Skocz do zawartości

Mass Effect


Wafrzo

Rekomendowane odpowiedzi

Przelazlem dodatek wczoraj i rzeczywiscie krociutki byl... taka mala misja poboczna w grze. Na Insane jednak przy moim 49 lvl okazal sie nie do przejscia wiec zmuszony bylem obnizyc poziom trudnosci. Ogolnie pozytywne odczucia jezeli chodzi o wyjasnienie relacji z baterianami, ale gameplayowo nic nowego i nudy na kiju.

Odnośnik do komentarza

Ten dodatek uruchamiasz wchodzac na mape galaktyki, wiec nie zrobisz tego zanim nie przejmiesz dowodzenia nad normandia, ani po ukonczeniu gry... caly dodatek traktujesz jak dodatkowa misje poboczna. Po jego przejsciu mozesz wrocic na normandie i latac dalej...

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanko, przeszedłem grę raz i teraz chciałbym się nią zająć "na poważnie". Po rozpoczęciu nowej gry mogę sobie załadować postać z poprzedniej rozgrywki z całym ekwipunkiem, lvl'em itd. ale wtedy ustawia się poziom trudności na którym wcześniej przechodziłem grę. Czy jeśli teraz zmienię na początku gry ustawienia na powiedzmy weterana to zalicze achievmenta za przejście gry na tym poziomie? Czy to jest właśnie zabezpieczenie przed takim kombinatorstwem :P Bo w opisie tego osiągnięcia w grze jest napisane żeby nie zmieniać poziomu trudności.

 

 

Pozdrawiam :rotfl:

Odnośnik do komentarza
(...) Czy jeśli teraz zmienię na początku gry ustawienia na powiedzmy weterana to zalicze achievmenta za przejście gry na tym poziomie? (...)

 

Pamietaj tylko, że za przejscie gry na poziomie trudnosci Weteran nie dostaniesz achievementa. Odblokuje się jesli zagrasz na Hardcore, ktore w polskiej wersji Mass Effect jest przetlumaczone jako "Zabójca".

Odnośnik do komentarza
Apropo wizualnych "kwiatków" w Mass Effect. Czy wyszła może już jakaś łatka, która znacząco poprawia framerate, niweluje problem z doczytywaniem tekstur itp.? Pytam z ciekawości, bo aż szkoda, żeby taka gra miała takie wady...

Doczytywanie tekstur jest w GOW, Bioshocku i nikt nie mówi: "Taka dobra gra i takie wady ma..." Więc czemu się czepiasz ME i doczytek tekstur to ja nie wiem? A frameratu nie poprawią bo gdyby mogli, zrobiliby to przed premierą.

Odnośnik do komentarza
A niby skąd mam wiedzieć, geniuszu, jak jest w GOW czy Bioshocku, skoro w owe pozycje nie grałem, hę?

Zachowaj więc te swoje pytania dla siebie. Jakbyś był choć trochę rozgarnięty to byś zauważył, że propozycję pobrania łatki gra sygnalizuje od razu po jej odpaleniu. Więc skoro u ciebie nie zasygnalizowała to znaczy, że nie ma. A jeśli nie masz podłączonej konsoli do neta to ja podłącz i sam sprawdź. Nic nie zaszkodzi.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

do dupy sa akurat te achivy... juz raz mi nie wpadl za humana i krogana... teraz zmienilem na humana ale kaidena i turianina... zobaczymy... poki co gdzies polowa dopiero za mna. Ale tak po 2 miesiecznej przerwie nawet fajnie sie po raz trzeci przechodzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...