Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo. gram szturmowcem i na maksa pociagnalem rzut i podniesienie:) naprawde ulatwilo mi to teraz rozgrywke...swoja droga mam pytanie bo poza 2 wyzej wyminionymi mocami biotycznymi i urokiem nie rozwijam na razie nic wiecej i mam okolo 26 punktow do wykorzystania..i nie wiem czy rozwinac pancerz do sredniego (zezre mi to lacznie jakies 10 punktow) czy nie rozwijac bo pozniej beda jakies dobre lekkie pancerze jak to jest??

Odnośnik do komentarza

witam , mam zamiar kupic

 

Mass Effect - Edycja Kolekcjonerska cena jest okazyjna jak na limita 229zl

 

i mam pytanie czy w limicie sa napisy w grze pl?

 

 

Nie. Polskie napisy są tylko w wersjach angielskich.

 

bo z tego co tu jest napisane to powinny byc ale nieche przeplacac a tu niebedzie napisow : /

 

a tu link do sklepu mass efect limited

Edytowane przez gaspo
Odnośnik do komentarza
A propos... SASORI, ty już masz calaka? Ja sobie postawiłem to za cel, no ale to jakieś 5-6 podejść do gry.

Jeszcze nie :] Mam bodajże 840/1000 (brakuje mi achievów za dwóch kompanów, umiejętności inżyniera i kliku biotycznych, które zlałem latając adeptem), po trzykrotnym przejściu ME robię sobie kilkumiesięczną przerwę. Myślę że DLC będzie dobrym powodem, by do gry wrócić i dopiąć swego.

 

Chyba żeby poczekać na kolejne DLC, bo coś mi mówi, że trochę ich może być. Wg zasad małegomiękkiego, w DLC twórcy gier mogą zawrzeć dodatkowe 250gs, a z tego co kojarzę, nadchodzący pakiecik ma ich mieć zaledwie 50.

 

W każdym razie calak będzie, bo wymaga tylko sumienności i cierpliwości, nie ma tam nic specjalnie trudnego :]

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie małe pytanko - zaliczyłem gierke raz na średnim poziomie trudności, teraz zaczyna grać po raz drugi i tu rodzi sie moje pytanie.. Czy moge ustawić poziom trudności "zabujca" ( chodzi o najwyższy jakby co ) - przy którym widnieje napis "trzeba odblokować" czy najpierw trza zaliczyć poziom przed-ostatni...

Chce zaliczyć achievmenty i nie chce na darmo grać.

 

Troche zagmatwałem , ale mam nadzieje że ktoś mi pomoże, bo nie zaczne grać zanim nie będe miał co do tego pewności...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość tekA

wątpie, tu masz w sumie kotora w innym uniwersum i z elementami shootera tpp. ja z kolei morrowinda nie cierpie, kotora uwielbiam a mass effect lubie więc sam wywnioskuj.

Edytowane przez tekA
Odnośnik do komentarza
Czy gra jest w stanie się spodobać komuś kto mocne akcenty SF raczej omija, nie lubi Gwiezdnych Wojen, KOTORa wyłączył po minucie grania, a jedyne ciorane "na serio" RPG to Oblivion?

Raczej nie kupuj. Jak KOTORA wyłączyłeś po minucie to z ME nie będzie inaczej głównie dlatego, że jest wiele elementów zaczerpiniętych z KOTORa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...