Skocz do zawartości

Uncharted: Drake’s Fortune


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Końcówce do science-fiction jeszcze trochę brakowało, co więcej, zostało to w miarę zgrabnie wytłumaczone i owinięte w "realną" otoczkę, więc do tego elementu nie można się przyczepiać ;)

 

Przydałoby się więcej elementów archeologiczno-odkrywczo-zwiedzanych, a mniej kolesi znajdujących się w miejscach do których drzwi/włazy/przejścia przez kilkaset lat były zapieczętowane, a my je właśnie otworzyliśmy.

 

Po Killzone 2 jest to moja druga pozycja którą masteruję bo...warto ;) Poświęcić takiemu tytułowi więcej czasu to sama przyjemność. Dla takich tytułów kupuje się ten, a nie inny system.

 

9/10 jak nic.

Odnośnik do komentarza

Mimo, ze ostatnio 90% czasu spedzam w multi w roznych FPS to jednak wlasnie Uncharted jest u mnie gra nr1 na PS3

 

Skonczylem ja 7 razy z wielka przyjemnoscia.

 

Dla mnie absolutne 10/10 gra jest superprzyjemna

 

Co prawda tez wolalbym mniej strzelania a wiecej zagadek ale i tak Bardzo bardzo mi sie podobalo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Cześć, mam lekkie problemy z przejściem Uncharted na poziomie trudności Crushing. Macie jakieś wskazówki na temat pokonania tej gry na tym poziomie? Narazie działam metodą prób i błędów, ale strasznie to doskwiera. Pomożecie? :)

 

Zapomnij o strzelaniu będąc przylepionym do osłony (nie mylić z ogniem spamującym), cover system służy do regeneracji hp i bezpiecznego orientowania się w terenie. Opanuj strzał z biodra (szczególnie przydatne jeśli chodzi o shotgun'y), pojedynczych oponentów załatwiaj za pomocą melee (najlepiej z zaskoczenia). Poznaj dobrze teren działań, liczbę oraz miejsca pojawiania się oponentów. Mądrze używaj granatów (nie marnuj na jednego napastnika). Opanuj gałkę :D headshot bardzo ułatwi sprawę. Zalecam tez odrobinę cierpliwości, nawet się nie obejrzysz a platyna wpadnie ;)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ot co Twoje dwa ostatnie slowa mowia wszytsko :D Ostatnio mimo ze juz dawno zrobilem calaka znowu pogrywam w Uncharted.. Ciezko to wytlumaczyc np ostatnio wlaczam takie DMC 4 i normalnie po 5 minutach grania mnie szlag trafia jaka ta gra jest prymitywna.. Odpalam przygody Nathana i poprostu odplywam jak za dawnych lat ...:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...