Skocz do zawartości

Crisis Core: FFVII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem też jęczenia na temat remake samego FF7. Po co? żeby to samo w lepszej oprawie zobaczyć? Tak to można bez końca, każda nowa PS i remake? Litości! Zresztą, sama PS3 też jakiejś rewelacyjnej grafy nie oferuje, wiec tym bardziej nie widzę powodu, no chyba, że ktoś jest tak głupi, że myśli, że zobaczy coś na miarę FF:AC, cóż naiwność.

Chociażby po to żeby to samo w nowej oprawie zobaczyć (ktoś jęczał jak wyszedł Tomb rider anniversary?)

Jęczenia :( mnie się wydaje, że własnie ty jęczysz. jaka to ta gra zła i niedopracowana... to nie graj i sie nie męcz. Masz rację ps3 nie oferuje rewelacyjnej grafiki a ff7 w nowej oprawie nikt by nie kupił ;>. Lepiej wydać kolejnego potworka pokroju FF7: DoC.

 

Irytuje mnie już to stawianie ołtarzyków kultowemu FF7, który jest święty i nie powinno się go ruszać. Ja nie mam nic przeciwko zagrania w Crisis core(choć nie jest idealne) i nie biadolę, że nie ma fabuły zbliżonej do Quo Vadis. Ogólnie rzecz biorąc czego by SE nie wypuściło na rynek ze znaczkiem FF7 w tytule to zostanie zjechane. Bo nie dorasta do pięt bogowi ff7 z psx. eee...no nie każdy musi się ze mną zgadzać.

a ja nie chce mgs4 bo to mi popsuje wspomnienia o ukochanej częsci pierwszej. i stary snake mi nie pasuje ;P

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza

Remake powinien powstac chociazby dlatego, ze siodemka zostala wydana w pospiechu, przez co nie zostala tak naprawde dokonczona. Brakujace filmiki, usuniete materie i przeciwnicy, "duch" Aeris, niedorobiona gra Virtual Battle na Wonder Square, tajemnicze drzwi w Junon etc. - wszystkie tego typu niedociagniecia az sie prosza, zeby zrobic z nimi porzadek w odswiezonej wersji gry.

Odnośnik do komentarza

pogralem godzine i musze stwierdzic ze poczatek jest trudny do zaakceptowania, ta gra przypomina mi napier.dalanke a nie jakies dobre rpg ze znanym systemem walk z ff7 i 8 oraz 9 :P to mi sie bardzo niepodoba. i jeszcze ten chaos podczas walki niezakumalem oco chodzi z malutkimi ikonkami podczas starcia po prawej stronie ekranu, czy te ciosy mozna zadawac klepiac kwadrat czy jest jakis sens tego wszystkiego. a gra wyglada bardzo fajnie, naprawde zrobiona jest tak jakbym chcial widziec finala. tylko wali zeby byly takie jak w ff7, przeboleje materie i to ze nie ma summonow jak w ff8. pozatym poruszanie sie po arenie podczas walki tez mnie wkurza, niby jakas nowosc (niegralem w ff10,11,12) dla mnie, moze mozna trzymac sie z dala od wroga i unikac jego ciosow atakujac z odleglosci. podsumowujac moje wrazenia mieszane, pozytywnie bo mam nowa gre na psp ale jak idealu nie ma. moze jak pogram wiecej niz godzine stwierdze ze tylko poczatek taki swierzy dla mnie jest. a kiedys jak gralem w ff7 doszedlem tylko do skrzynek, tam gdzie kolesie wszystkiego zaczynaja nas uczyc, wowczas znikl nagle strach przed nieznanym i niechec ze ja sie tego nienaucze bo to za bardzo pokomplikowane jest, a po tym tutorialu na skrzynkach gra otworzyla swoje serce.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

walki stana sie mniej chaotyczne troche pozniej, na poczatku fakt ze nawalanie iksa daje wyniki i troche nudzi, pozniej trzeba pokombinowac przede wszystkim z kwadratem ( przewrotem), , materaimi, wsyzstko staje sie sensowniejsze.

Pisze , bo sam na poczatku nie polubilem tego systemu walki, warto troche przeboles, zrestza historia pozniej tak wciaga ze i tak ja przejdziesz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ff7 cc ukończone. Co za gra! (żeby człowiek płakał na sam koniec...) Na normalu zajeło mi 29godzin(34%misji) Aktualnie mam 40%. Warto dobijać do 100% czy jest to juz niemożliwe przy ostatnim save pointcie (np odblokowanie kaktusika i magicznego garnka do ruletki :) )? Pewnie coś pominełam po drodze bo ich nie mam. Jak tak to od razu zabieram się za new game+ :)

Ocena gry: -10

minus za zbytnią losowość w grze bo człowiek jednak chce mieć wpływ na rozgrywke a nie grać w totolotka. Drażni mnie brak normalnego nabijania EXP :)

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza
tylko pheonixa mozna zdobyc w jednym momencie gry, reszte zdobedziesz w misjach.

 

na gamefaq masz dokladnie opisane jak zdobyc cactuara i "garnek", tez te summony dopiero przy ostatnim save pointcie zdobylem

Pokombinuje sama.garnek bedzie wymagał m.in. uzycia określonych ataków z tego co wiem.chciałam tylko wiedzieć czy jest szansa na 100% przy ostatnim save pointcie i 40% misji na liczniku.jednak zacznę new game+ bo feniksa też nie mam :)

 

P.S.

New game+,wszystkie DMW i 92% misji- zaczyna się robić nieciekawie :) Denerwuje mnie bezsensowne podnoszenie procentów w DMW (jedną z postaci wylosowałam kilka razy i mam 100% a u drugiej mam juz ponad 150 losowań(w tym filmiki,obrazki i cuda na kiju) i nadal licznik stoi w miejscu - 55%(genesis), jaki to ma sens?) Sporo osób wspominało też o "życzeniach" magic pot'a. Mój nie chciał gil tossa, 99999dmg i octaslasha. Zawołał sobie fira, assault twister, gravigę i jump.

Wpisanie poprawnego kodu do sejfu to też wielkie rozczarowanie. Z sejfu wyskakuje mi kaktuar i co? Figa z makiem ;/

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

mam taki problemik mały, brakuje mi 10% od Cloud'a zeby mieć komplet pełnych DMW i cos za cholere nie moge zobaczyc tej ostatniej animacji... mam save'a w Halls of Judgement (chyba tak sie to nazywa), założona dodatkowa materia Meteor Shots na Master no i tłukłem chyba ze 3 razy juz tych 1000 żołnierzy Shinry, czekając na zatrzymanie slotów przed kazdą falą przeciwników, zeby nie chcący nie wpuścic limita na pole walki bez przeciwników - po prostu mam pecha czy czegoś moze brakować?

Odnośnik do komentarza

Zakladaj ile sie da i idz na 1000 Shinra Soldiers ... mnie tez tylko brakuje Blondasa na 100 % Genesis mialem na 100 % odrazu jak go dostalem xDDD ma tylko 2 Filmiki dajace po 45 % mam Genji Helm Shield i Glove brakuje mi wlasnie armorka za 100 % DMW gra jest piekielnie prosta od momentu kiedy mamy Castly Puncha Story Line jest z dupy i ogolnie gra jest ... slaba :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...