Skocz do zawartości

Bioshock


crisscross

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem kilka dni temu bioshocka, gralem tylko jeden wieczor i zauwazylem ze po chwili nie bylo zadnych dialogow ze strony atlasa, znajduje sie na poczatku gry w david dentals czy jakos tak... Wlaczylem dzisiaj znow bioshocka i tutaj zaczal sie problem, sciagnalem patcha [ale wiem jak go usunac z dysku] i podczas gry, wlaczyly sie wszystkie wskazowki atlasa po kolei az przy jeden bio sie zawiesil, jeden raz, potem drugi, wylalem plyte jest lekko poryswana [kupilem uzywaka] wyczyscilem gdyz byla takze brudna wsadzilem poszlo i po minucie znowu zawiecha, naped wariowal jak glupi.

 

A WIEC DO RZECZY to wina nowego patcha czy moze plytki?

 

Czy ktos mial podobny problem?

 

P.S. Jestem nowym uzytkownikiem XBOXA, ktorego posiadam od tygodniamm, wiec moze czegos tu niewiem chytry_.gif?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1) Ten poradnik do Historian jest znacznie lepszy, dodatkowo opatrzony mapkami i pomocnymi screenami z miejscówek, w których można znaleźć nagrania.

 

2) A tutaj masz bardzo czytelne mapki do Tonic Collector

 

Ogólnie pełny dostęp do całego poradnika masz TU.

Po zgłębieniu go można tak zaplanować sobie rozgrywkę, aby 1100 GS stuknął po pierwszym przejsciu. Pod warunkiem, że od razu zaczniemy grę na poziomie HARD :(

Odnośnik do komentarza

Niedawno kumpel pozyczyl mi bioshocka niestety wylacznie na 1 dzien i powiem wam gra ma swietny klimat itp lecz mnie w polowie okolo zaczela nudzic i druga polowe gry poprostu przebieglem z braku amunicji albo nie checi zabijania kolejnych wrogow. Widac niebyla to gra dla mnie no ale chcialem ja skonczyc i udalo mi sie to w troche ponad 10h (da sie napewno jeszcze szybciej)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No pewnie sie da ale po co?? Rapture jest niesamowitym miejscem i warto sie w nie zaglebic do konca.

Sam kupilem gre zaraz po premierze, pogralem na szybko dwie moze trzy godziny i pomyslalem ze caly ten BS wcale nie jest taki fajny Rzucilem gre w kat i zapomnialem o niej na kilka miesiecy. Kilka dni temu postanowilem jeszcze raz sprawdzic o co jakby chodzi. Odpalilem gre i zaczalem wszystko od poczatku. Minelo moze pol godziny i juz wiedzialem o czym wszyscy tak gadaja. W BS trzeba sie wczuc, nie ma sensu pedzic na zlamanie karku, warto zatrzymac sie w kazdej lokacji na dluzej, zagladnac w kazdy kat, przeszukac kazda skrzynke, otworzyc wszystkie szuflady i przede wszystkim szukac wszystkich nagran. Jak zaczniesz przykladac uwage do tego co slyszysz to docenisz fabule i bedziesz chcial zostac w Rapture jak najdluzej.

Odnośnik do komentarza

Dziś po raz pierwszy Bioshock wylądował w czytniku mojej konsoli :> Jak wrażenia? Świetnie! :P Ta gra jest cudowna, dawno nie widziałem tak pięknej grafiki, dawno nie zagłębiałem się w tak wspaniały, wirtualny świat (stylistyka art deco urywa łeb ;). Chore, psychodeliczne wręcz akcje masakrują (Panie Janie, Panie Janie... ;]) a symbioza Big Daddy'ego z Little Sister po prostu rządzi. Piszę tego posta rękami gracza-maniaka, który właśnie skończył partyjkę z nowo nabytym tytułem (i zaraz idzie grać dalej), więc może on wyglądać troszkę fanbojowsko, ale ta gra naprawdę jest wspaniała ^_^ Polecam wszystkim tym, którzy jeszcze nie grali (są tacy?) i pędzę grać dalej :P

Odnośnik do komentarza

BTW - Miał ktoś z Was taki bug, że nie pojawił Wam się jakiś audio dziennik (ewentualnie się nie dodał do listy znalezionych?) ? Bo ja zaraz ukończę grę i chciałem za jednym podejściem zrobić calaka. Przy zbieraniu dzienników korzystałem z listy Poradnika PE, no i sobie odhaczałem gdy którykolwiek znalazłem. No i tak na tej liście wyszło, że znalazłem wszystkie dzienniki, ale achiv się nie zaliczył. Postanowiłem więc przeszukać całą listę audio dzienników w grze, no i wyszło, że mam na tej liście 121 znalezionych dzienników, brakuje tylko First Encounter z Farmer's Market. Oczywiście wybrałem się tam, ale dziennika znaleźć nie mogę (powinien być przy zwłokach Bouncera, ale go tam nie ma ;/) Wie ktoś może co na to poradzić? Jest jakaś szansa, że znajdę ten dziennik w tym jednym podejściu? :F

 

O, jeszcze jedno - czy trzeba tych wszystkich dzienników odsłuchiwać? Czy wystarczy znaleźć ?

