Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem ponieważ doszedłem do tego momentu gry: " Z Nadziei Zhu pojedź windą do niebostrady Protean. Użyj posiadanego przez Ciebie pojazdu, aby dotrzeć do siedziby głównej ExoGeni i zbadać powód aktywności gethów w tamtym miejscu. " - gdzie jest niebostrada? jak ją znaleźć? zawsze sie tam gubię i nie wiem o co tam chodzi. Czy ktoś może mi napisać jak się tam dostać zaczynając od wyjścia z Normandii?

Za pomoc z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Witam.Jak uciec od wybuchu tej bomby na Vojagerze?

tam gdzie jest ta sonda i odliczanie od 10s

rozbrajam to recznie a to dalej odlicza i nie nawet jak wybiegne przez 1 drzwi i zamkne je za soba to i tak umieram

a jak nic nie rozbrajam to i tak nie daje rady dobiec do 2 drzwi przed zgonem

jak to zrobic?

Odnośnik do komentarza

O ile dobrze pamiętam, to wyjście było zaraz obok komory z bombą. Zanim ją rozbroisz są zablokowane, po rozbrojeniu bomby zapalają zielone diody i można przez nie przeleźć.

 

Innym powodem twoich kłopotów może być to, że rozbroiłeś ją tylko raz (może dlatego wciąż odlicza?). Ta bomba ma trzy panele i musisz rozbroić wszystkie.

Odnośnik do komentarza

Też grałem szturmowcem i nie miałem z nim jakiś większych problemów (team ten sam), na zmianę immunity z shield boostem w trudniejszych chwilach, by nie zginąć i napier.dalać. :( Nie miałem jakiejś taktyki na niego, wrex wali w niego biotyką? Może masz ustawione defense only? Jak się wywalał albo był blisko to z shota a jak skakał i był torchę dalej to assault rifle. I bez problemu poszło.

Odnośnik do komentarza

ja tam go rozje.bałem za drugim podejściem i to prostą taktyką. wrex non stop mi ginął więc go olałem, ashley trzymałem jako mięcho armatnie kombinacją jedność/przypływ adrenaliny. w czasie kiedy ładowały mi się skillsy naparzałem z pistola ze strzelcem wyborowym, albo barierą nie dostając nic a nic - trzeba tylko być w ciągłbym ruchu. kiedy zaczynał napieprzać z tych kul zazwyczaj po chwili koncentrował się na lasce więc szybki switch na shotguna i zanim do niego docierałem sporo hp zbijałem, a kiedy już siedziałem pod nim to je.b z rzeźni.

Odnośnik do komentarza

Teka - ćwicz rzut, osobliwość, podniesienie oraz umiejętność posługiwania się pistoletem. Oraz oczywiście do biotyka dobierz żołnierza i inzyniera np. Ashley i Tali. Idealne połączenie a dlatego, że wszystkie trzy postacie się uzupełniają. Zobaczysz pod koniec gry bojowe menu twojego herosa i Tali to się ucieszysz.

Odnośnik do komentarza

Witam was wszystkich.

Od niedawna jestem szczesliwym posadaczem X360, wiec moja wiedza na jego temat nie jest powalajaca. Dlatego pozwolilem sobie na zadanie tutaj pytania odnosnie gry MassEffect. Zamierzam ja nabyc w Dublinie (tutaj mieszkam), albo kupic na ebayu sprowadzana z HongKongu - najtansza opcja (nawiasem mowiac wiekszosc okazji na allegro pochodzi rowniez z tego kraju). Pytanie moje tyczy sie Polskiej wersji jezykowej. Nie orientujecie sie, czy gra zakupiona w wyzej wymienionych miejscach rowniez bedzie posiadala Polska wersje jezykowa?

Nadmienie, iz Forza 2 i Viva Pinata mile mnie zaskoczyly ojczystym jezykiem, choc zakupione zostaly w Irlandii, a na pudelku nie bylo slowa po Polsku.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Uszanowanie

 

Mam tylko jedno szybkie pytanko. Czy gdy zaimportuje starą postać , zacznę grę od nowa i podczas pierwszej misji zmienie poziom trudności.To czy zaliczy mi achieva? Bardzo prosze o potwierdzone odpowiedzi nie uśmiecha mi się zaliczyć zoonka po 30 h grania ^_^.Pozdrawiam.

 

 

Tak zaliczy , ale musisz zmienić poziom trudności na Eden Prime jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...