Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jest tak jak Thomas napisał. Za drugim podjeściem w pewnym momencie zauważyłem, że mam... 8mln z kawałkiem zielonych (czy tam kredytów jak zwał tak zwał) i patrząc na taką ilość gotówki roześmiałem się jak sobie przypomniałem o moich rozważaniach z pierwszego przejścia gry. Dotyczyły one zdobycia achievementu za uzbieranie miliona zielonych. Jest to (jak się okazało) łatwe ale czasochłonne. A receptą jest granie i zdobywanie kolejnych poziomów. Kasa sama wpada, za każdą czynność praktycznie.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno pytanie, z kasą i doświadczeniem mieliście racje, szybko idą w góre. Ale z kolei gdzie można kupować nalepsze pancerze, omni klucze, to znaczy jeżeli chodzi o bronie i pancerze dla Sheparda, to nie mam problemu ale, dla dwóch moich kompanek : Liary i Tali, nie moge nic ciekawego znaleść, szczególnie omni kluczy.

Odnośnik do komentarza

Dobre pancerze dla Quarian mają z reguły Hanarowie (z Noverii i Cytadeli). Liara wciąga na siebie lekkie pancerze ludzkie, więc nie powinieneś mieć większych kłopotów.

 

A omniklucze? Erh, znajdują się same. Zresztą jak cała reszta, forsa, doświadczenie, whatever. Naprawdę nie ma się co tym wszystkim przejmować.

 

A jeżeli koniecznie chcesz jakiś konkretny sprzęt znaleźć, to kup jak najwięcej licencji różnych zbrojowni (po przekroczeniu 36lvl masz dostęp do wszystkich, polecam sklepy w Okręgach), przekrocz 1mln (wtedy dostaniesz licencję na sprzęt Widm) i po zaliczeniu jakiejś głównej planety stań przed kwatermistrzem, zrób save, sprawdź jego ofertę - jeśli nie znajdziesz tego, co chcesz - reload i do skutku.

Odnośnik do komentarza

Dzięki, kompletnie nie wiedziałem, że po przekroczeniu 36 lvl. masz dostęp do każdego sprzętu, ale o sprzęcie dla widm, ku... jeszcze troche siana brakuje mi, no ale szybko wpada. Swoją drogą gra jest niesamowita, wciągająca jak cholera, nie pamiętam jaka ostatnio gra mnie tak wciągnęła, szkoda czasu na pisanie, wracam dopaść Sarena hehe.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

jak rozwalic tego robala na tej planecie gdzie trzeba znalezc typiare co prowadzi jakies wykopaliska or something?

jakies 3-4 h grania

 

tym pojazdem skacze i strzelam i to nic nie daje

jak musze naprawic pojazd, uzywam Y i jak jest koncowka naprawiania te cos wali atak i musze od nowa zaczynac

Odnośnik do komentarza

Gra jest niesamowita, szkoda zaliczyłem ją w 20-25 godzin nie pamiętam dokładnie :( Gdyby nie potrzeba snu grałbym całą noc :D Usiadłem do niej o 8:30 skończyłem o 13 obejrzałem zakończenie i ze smutkiem odłożyłem na półke ;) Ale nie trwało to długo, po pół godziny wrzuciłem ją do napędu i powiedziałem sam sobie że zalicze ją jeszcze raz... Czekam na drugą część :P

Odnośnik do komentarza

Wy dwaj (do panów na "R" mówię :( ) nie czujecie bluesa z tym tytułem. Obrzydliwie krótki to on nie jest. 45 godzin i masz wszystkie dostępne misje zaliczone za pierwszym podejściem. Wprawedzie ten czas sie skraca jak gramy po raz drugi (mi zajeło 38 godzin) ale i tak kilkugodzinna zabawa na każdy z wieczorów a nie np. na jeden wieczór (COD4, Uncharted itp).

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

OBRZYDLIWIE KRóTKI ???? Przeciesz z pobocznami questami, tak jak Góralesko pisze to jest jakies 50 godzin, tylko to zależy od podejścia do gry, takich nie przechodzi się jak najszybciej, bo to nie wyścigi. Co do samej gry to: to jestem po Noverii, Ferosie, po uratowaniu Liary, mam zrobione dosłwonie wszytstkie możliwe sidequesty i mam niecałe 50 godzin na liczniku, wiem że dużo mi nie zostało do końca. Ale to i tak imponujący czas, w porówaniu do dzisiejszych produkcji jedno-wieczorowych.

Odnośnik do komentarza
Wy dwaj (do panów na "R" mówię :( ) nie czujecie bluesa z tym tytułem. Obrzydliwie krótki to on nie jest. 45 godzin i masz wszystkie dostępne misje zaliczone za pierwszym podejściem. Wprawedzie ten czas sie skraca jak gramy po raz drugi (mi zajeło 38 godzin) ale i tak kilkugodzinna zabawa na każdy z wieczorów a nie np. na jeden wieczór (COD4, Uncharted itp).

W jaki sposób wykonanie wszystkich questów zajęło ci 45godzin przy pierwszym podejściu? Ja to zrobiłem poniżej 20 i wcale się jakoś specjalnie nie śpieszyłem, odwiedziłem wszystkie układy/planety itd. idp.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz ME przeszedłem poniżej 15 godzin, nie śpiesząc się zbytnio i wypełniając tak mniej więcej 1/2 pobocznych zadań (nie celowałem w achievementy).

Drugie przejście co dziwne też zajęło mi 15 godzin - znałem już rozstawienie subquestów, oblatywanie planet odbywało się w sposób mechaniczny, questy na Cytadeli poszły szybciutko, sam główny wątek fabularny ruszałem dopiero po zdobyciu achieva za 75% misji w grze. Odpowiednio dopakowanym Shepardem w klasie żołnierza i snajperką z mini granatami rozwalenie go zajęło ok. 4 godziny.

Naprawdę nie wiem jak można przy jednej sesji siedzieć 50 godzin o_O. Co wy tam robicie? Patrzycie w gwiazdy?

Odnośnik do komentarza
Przy takim FF 50h to mało :( ale jak dla mnie w sam raz ,w FFX miałem jakieś 270 h grania (jedno przejście) .

 

 

Tu się z Tobą zgodze Soul, w porównaniu do rpg takich jak Finale, to jest krótko, ale porównując do współczesnych gier.

 

Co do przejścia gry w 15 h, za pierwszym razem, to troche dziwne, fakt Mass Effect, nie jest grą trudną, albo grą w której można się "zaciąć" ale w 15 godzin, chyba nie robiąć żadnych sidequestów, przewijać wszytskie dialogi, nie znając chyba kompletnie fabuły. Takie przechodzenie chyba nie ma sensu, szczególnie w rpg.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...