Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm moze nie najfajniejsza ale chyba najśmieszniej mi wyszło. Mianowicie wywiad dla reporterki. Za pierwszym razem wszystko pięknie, ładnie. Natomiast za drugim razem powiedzialem "Dość tego (pipi)enia" i za.j.ebałem babce w mordę :D Ona na to "Ty szmato!" :D (grałem kobitką)

Edytowane przez koziou
Odnośnik do komentarza

Ja grajac pure biotyk startowalem na najwiekszym jakim sie dalo i szlo jak maslo, nie wiem moze dla tego ze bajery tej postaci byly przekozackie (podniesienia, beriery, rzut, wiry i inne takie) i praktycznie moi kompani wszystkich eksterminowali no moze potem jak mialem najlepszy pisztoret w grze co sie w ogole nie przegrzewal ;D Soul w pozniejszej fazie gry bedziesz mial max kasy i bedzie ona przepadac ale i tak bedziesz juz mial max osprzet ;D Poprostu graj =D

Odnośnik do komentarza

Informacje o Mass Effect DLC wkrótce

Najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu dowiemy się czegoś oficjalnie na temat szykowanego przez BioWare drugiego rozszerzenia do pierwszej części Mass Effect. Przynajmniej wynika to z informacji opublikowanej na Twitterze studia. Jakiś czas temu krążyły plotki mówiące, że otrzymamy coś na wzór kosmicznej areny, gdzie będzie można sprawdzić się w walce. BioWare przed premierą gry obiecywało mocne wspieranie jej dodatkowymi epizodami. Niestety do tej pory dostaliśmy jedynie "Bring Down the Sky".

http://www.onlinecenter.pl/4794/Aktualnosc...LC-wkrotce.html

Jeśli faktycznie wyjdzie, to biorę od razu :) Oby napisy były po polsku.

Odnośnik do komentarza

Właśnie ukończyłam Mass Efect, w tle lecą jeszcze napisy. Zajęło mi to niecałe 30 godzin, przy wykonaniu większości zadań i obadaniu wszystkich ścian po drodze (achi Completionist, za sojusznika, Schoolar, Paragon i kilka innych). Trochę krótko jak na RPG, ale jakość to wynagradza.

 

Jedna z najlepszych gier obecnej generacji, jeśli nie w ogóle. Boska, dopracowana fabuła i zapchany po brzegi leksykon. Niestety nie obyło się bez kilku minusów i wpadek - jazda Mako potrafi znużyć a i rozczarowalo mnie, że misje poboczne (pomimo tego, że fabularnie bardzo dobre) mają zaledwie trzy miejscówki na krzyż, pokopiowane po różnych planetach :/

No i ciągłe warstwowe doczytywanie tekstur jest dość zabawne.

 

BTW, Mass Effect ma problem z frameratem, czy to z moja kopią/konsolą jest coś nie tak? :P (nie ściagałam patcha)

Odnośnik do komentarza
Informacje o Mass Effect DLC wkrótce

Najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu dowiemy się czegoś oficjalnie na temat szykowanego przez BioWare drugiego rozszerzenia do pierwszej części Mass Effect. Przynajmniej wynika to z informacji opublikowanej na Twitterze studia. Jakiś czas temu krążyły plotki mówiące, że otrzymamy coś na wzór kosmicznej areny, gdzie będzie można sprawdzić się w walce. BioWare przed premierą gry obiecywało mocne wspieranie jej dodatkowymi epizodami. Niestety do tej pory dostaliśmy jedynie "Bring Down the Sky".

http://www.onlinecenter.pl/4794/Aktualnosc...LC-wkrotce.html

Jeśli faktycznie wyjdzie, to biorę od razu :) Oby napisy były po polsku.

Jednak sobie poczekamy trochę jeszcze:

dxiss1.jpg

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Mam głupie, ale to za(pipi)i.scie głupie pytanie? Jak zacząć NG+ w Mass Effect? Zgrałem sobie sejwy z poprzedniego profilu, mogę wczytać grę i normalnie grać, ale nie mam pojęcia jak zacząć nową grę moja starą postacią >_>

EDIT: Załatwione.... musiałem jeszcze raz pokonać ostatniego bossa

Edytowane przez Thompson
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Gość donsterydo

Dzisiaj przeszedłem grę, łyknąłem w 3 dni, najpierw sobie latalem po planetach wybijając gethy, piratów i najemników robiąc niektóre zadania poboczne zbierając levele, sprzęt i kasę, a później tak dopakowany do wątku głównego. Wynik końcowy to chyba 45lv i jakieś 4mln kredytów w sakwie, a do tego tak dopakowany karabin szturmowy, że gethy padały jak muchy :-D

 

Bajerancka gra, chociaż jak podliczyć wątki główne to raczej dosyć krótka, ale i tak świetnie się grało i czekam na część 2 :-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...