Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy później...

Witam. Mam problem z grą Uncharted: Drake's Fortune na ps3. Otóż filmy strasznie klatkują i nie da się ich obejrzeć. Zamiast trwać na przykład minutę trwają 10. Posiadam ps3 slim 320gb. Grałem dotąd w UFC 3, Gran Turismo 5, Fifę 11 i nie miałem takich problemów. Każdy filmik z uncharted zawiesza się. Podczas gry również się to zdarza, lecz znacznie rzadziej. Mam pobraną najnowszą aktualizację (4.53 o ile się nie mylę). Gra jest całkowicie nowa.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem z grą Uncharted: Drake's Fortune na ps3. Otóż filmy strasznie klatkują i nie da się ich obejrzeć. Zamiast trwać na przykład minutę trwają 10. Posiadam ps3 slim 320gb. Grałem dotąd w UFC 3, Gran Turismo 5, Fifę 11 i nie miałem takich problemów. Każdy filmik z uncharted zawiesza się. Podczas gry również się to zdarza, lecz znacznie rzadziej. Mam pobraną najnowszą aktualizację (4.53 o ile się nie mylę). Gra jest całkowicie nowa.

 

Uszkodzona płyta, lepiej ją wymień na jakąś lepszą. I wróć do gry bo  filmiki są świetne. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio wiele gier kończyłem wręcz z musu, na zasadzie - przejść, zobaczyć ending, sprzedać. W Unczarteda gra się jednak cholernie przyjemnie, oglądając widoki i kolejne cut scenki. Ot generyczny Gears Raider ze wspinaczkami i zagadkami w grobowcach, ale chętnie włączam codziennie na 3-4 chaptery. Z przyjemnością po ukończeniu wezmę się za dwójkę i trójkę.

Na początku trochę dała mi po oczach grafa. Dość plastikowe postacie, malowana niebieską farbą woda - ot 2007 rok (mówię o początku gry na statku). Dobrze jednak, ze to było tylko pierwsze złudne wrażenie, bo po godzinie już nie mogłem oczu oderwać (dżungla, ruiny, gra świateł etc.).

Nie mogę jednak przeboleć jednej głupoty - przeciwnicy:

- celują doskonale z kilometra (no trudno, trzeba się starać i korzystać z covera),

- pojawiają się w kompletnie oskryptowanych momentach. Cisza, pusta przestrzeń, ale wystarczy pół kroku w przód by obskoczyli z każdej strony. Szczytem wszystkiego był przeciwnik pojawiający się nagle za filarem, podczas gdy na 100% wcześniej go tam nie było (rzucałem granatami, znając zawczasu jego pozycję). No i skąd przeciwnicy w grobowcach? Nasz dzielny bohater rozwiązuje tonę zagadek, wspina się na sam szczyt, odkrywa tajemne przejścia tylko po to, by w (z trudem) odnalezionej komnacie czekało 10 tubylców do wystrzelania. SKĄD TAM SIĘ WZIĘLI? Z tego wynika, że są lepszymi szperaczami grobów niż Drake.

- no i ZAWSZE nas widzą, nawet jak chowamy się za murem. Celują idealnie w miejsce, za którym się chowamy, mimo że niepostrzeżenie przeszliśmy na drugi koniec muru. No i granatami rzucają na 300 metrów tuż pod nasze stopy.

 

Reszta spoko, fajnie się gra:)

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Liczę, że masz rację:) Biorę się za dwójkę teraz - już klimatyczny śnieżny początek daje radę. Lubię skrypty, jeśli chodzi o akcję i konieczność szybkiego reagowania np. na zapadające się elementy. Gorzej, jeśli w grę wchodzi spawnowanie się przeciwników w durnych miejscach.

Kurczę, PS3 pod koniec żywota tej generacji to był dobry powiew świeżości - tyle ex'ów jeszcze do ogrania:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 6 lat później...
4 godziny temu, Figuś napisał:

 

 

mmmm Elenka xd


Co to ma być? Wygląda jak Chylińska :yao:
Jedynkę słabo wspominam - za schematyczna, powtarzalna i przestrzelana, w czym nie pomagał fatalny tego strzelania model.
Jasne, u-boot w dżungli robił niezapomniane wrażenie i ogólnie dzięki tej grze mogłem poznać te zajebiste postacie, z którymi zżyłem się na następne lata, ale tak obiektywnie rzecz biorąc jedynka to max 7/10 i to tylko i wyłącznie ze względu na sentyment.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja kupiłem w 2009, trójkę z motorstormem i właśnie uncharted. miłość od pierwszego zagrania (pomijam ślinienie się do zapowiedzi), mimo, że w 2009 generacja była już dobrze rozkręcona (na pewno na X360) i byłem już po ograniu takich hitów jak Girsy, mass effecty, bioszoki, gta4, cod4 itd. to i tak Uncharted robił mega wrażenie.

 

no a kilka miesięcy póżniej wyszedł U2 i nic już nie było takie samo :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.