Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jako że gra chodzi po 50zł to się skusiłem...przyznam szczerze że demo nakierowało mnie na grę odpowiednio! Po łyknięciu pełnej wersji mam takie same odczucia! Miejscami gra prześliczna ale nie zawsze, poza tym za dużo strzelania, bardzo dużo! No i potrafi być bardzo irytująca niestety! Przeciwnicy zachodzący z każdej strony sprawiają że chowanie za elementami otoczenia nie ma czasami najmniejszego sensu.

 

Odnośnik do komentarza
No i potrafi być bardzo irytująca niestety! Przeciwnicy zachodzący z każdej strony sprawiają że chowanie za elementami otoczenia nie ma czasami najmniejszego sensu.

Poprostu musialem sie przyczepic. Wiec wedlug Ciebie lepiej zeby stali w miejscu albo wybiegali wprost pod celownik?? AI musi byc dla ciebie pewnie z przed 10 lat

Odnośnik do komentarza
No i potrafi być bardzo irytująca niestety! Przeciwnicy zachodzący z każdej strony sprawiają że chowanie za elementami otoczenia nie ma czasami najmniejszego sensu.

Poprostu musialem sie przyczepic. Wiec wedlug Ciebie lepiej zeby stali w miejscu albo wybiegali wprost pod celownik?? AI musi byc dla ciebie pewnie z przed 10 lat

 

Nie wiem jaki to ma związek z AI! Jakbyś nie zauważył kąt pola widzenia w TV jest dużo mniejszy niż w rzeczywistości więc gracz nie jest w stanie zauważyć wszystkiego!

Pewnie nie grałeś w Gears of War, to polecam i zobaczysz jak tam można z przyjemnością używać cover systemu! Poza tym jak ktoś ma inne zdanie na temat twojej ulubionej gry nie musisz od razu w wypowiedziach narzucać mu poziomu swojego IQ :D

Odnośnik do komentarza
No i potrafi być bardzo irytująca niestety! Przeciwnicy zachodzący z każdej strony sprawiają że chowanie za elementami otoczenia nie ma czasami najmniejszego sensu.

Poprostu musialem sie przyczepic. Wiec wedlug Ciebie lepiej zeby stali w miejscu albo wybiegali wprost pod celownik?? AI musi byc dla ciebie pewnie z przed 10 lat

 

Nie wiem jaki to ma związek z AI! Jakbyś nie zauważył kąt pola widzenia w TV jest dużo mniejszy niż w rzeczywistości więc gracz nie jest w stanie zauważyć wszystkiego!

Pewnie nie grałeś w Gears of War, to polecam i zobaczysz jak tam można z przyjemnością używać cover systemu! Poza tym jak ktoś ma inne zdanie na temat twojej ulubionej gry nie musisz od razu w wypowiedziach narzucać mu poziomu swojego IQ :D

 

Szczerze to powiedziales cos bardzo dziwnego. Ja nie wyobrazam sobie tej gry bez chowania sie za oslony i bynajmniej nikt mnie nie otaczal nawet na crushingu..porpostu trzeba byc szybkim i czasem walnac jakiegos headshota.. moze poprostu gra jest dla Ciebie za trudna??:)

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi się żeby była za trudna! Walka w kościele: wpadasz i chowasz si za ławką i zajmujesz się np.: czterema typami przed tobą a między czasie dwóch zachodzi cię z flanki i kończy twój żywot! Wychodzisz z kościoła i jest łatwiej ale nie po to jest ten cover system bym brał wszystkim en face ;)

Ja to widzę tak, inny widzi to zupełnie inaczej i dla mnie jest to ok! Poza tym nie muszę rzucać podtekstów o inteligencji lub braku zręczności by udowodnić na siłę że gra jest najlepsza na świecie bo nie jest!

Była kiedyś taka gra na PSX: Treasures of the deep! Gra średnia, nie polecana, a mnie urzekła klimatem i była dla mnie jedną z najlepszych na szaraka...

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
Nie wydaje mi się żeby była za trudna! Walka w kościele: wpadasz i chowasz si za ławką i zajmujesz się np.: czterema typami przed tobą a między czasie dwóch zachodzi cię z flanki i kończy twój żywot!

Ja też Cię nie rozumiem ... to co wolałbyś żeby wychodzili Ci tylko z przodu pod samą lufę ?? Zamiast narzekania należą się tu brawa za AI!

Odnośnik do komentarza

Fakt że bambusy otaczają Cię do upadłego jakoś lepiej świadczy dla mnie o systemie strzelania i coverów niż w Gearsach gdzie można sobie kucnąć i iść zrobić herbatę. A serio, szanuje GoWa ale nie łapę porównania do Uncharteda - w obie gra się inaczej, ale skoro Ty nie możesz się odzwyczaić od siedzenia za jedną zasłoną i przyprawia Cię o frustracje że jesteś zmuszony do mobilności to... szkoda. Nie bierz się za Crushinga czasem. :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Jako że gra chodzi po 50zł to się skusiłem...przyznam szczerze że demo nakierowało mnie na grę odpowiednio! Po łyknięciu pełnej wersji mam takie same odczucia! Miejscami gra prześliczna ale nie zawsze, poza tym za dużo strzelania, bardzo dużo! No i potrafi być bardzo irytująca niestety! Przeciwnicy zachodzący z każdej strony sprawiają że chowanie za elementami otoczenia nie ma czasami najmniejszego sensu.

1. chowanie się za elementami otoczenia zawsze ma ten sam sens - uniknięcie gradu pocisków wroga.

2. chyba logiczne jest, że gdy skutecznie się osłonisz to wróg będzie szukał innej drogi do osiągnięcia swojego celu.

3. porażki mogłyby być irytujące gdyby trzeba było zaczynać grę od nowa, ale każda walka rozpoczyna się nowym checkpointem.

Odnośnik do komentarza
Heh! betonu nie skruszę! Nie wiem gdzie wy tam widzicie te AI godne pochwały! Nie zrozumieliśmy się to na pewno! Nie będę nic nikomu udowadniał!

Nie należę do fanów tej gry i to wszystko!

Pomijajac juz sama gre, to proponuje sprawdzic jakie znaczenie ma wykrzyknik, i uzywac go wtedy kiedy nalezy, a nie zawsze. Co do gry to po prostu masz pretensje ze gra jest trudniejsza i wymusza dynamike poprzez wlasnie szybko poruszajacych sie przeciwnikow - zarzut jest smieszny, ale skoro wolisz gearsy gdzie mozna przez 10 minut stac za jedna oslona i nic nie robic, to twoja sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Przecież ta gra wcale nie jest trudna! Ale nie będę niszczył ołtarzy waszej ulubionej gry ;) Tak z wykrzyknikami mnie poniosło.Poprawiłem i kończę te dywagacje bo cuchną osobistymi utarczkami. Jak coś to na PW bo szkoda tu miejsca

Tobie chodzi o to, że w trybie normal nie można zginąć przez co cały koncept z osłonami leży w gruzach. Szarżowanie do przodu jest wtedy efektywniejsze - znacznie szybsze. W dzisiejszych produkcjach tryb normalny jest zrobiony pod tzw. casuali. Zagraj na trudniejszym poziomie to wtedy pogadamy. Nie wmówisz mi, że przeszedłeś grę na najwyższym poziomie nie używając osłon.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...