Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

wierzysz w to? jakaś cząstka mnie wierzy w cud ale szczerze to nie ma nawet grama podstaw do tego, po słabej trzynastce liczyłem na szybką rekompensatę i co...FFXIII-2 jeszcze słabszy, a za chwilę tragicznie zapowiadający się FFXIII-3...mimo wszystko nadzieja umiera ostatnia

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wierzysz w to? jakaś cząstka mnie wierzy w cud ale szczerze to nie ma nawet grama podstaw do tego, po słabej trzynastce liczyłem na szybką rekompensatę i co...FFXIII-2 jeszcze słabszy, a za chwilę tragicznie zapowiadający się FFXIII-3...mimo wszystko nadzieja umiera ostatnia

 

Uwierz. Versusa robi inny team. Scenariusz pisze Nojima, a on pisać umie. Zdecydowanie to będzie lepsze od przygód różowowłosej waifu.

Odnośnik do komentarza

Ten podcast już jest w sieci.

 

 

Nomura says something like this

" when this radio airs there will be E3 going on at US. I will be at E3 for KH1.5 promotion. And there is a certain information announced at E3 which I cannot talk about at this moment. But I feel like everyone knows what this information will be anyway."

 

 

:)

Odnośnik do komentarza

Jaram się okrutnie.

Wiem, że zaraz się pewnie zlecą hejterzy nowej generacji i zaczyną mówić jak to z XV zrobili Uncharted... ale serio, co to za różnica? Jeśli dostaniemy otwarty świat, questy, system walki ale kingdom hearts i DO TEGO taką mega akcje, to nie ma się czego czepiać. Ba, należy się nawet cieszyć.

fantasy based on reality - na coś takiego czekałem. FF wraca na szczyt, ja to czuje. Ta gra wymiecie i wszelakie złe wspomnienia po XIII zniknął. Wierzę w to głęboko.


 

Odnośnik do komentarza

Głupie pytanie, na jakie to konsole w końcu wychodzi? Tylko PS4? Czy też PS3?

Wydaje mi się, że odpuszczą PS3(niestety), ale myślę, że poza PS4 gra wyjdzie też na Xone. Gdyby miałobyć inaczej, to Sony by chwaliło się, że to ex.

 

A sama gra wygląda bardzo ciekawie. Czekam na nią już kilka lat i mam nadzieję, że nie zawiedzie.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...