Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, czytam te Wasze wypowiedzi i dochodzę do jednego wniosku: w ogóle nie zwróciliście uwagi na fabułę. Przecież historia wszystko wyjaśnia, i od pewnego momentu można się było spodziewać podobnego finału. Większość marudzących parła chyba do przodu niczym Rambo, skip'ując "katscenki". W ten sposób rzeczywiście nie ma co się dziwić, że nagle się komuś nad głowa pojawia się wielkie "WTF?" i potem pisze na forum:

"końcówka to kapa, szczelam se szczelam a tu nagle jakieś korwa zombi czy inne hoje"

;)

 

Po drugie, NIE SPOJLUJCIE!! Nie wszyscy ukończyli ten przedni tytuł, nie psujcie im zabawy.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, idealnie powiedziane przecież mniej więcej od ponad połowy gry można było spodziewać się czegoś w tym stylu. Fabuła była tak prowadzona, że np. dla mnie nie było to żadnym zaskoczeniem. W ogóle cała ta klątwa idealnie pasuje do całego klimatu gry, do przygód Nathana. Lepsza klątwa niż ufo w Indianie to jest dopiero przegięcie.

A z innej beczki gra jest po prostu za(pipi)ista, mimo swojego wieku U: DF nadal graficznie zabija konkurencję. Myślałem że, po Killzone 2 to długo żadna gra nie zachwyci mnie pod względem grafiki, yhy akurat długo to nie trwało do czasu aż odpaliłem Uncharted. Dżungla powala na kolana, jest po prostu przepiękna, roślinność, wschody zachody słońca w oddali, woda co z tego że, jest ograniczona mi to w sumie nie przeszkadzało. W ogóle cały klimat gry, Nathan, muzyka, dźwięki, fabuła takich gier jest jak na lekarstwo w tej generacji. U:DF to perełka gra absolutnie obowiązkowa. Właśnie dla takich gier kupiłem PS3 typowo "konsolowych" rzygać mi się już chce fps-ami. Jedyne do czego mogę się doczepić to trochę za mało zagadek jest w grze i przede wszystkim są za proste. Ale mam nadzieję, że w drugiej części będzie lepiej z tym. A po za tym to już nie mogę się doczekać Among Thieves.

Odnośnik do komentarza

a przepraszam bardzo, w na fabule skupilem sie bardzo, kazda cutscenke ogladalem uwaznie, z reszta jest to element gry ktory od dawien dawna uwielbialem. po prostu, nie pasuje mi w tak powaznej produkcji element fantastyczny. ja jak biore dany tytul do reki to wiem ze bede gral w fantastyke, gre akcji albo historyczna przygodowke.

tutaj troche mnie to zaskoczylo, ale jak juz tak mam ocenic to przynajmniej stwory te wygladaly w przyblizeniu jak ludzie mieszkajacy tam od dawna, wychodzeni i bladzi.

 

 

nie zmieni to jednak faktu ze Uncharted to gra absolutnie obowiazkowa, brylant w dziedzinie gier konsolowych, exclusive ktorego Sony potrzebuje jak powietrza. Tomb Raider i Indiana Jones to przeszlosc - dzisiaj rzadzi i dzieli Nathan Drake ;)

Odnośnik do komentarza
a przepraszam bardzo, w na fabule skupilem sie bardzo, kazda cutscenke ogladalem uwaznie, z reszta jest to element gry ktory od dawien dawna uwielbialem. po prostu, nie pasuje mi w tak powaznej produkcji element fantastyczny. ja jak biore dany tytul do reki to wiem ze bede gral w fantastyke, gre akcji albo historyczna przygodowke.

tutaj troche mnie to zaskoczylo, ale jak juz tak mam ocenic to przynajmniej stwory te wygladaly w przyblizeniu jak ludzie mieszkajacy tam od dawna, wychodzeni i bladzi.

 

 

nie zmieni to jednak faktu ze Uncharted to gra absolutnie obowiazkowa, brylant w dziedzinie gier konsolowych, exclusive ktorego Sony potrzebuje jak powietrza. Tomb Raider i Indiana Jones to przeszlosc - dzisiaj rzadzi i dzieli Nathan Drake ;)

 

Masz rację ale w grze przygodowej nie ma powiedziane że nie może być elementów fantastyki czy s-f. Daleko szukać chyba nawet najbliżej zbliżona gra do U:DF, Tomb R. gra przygodowa-walczyło się z dinozaurami ;) . Dalej w każdym prawie filmie o poszukiwaczach skarbach-przygodowych masz takie elementy np.: "Mumia 1, 2 ,3", "Piraci z Karaibów" nawet w syfiastym Indiana Jones IV masz motyw UFO chodź to w sumie inna bajka. A nie zdziwiłbym się jak w drugiej części w tych śnieżnych górach spotkamy Yeti hehe, czemu nie.

 

No ale każdy lubi to co lubi, i tak jak napisałeś gra brylant.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odpaliłem ostatnio znowu Drake i odpadłem:). Grę już przeszedłem trzy razy ( z tymże jeszcze na SD ) a jakoś mnie tak naszło, żeby załączyć i zobaczyć jak gierka wygląda w HD. Miałem włączyć tylko na chwilkę, a chyba już z pół gry przeszedłem. Gra lekka, fajna i przyjemna. Naprawdę coś w tej grze jest co nie pozwala się oderwać. Charyzmatyczny bohater, klimat "indianajoneso" podobny, wartka akcja, filmowość, ładna grafika. Może tylko za dużo strzelania i mało zagadek ( a jak już są to prościutkie ), ale i tak Uncharted to jedna z lepszych gier w jakie grałem.

 

Ot, taka refleksja mnie naszła ;) .

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...