Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie czytaliście na dniach w różnych miejscach o wypowiedzi M. Toriyamy który powiedział, że grę -- w zależności od doświadczenia gracza -- można przejść w 50-60h. Wypowiedź jest wprawdzie sprzed tygodnia, ale potraktowano ją teraz jako wielki nius. Anyłej, Kitase w najnowszym Famitsu (albo Dengeki) poruszając ten temat powiedział, iż zawartość FFXIII jest ogromna. Wyliczając takie rzeczy jak sub-eventy, mini-gry, misje itd. potrzeba będzie być może nawet 150h. Jemu dla przykładu zajęło to ponad 140h.

 

Nawiasem mówiąc ciekawa sprawa, bo po przejściu gry -- w zależności od naszych osiągnięć -- najprawdopodobniej otrzymamy jakieś specjały, ale wypowiedź była wyrwana z szerszego kontekstu więc nie jestem na 100% pewien. Co złego to nie ja.

Odnośnik do komentarza

To sa gry sprzed 5 lat.

 

W obecnych czasach tytuly wymagajace takiej ilosci godzin sa RZADKOSCIA, co wiecej dla niektorych beda minusem lol.

 

No to cos dzisiejszego, tj. Last Remnant, Star Ocean:The Last Hope, Tales of Vesperia :)

 

Jak wam sie podoba EU cover?

http://www.ps3site.pl/europejska-okladeczka/25941/

"Nieruchana baba" plus logo. Moze byc moim zdaniem, ale wybralbym ciemnoskora pieknosc ;) Hmm odeszli od schematu logo na bialym tle? Szaleja :P

Odnośnik do komentarza

Ale to nic nadzwyczajnego przecież - FFX, Star Oceany itd też zapewniały podobną ilość godzin zabawy;].

Czy ktoś mówi że to coś nadzwyczajnego? Ja tylko lekko rozwinąłem temat który poruszało ostatnio wiele serwisów (choć gdyby się zastanowić to faktycznie nadzwyczajny wynik w dzisiejszych czasach).

 

BTW: Skan i info z ostatniego Jumpa:

http://kontownia.wordpress.com/2009/12/02/jump-2-xii-ffxiii-i-kh-bbs/

Odnośnik do komentarza

W obecnych czasach tytuly wymagajace takiej ilosci godzin sa RZADKOSCIA, co wiecej dla niektorych beda minusem lol.

 

Ci dla których będzie to minus nie powinni w ogóle się zabierać za RPGi ;)

 

Jak gra jest nudna i schematyczna to sztuczne jej wydłużanie poprzez zmuszanie gracza do przechodzeni w kółko tych samych daremnych misji jest minusem :)

 

EDIT: Choć wątpię żeby to było problemem w 13 fajnalu

Edytowane przez Siarex
Odnośnik do komentarza
Jak gra jest nudna i schematyczna to sztuczne jej wydłużanie poprzez zmuszanie gracza do przechodzeni w kółko tych samych daremnych misji jest minusem

Problem w tym że to tylko myśl człowieka który nie planuje zostać No-Life'm przy tym konkretnym tytule :P.

Odnośnik do komentarza

No okladka nie decyduje,u mnie o tym czy dana gre kupie. W koncu liczy sie zawartosc pudelka, ale jednak wole by SE trzymalo sie tradycji i okladki byly utrzymane w stylu poprzednich czesci.

Heh, coraz blizej premiery i strasznie jestem ciekaw jaka ta czesc bedzie. Hype na nia widze, ze jest duzy. Zobaczymy co, oprocz fajnych laseczek bedzie miala gra do zaoferowania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...