 

Edit

 

Podobną sytuację mam z tonikami, z tym, że zebrałem je wszystkie, ale achievement się nie zaliczył :< Co zrobić? :F

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza
Jest jakaś szansa, że znajdę ten dziennik w tym jednym podejściu? :F

Podobną sytuację mam z tonikami, z tym, że zebrałem je wszystkie, ale achievement się nie zaliczył :< Co zrobić? :F

Co do dziennikow to moze sproboj z jakims innym poradnikem? i porownaj, tez tak mialem ze na koncu zbieralem wszystkie no i lajtowo zaliczylo mi, a brakowalo mi z 10+.

A z tonikami, masz moze patcha sciagnietego? Bo on dodaje killka tonicow mozna po 1 ADAM je kupic no i achievment jest niby Collect All Tonics in Game no ale mi tez kilku brakowalo a kupilem te z patcha no i ding zaliczylo mi achi a nie mialem z 2-3 podstawowych.

Odnośnik do komentarza

No z tonikami już sobie poradziłem, miałem 53, tyle, że w tej liczbie zawierało się kilka tych dodatkowych, więc musiałem zebrać jeszcze bodajże 3 podstawowe ;]

 

Hmm a jeśli chodzi o dzienniki to jeszcze spróbuję z tym poradnikiem, ale chyba zliczyłem wszystkie i wyszło 121 (w kolekcji nie było tylko tego First Encounter). W każdym bądź razie - dzięki za odpowiedź :P

Odnośnik do komentarza

hej mam takie male zapytanie odnosnie achievementa Avid Inventor czy te 100 wynalezionych rzeczy nalezy zrobic jak sie gra na jednym poziomie czy to sie sumuje z kazdego ?? prosze o odpowiedz

 

http://www.xbox360achievements.org/forum/s...ead.php?t=37616 ten poradnik jest lepszy jesli czegos nie masz jeszcze pozdro

Edytowane przez Majsta
Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Taki post ni z gruchy ni z pietruchy... Ta gra aż prosi się o sensowną ekranizację lub podkład pod przygodową powieść SF. Nie jako badziewie pokroju Silent Hill czy innych gó.wien (wiem, prowokuje jednak dla mnie to po prostu chu.jowy film), ale produkcja z rozmachem vide Władca Pierścieni (za tym też nie przepadam, podaje przykład). Zack Snyder (Świt Żywych Trupów, 300) od biedy mógłby pocisnąć takie przedsięwzięcie; najlepszym rozwiązaniem jest jakiś poważny, doświadczony director (Fincher? Aronofsky? :P) - nierealne.

Odnośnik do komentarza

Sięgając po tą grę doskonale zdawałem sobie sprawę,że będę miał do czynienia z jedną z najwspanialszych gier w moim życiu.

I rzeczywiście .Chociaż początki nie były takie wspaniałe.

Jakoś nie potrafiłem się odnaleźć na początku i dość dziwnie mi się grało.

Jakoś tak bez emocji.

Dopiero bodajże od 2 ,,levelu''(z dentystą) gra nabrało rumieńców i mocnego wręcz zarąbistego klimatu.

Pomysł ze sklepami i upgre'dami wręcz rewelacyjny.

Grafika zniewala i urzeka, oprawa dźwiękowa daje kopa i klimatu,natomiast grywalność i fabuła miażdży.

Po prostu gra sie super w tą grę.

Jestem dopiero w Arkadii ,a już mogę stwierdzić ,ze mam do czynienia z najwspanialszą grą mojego życia(ścisła top 10)

Polecam

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Gralem tylko na pc ale w zasadzie niczym sie nie rozni od wersji na x'a. Nie rozumiem tych recenzji, opini ze niby gra jest genialna, przechodzilem ja jakies 3 tygodnie bo w ogole nie chcialo mi sie grac.Gra dla mnie byla nudna, jako fps nie oferowala nic szczegolnego, Big daddiego mozna bylo zaciukac francuzem na raty... a te vita czambers lol, jakbym chcial byc niesmiertelny wlaczylbym kody...

Jak dla mnie najwyzej 7/10

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
to wyłącz Vita Chambers i zarzuć Hard'a

już widzę jak ciśniesz na BD z francuzem

 

Nie mam ochoty przechodzic 2 raz

 

7/10 :);)

 

Jest to moja opinia i masz prawo sie z nia nie zgodzic

ale jak dla mnie jest smieszne te Twoje 10/10...

Odnośnik do komentarza

To jak dla ciebie Bioshock to 10/10 to bardzo proponuje sobie zagrać w grę pod tytułem Deus EX. (ale jedynke koniecznie) Można ją teraz za grosze kupić. Wiadomo grafika odrzuca , ale grywalnościowo ta gra bije wszystko w co grałem. Właśnie przez Deusa bardzo się zawiodłem na Bioshocku. Wszystko w nim jest tak na siłe uproszczone , żadnego inventory , ta nieszczęsna strzałka , wszytko da się zrobić tylko w jeden sposób. Deus to również połączenie fps z RPG tylko że jak w Bioshocku tego rpg jest tak w porywach 10 % to w deusie można mówić o jakimś pół na pół. Masz tam skill pointsy , które w zależności od tego jak sobie je rozdysponujesz decydują o tym jak masz podejść do każdego zadania . Gra jest bardzo nieliniowa , są 4 zakończenia i zadne z nich nie jest czarne lub białe ( aspekt który był bardzo naiwny w Bioshocku). Szkoda że takich gier już się nie robi - po prostu rynek graczy zbytnio się rozleniwił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...