Skocz do zawartości

Crisis Core: FFVII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

no dzisiaj jak siedziałm na cwiczeniach to nastawiłem sobie ze 3 razy na 200 shinra soldiers i za 3 razem udało sie ;] ale miałem 4 materie Meteor Shots na master ustawione :)

 

 

W ogole świetna sprawa z tymi żołnierzami, mozna sobie właczyć konsole, wyekwipować Doc's Code, Fury Ring, Mortal Shock i mase x-potionów, odłozyć psp-ka na bok no i sobie walczy ;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam problem, po umieszczeniu czerwonych materii w konsoli (to jest już po tym jak Zack chce dorwać Dantego w jego kryjówce) otwiera się brama i wlaczy się z takim gościem ze skrzydłami (takim samym jak się walczyło, gdy jeden z gości Dante zjadł włosy Zack'a) no i tu nie mam pomysłu co robić bo nawet jak uzbieram ponad 8000hp w misjach i założe pancerz zmiejszający obrażenia magiczne to gosć załatwia mnie jednym triple Thundaga (nawet nie zdąże mbarrier założyć) i mimo że mam status raise to i tak dużo nie pomaga bo zanim zdąże cokolwiek zrobić gość znowu rzuca to samo i jest game over :/ Chyba pozostaje mi liczyć że po rozpoczęciu walki włączy mi się limit dający niesmiertelność.

 

No i ogólnie zmierzam do tego czy i gdzie można zdobyć pancerz niwelującu działanie magii Thunder bo inaczej bede chyba musiała ostro podpakować postać mimo że z wcześniejszymi bossami nie miałam aż tylko problemów :/

Odnośnik do komentarza
Bo jesteś chyba jedną z niewielu osób, które

pod sam koniec gry

mają mniej niż minimum 20.000 HP :P

Hę? Ja przeszedłem grę bez żadnych problemów mając 9999HP, bez żadnego niwelowania limitu. Ba, uważam, że po zniesieniu tego limitu główny wątek fabularny byłby żałośnie prosty.
Odnośnik do komentarza

Proste pytanie:

 

Z tego co wiem, jest to prequel. Jednak mocno związany z Finalem siódemką, tak więc czy można grać bez znania fabuły? Tzn. można, ale czy dużo się przez to traci czy wręcz przeciwnie, gra we wszystko ładnie wprowadza?

Odnośnik do komentarza

Wiesz to jest tak, że po zagraniu w CC chcesz od nowa siódemkę przejść. Wiem bo sam tak miałem, ale wcześniej i tak całą przeszedłem. To zależy od Ciebie jeżeli nie zależy Ci na drobiastkowym rozeznaniu fabularnym to sięgaj po CC, a jeżeli jednak to nic innego Ci nie pozostaje jak wgrać sobie FF VII. Pozdro.

 

PS: Jeżeli chciałbyś to pomoge Ci skonfigurować Polską wersje, sam na takiej gram.

Odnośnik do komentarza

Dzięki winner, nie lubię spolszczeń, choć sam amatorsko FFIII tłumaczę, wiem, że o wiele lepiej grać w angielską, a skromnie mówiąc czytanie angielskiego idzie mi perfekcyjnie ^_^, więc nie ma problemu :).

 

No to ok, zaliczę sobie siódemkę najpierw, ale wszystko po kolei, jest jeszcze cała masa innych gier, ale na szczęście wakacje się zbliżają.

 

EDIT: Sprawdź PM, tam napisałem ile za karte dałem.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Czy posiada ktoś fotki limitowanej edycji Crisis Core wydanego w Europie? Wszystko wygląda ślicznie na wszędzie zamieszczanym obrazku, ale z tego co czytałem artbook ma jedynie 48 stron. Może ktoś zakupił i mógłby zrobić fotki wydania? Bo mam wątpliwości czy aby chcę wydawać 50zł więcej za zbiór małych obrazków i tekturowe opakowanie.

Odnośnik do komentarza
No spoko ja miałem jak gierkę przeszedłem jakieś 5000 - 7000 hp (dokładnie nie pamiętam), trochę trudno było z ostatnim bossem, ale poszło xD.

 

No podtwierdzam max hp w momencie gry z bossem wynosiło u mnie ok 5000hp, ale dzięki materii zwiększającej częstotliwość  limitu Aerith prawie ciągle miałam 9999hp i bossa bez problemu rozwaliłam nie używając nawet czarów. Trudniejszy dla mnie był ten gość z którym walczyło się przed finałowym bossem :) 

 

Teraz rzeczywiście mam znowu ochote zagrać w VII, choć żal będzi mi tym razem pokonć Sephiroth'a bo po zagraniu w Crisis Core zaczęłam go lubić :D

Edytowane przez lena163
Odnośnik do komentarza
mi ff7 CC znudził się po 124 godzinach ale na mnie nie ma co patrzeć bo jestem fajnalowym czubkiem ;)

 

Tylko coś ty tam robiła tyle czasu? Ja po 20+ godzinach skończyłem główny wątek, potem new game+ odkrywanie wszystkich meandrów, pakowanie stat, 100% misji i dobranie się do tyłka Minervie i po tym wszystkim miałem 60 godzin z lekką górką :P A zwiedzać i szukać ukrytych lokacji to nie tutaj, takie rzeczy to tylko w erz... tzn, w orginalnym FFVII.

Odnośnik do komentarza
Ja też nie zaglądałem na gamefaqs... Ale faktem jest że z DMW to się można długo bawić, z magic pot zresztą też.

broń boże nie zarzucam że każdy zrzyna z solucji :) magic pot'a złapałam za 2-gim razem. Do dziś nie mam tylko Genesisa na 100% bo już dałam sobie spokój (ileż można... <_< ) Nie wiem czemu ale w ogóle mi u tej postaci nie rosną procenty nawet z "wspomagaczami" w slotach Zacka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...