Skocz do zawartości

Bioshock


crisscross

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz powinienem wkleić gołą d.upę i napisać, że to może być jedna z subbossek w BioShock 2. Wiarygodność byłaby porównywalna, zwłaszcza że dziewczyna budziłaby uczucia tak jak Little Sister, więc byłby pretekst :(

 

Sequel BioShock 2 zapowiada się jako spora próba wyobraźni twórców. Prequel odbywający się w Rapture czy sequel gdziekolwiek indziej? Pierwsze rozwiązanie wymuszałoby mniej akcji i bardziej przygodowy charakter. Drugi wariant jest ryzykowny z wielu powodów... Pewne jest, że B2 nie będzie tak świeży, oryginalny i pomysłowy. Takie genialne dzieła rzadko zdarzają się kilka razy w skali jednej serii.

 

Popuszczając wodze wyobraźni - w latach 60. szalony naukowiec przejmuje paryski Luwr, otacza go nieprzekraczalną barierą, a w muzeum reintepretuje dzieła światowej sławy malarzy, tworząc własną rzeczywistość. Tadam!

Odnośnik do komentarza
A gdzie jest napisane, że to artworki z BioShock 2?

Artworki ze swojej specyficznej roli przedstawienia czegoś, co tkwi jak na razie jedynie w umysłach artystów pracujących nad powstającym dopiero projektem, spełniają takie właśnie zadanie. Tak więc to coś jest pewnie jeszcze na papierze i czy można to nazywać Bioshock 2?

 

nie wiem co o tych artach sądzić

Students work, nie mają nic wspólnego z 2K Games, a zwłaszcza z Bioshock 2, jeżeli w ogóle kiedyś powstanie.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
Ekonomiczny RTS? Nie, to nie przejdzie. W dalszym ciągu FPP only.
dżizas, Adam, ja cię proszę - bo się zemszczę w sobotę okrutnie

ludzie! nie widzicie w tym nutki ironii?

jak dla mnie to Bioshock 2 to na razie wielkie marzenia, wiec postanowilem sobie zazartowac wymyslajac absurdalne podejscie do tematu. troche dystansu :(:D

Odnośnik do komentarza

Cóż, ja na przykład autentycznie żałuję że BioShock wyszedł na PC, gdyby był exclusive na Xboxa, znacznie poprawiło by to jego (xboxa) sytuację - BioShock stałby się legendą tej konsoli, myślę że dobrze zrobiłoby to też samej grze, nie wiem czy Metroid Prime, pierwszy Silent Hill, czy Vagrant Story byłyby takimi legendami gdyby twórcy rąbali je na każdy możliwy sprzęt

Odnośnik do komentarza
nie wiem co o tych artach sądzić

Students work, nie mają nic wspólnego z 2K Games, a zwłaszcza z Bioshock 2, jeżeli w ogóle kiedyś powstanie.

 

akurat nie o to mi chodziło, ale nieważne

 

szczerze to nie wiem czy chcę kontynuację zobaczyć, Bio jest nad wyraz dopracowany i przemyślany

jak zaczną mielić ten temat to może z tego wyjść totalna gnojówka

Odnośnik do komentarza
Cóż, ja na przykład autentycznie żałuję że BioShock wyszedł na PC, gdyby był exclusive na Xboxa, znacznie poprawiło by to jego (xboxa) sytuację - BioShock stałby się legendą tej konsoli, myślę że dobrze zrobiłoby to też samej grze, nie wiem czy Metroid Prime, pierwszy Silent Hill, czy Vagrant Story byłyby takimi legendami gdyby twórcy rąbali je na każdy możliwy sprzęt

 

W Silent Hill akurat grałem na PC (nieoficjalny port, nie na emulatorze):D Gracze PC szybko o Bioshock zapomną, więc nie zapisze się jakoś szczególnie w historii. Gracze X360 ciągle o niej jednak pamiętają i myślę, że dlatego właśnie Bioshock stanie się legendą konsoli Billa.

Odnośnik do komentarza

Gracze konsolowi IMO lepiej sobie "radzą" z głębokimi grami, może dlatego że się do takich przyzwyczaili, a może dlatego że gracz konsolowy (u nas w kraju) to prawdziwy gracz, który wie czego chce i to jest jego pasją, a gracz pecetowy (zazwyczaj, żeby mi się ttu nikt nie rzucał) to osoba która ma komputer, w sumie jak każdy, i czasem gra dla zabicia czasu.

Odnośnik do komentarza
A ja wam powiem, że już nie chcę dwójki. Jak mają na siłę wymyślać sequel to wolę aby ta gra nie doczekała się kontynuacji.

Nie rozumiem takiego myslenia.Przeciez nikt Ci nie karze zagrać w druga część,prawda?Uważasz że kontynuacja jest nie potrzebna?-nie grasz.

Odnośnik do komentarza

Prawda, jeśli nie zrobią kolejnej części BioShock zostanie zapamiętany jako gra genialna, innowacyjna i bliska ideałowi. Jak skopią BioShock 2 to niestety zostanie już skaza. Miejmy jednak nadzieję, że tytuł z numerkiem dwa będzie tak dobry jak pierwowzór, albo nawet lepszy. Chociaż nie mogę sobie wyobrazić jakoś kolejnej części.

Odnośnik do komentarza
Prawda, jeśli nie zrobią kolejnej części BioShock zostanie zapamiętany jako gra genialna, innowacyjna i bliska ideałowi. Jak skopią BioShock 2 to niestety zostanie już skaza. Miejmy jednak nadzieję, że tytuł z numerkiem dwa będzie tak dobry jak pierwowzór, albo nawet lepszy. Chociaż nie mogę sobie wyobrazić jakoś kolejnej części.

I właśnie o to mi chodzi. Zrobią na siłę druga część to gra nie będzie juz taka miodna jak pierwowzór bo nie moga skopiować pomysłu jedynki czyli umieścić akcji w Rapture. W końcu to miasto i kilka innych elementów Bio stanowiły o jego wyjątkowości. Po nieudanej drugiej części skaza pozostanie, tak jak Sokolov napisał.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Prawda, jeśli nie zrobią kolejnej części BioShock zostanie zapamiętany jako gra genialna, innowacyjna i bliska ideałowi. Jak skopią BioShock 2 to niestety zostanie już skaza. Miejmy jednak nadzieję, że tytuł z numerkiem dwa będzie tak dobry jak pierwowzór, albo nawet lepszy. Chociaż nie mogę sobie wyobrazić jakoś kolejnej części.

Innowacyjna? Wybacz...

Bioschock jest gra wspaniala ale innowacji sie tam nie dopatrzylem, gre robili ludzie od system shocka i to widac

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

mendzicie dla samej idei mendzenia jesli to ma w ogole jakas idee... to ze sequel Bajoszoka bedzie kolejna zaiebista gra najwyzszych lotow jest pewne jak snieg w zimie. gierki nie robi zaden przypadkowy team... to artysci w swoim fachu, rzemieslnicy. do tego dochodza pewnie gigantyczne dochody bo gierka sprzedala sie pieknie - tak jakby gdybac nad watpliwa swietnoscia nowego DżiTiEj. dlatego nastepna gra od 2k cos tam raczej bedzie miala dwojeczke w tytule - wyrobiona marka lepiej sie sprzeda - i daje kazde pieniadze, ze oceny wylapie w granicach 9/10.

 

musze to znowu kupic... tylko zawczasu naszpacic jakies dobre audio i wiadra puscic w ruch.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...