz kolejny zrobic pif paf i ZASZCZELIC PIZDOLETEM.

 

Buerk.

Odnośnik do komentarza

Można być kozakiem a zarazem ciekawą psotacią jak np.Auron.Realia tego Finala wydają mi się po prostu mroczniejsze i niektore postaci gryzą mi się z tym.Głównie chodziło mi tu o design postaci a nie ich charakter,bo tego chwilowo nie zna nikt.Po prostu już rzygam tym zamiłowaniem do wrzucania dzieciaków do party w jrpg i zazwyczaj są one leciutko mówiąc denerwujące.Ostatnio jak grałem w lost odysey to chciałem żeby te dzieci (pipi)nął pociąg bo zepsuły cały klimat.Wrażliwośc i ckliwość,ok(oby dali spoko dialogi w tych scenach bo jak beda pseudo (pipi)y a ratowaniu swiata to sie pochlastam) ale stonowane i przeplatane z epickoscią wydarzeń.

Odnośnik do komentarza

No ja nie wiem co powiedziec.

 

Co robilismy w Modern Warfare 2? Ratowalismy swiat.

Co robilismy w Uncharted 2? Ratowalismy swiat.

Co bedziemy robic w final fantasy 13? Ratowac swiat.

 

Ratowanie swiata jest, bylo i bedzie motywem przewodnim, mozna to przedstawic w takiej a lub innej formie ale element 'swiatoratujacy' jest wszechobecny. Jezeli zas chodzi o 'dzieciaki' w party to juz w FF12 bylo ich tylko dwoje (vaan i penelo) w FF13 tez jest dwoje z czego tylko jedno jest nastoletnie, a drugie ma za niedlugo wyjsc za maz (wiec raczej nei ma 16 lat) poza tym jak ktos nie lubi mlodych lasek ponizej 20... no to nie wiem co powiedziec :P

Oczywiscie fanie jakby ich nie bylo, ale przynajmniej dobrze ze nie sa glownymi bohaterami, zreszta jezeli beda choc w czesci podobne do larsy to jest mi kompletnie obojetne czy beda mialy 5 lat czy 50.

Odnośnik do komentarza

hmm...W Mario ratowaliśmy księżniczke Piczke ;) Zaspoilowałeś mi U2 i MW2 :( Dzieciak przejdzie o ile nie będzie:

1.Idiotą

2.Pseudo zabawną postacią czym psuje klimat(kto czyta Berserka wie o kogo mi chodzi)

3.Dadzą mu normalny głos(tu wersja angielska ma u mnie pierwszeństwo bo japończycy mają skłonność do drących ryja chłopców i piszczących dziewczynek)

 

Dziewczyny poniżej 20 lubie :) Ale mi chodzi ciągle o dizajn,A ta jedna panna wygląda na taką zachukaną jełopke co się pakuje w tarapaty i musze tracić czas na ratowaniu jej przez kilka godzin.

Odnośnik do komentarza

No to akurat, gra nie bedzie trwala 10h jak wiekszosc teraz, tylko 10h + x godzin na ratowanie panny. :)

 

Ostatnio pokazana panna to jest wlasnie auron finala 13, najmlodsza panna wyglada najbardziej dziecinnie po trailerach, ale i tak designem przebija wszystkie dzieciory ktore do tej pory w serii byly.

 

Co zas do reszty, do kazdego idiota znaczy cos innego, japonczycy lubia anime ktore ja osobiscie traktuje w kategorii idiotyzmy (z NIELICZNYMI wyjatkami) a inni filmy sensacyjne z usa w stylu 'zabili go i uciekl'. Ale wszystko to da sie okreslic dopiero po wysluchaniu chociaz czesci dialogow.

 

Wakka byl pseudozabawna postacia i moim skromnym zdaniem nie psul klimatu :]

 

I tak oczywiscie, jezeli dadza mu sensowny glos (znow larsa z FF12) to bedzie git, ale jak dadza slaby to juz nie bardzo, ale to sie akurat tyczy kazdego. Gdyby auron piszczal niczym 'bracia bezjajeczni' z 'mam talent' to chyba nikt nie uwazal by za fajnego. ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...