Skocz do zawartości

Crisis Core: FFVII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier... niczę, ty (pipipipip)!

Weź ktoś to wyedytuj, ja w to jeszcze nie grałem i już mam mega spojlera, człowieku, oznaczaj spojlery, kurde... :/.

 

Łał, jaka szybka reakcja, raport poskutkował natychmiastowym oznaczeniem spojlera i + 20%. Brawo moderacja :)!

Niestety co przeczytałem nikt nie cofnie, to przynajmniej innych ochroni.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

mówiąc prościej jak zagrasz CC>FF7 będziesz w FF7 wszystko czaił, jak zagrasz FF7 sporo nie zrozumiesz i będziesz zdezorientowany ale jak potem łykniesz CC to będzie "aha to wiec to tak i tak było"...

 

Ja grałem w FF7 na premierze a ostatnio w CC , teraz jakbym miał wybór wolałbym zagrać CC>FF7

Odnośnik do komentarza
Hah, ale o to chodzi w prequelach, tak samo ciekawie gra się w MGS3, to "ach to tak było" jest właśnie esencją prequeli :).

 

Zacząłem już siódemkę, nie mogłem no wytrzymać kurrrde :P.

No i dobrze, ze tak zacząłeś - gdybys grał najpierw w CC, to potem w FF7 nie miałbyś problemów z dezorientacja, a to właśnie ona jest najważniejsza w tym dziele ;)

Odnośnik do komentarza

ten item to Adaman Bangle: można zdobyć w misji 7-3-6 (po ukończeniu), 9-2-4(w skrzynce), 9-5-4 (w skrzynce)

lub też Genji Armor - wszystkie DMW na 100%

 

 

A już powoli kończę masterować Crisis Core. Jakieś 80 godzin gameplayu, 90 LVL, statsy na max, brakuje jeszcze genji armor i genji helm, no i itemu za minerve i misje 100%

Mam już odpowiednie materie na Minervę, w pierwszej próbie zagapiłem się przy ultimie i zgon. 10 milionów HP to sporo strasznie, trochę ta walka potrwa.

Odnośnik do komentarza
Gram już troche w tego finala, ale nie zastanawiałem się jeszcze nad tym DMW.... wypada mi dośc często w walce i znam kombinacje tych 777 lecz jakie znaczenie ma to DMW w menu? Co to większego daje i jak zwiększyc te procenty?

 

Jak wypełnisz całe DMW w menu to dostajesz Genji Armor - jedno z bardziej przydatnych akcesoriów w grze. Procenty będą zwiększać się losowo. Podczas walk czasami uruchamia się scanka z jakąś postacią - jeśli jeszcze tej scenki nie widziałeś, to otrzymujesz procenty przy obrazku bohatera scenki w menu. Da się je zwiększyć ekwipując materie z nazwami limitów (większa szansa na wystąpienie limitu/scenki z daną postacią).

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

co trzeba zrobic,w momencie gdy musze zrobic wozek z kwiatami czy cos dla aeris ? pozbieralem troche odlamkow maszyn i nie wiem gdzie dalej sie udac, bylem w budynku shinry i nic nie znalazlem albo slabo szukalem. dajcie jakies porady. na razie 8h na liczniku ^^ ja nie bede jej masterowac. zalicze glowny watek i mi starczy :-D gram na normalu wiec watpie,ze beda jakies wieksze problemy jak co zawsze na misjach idzie podbic level :)

Odnośnik do komentarza
co trzeba zrobic,w momencie gdy musze zrobic wozek z kwiatami czy cos dla aeris ? pozbieralem troche odlamkow maszyn i nie wiem gdzie dalej sie udac, bylem w budynku shinry i nic nie znalazlem albo slabo szukalem. dajcie jakies porady. na razie 8h na liczniku ^^ ja nie bede jej masterowac. zalicze glowny watek i mi starczy :-D gram na normalu wiec watpie,ze beda jakies wieksze problemy jak co zawsze na misjach idzie podbic level :)

 

1 Wózek -

Podczas głównego wątku fabularnego

 

2 Wózek -

Craftsman Monthly: (Skończ misje 1-2-6, kapitan w Loveless Street)

Walnut Wood: (Złap wszystkich 6 szpiegów)

Premium Tires: (Skończ misje 7-1-6, zółnierz 3 klasy na piętrze soldier)

Mythril Tool: (Skończ misje 2-1-6, naukowiec w galerii Shinry)

 

3 Wózek -

Wygraj ze wszystkimi przeciwnikami w mini-grze - Przysiady (laboratorium Shinra)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...