Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda ok.

Nie będę się niepotrzebnie jarał bo ostatnim dobrym Finalem było FFX więc wolę się ewentualnie miło zaskoczyć niż ekscytować na zapas i dostać potem jakiś szrot. W końcu to SE a oni od paru lat pikują w dół jeśli chodzi o jakość ich tworów. Ale jakąś nadzieję na dobrego Finala nadal mam.

Odnośnik do komentarza

Ja mam szczerze mówiąc mieszane uczucia. Niby atrakcyjnie się to wszystko prezentuje i w ogóle, ale moje obawy co do level designu i gameplayu nadal się utrzymują. Dotychczas Square Enix pokazało albo korytarze ze skryptami, albo takie puste, duże tereny jak z najnowszego trailera właśnie. Ograć w końcu ogram, jednak podniety na razie nie ma. Fakt, że Nomura odpuszcza (albo go wykopali), niedawno odszedł główny programista i jeszcze kilka osób tym bardziej nie nastraja optymistycznie.

Odnośnik do komentarza

Wygląda ok.

Nie będę się niepotrzebnie jarał bo ostatnim dobrym Finalem było FFX 

Inb4 Suavek

 

Gorzej niż FF XIII na pewno nie będzie. Chociaż mogliby coś powiedzieć o rozwoju postaci, systemu ekwipunku i takich tam. Wiem, że januszy trzeba karmić prostotą i efekciarstwem, żeby się zainteresowali, ale mam nadzieję że pod spodem kryje się tam coś więcej,

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się klimat trailera, walki trochę mniej (stary system ftw), ale i tak chyba zapowiada się dobry Fajnal. W końcu.

Mnie tam jednak martwi że zapewne kwestia interakcji z npc, shopping itp. fajnalowe smaczki zostaną potraktowane jak w trzynastce. No i uproszczony system walki, a ten element jako jeden z nielicznych wyszedł w XIII całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ja mam szczerze mówiąc mieszane uczucia. Niby atrakcyjnie się to wszystko prezentuje i w ogóle, ale moje obawy co do level designu i gameplayu nadal się utrzymują. Dotychczas Square Enix pokazało albo korytarze ze skryptami, albo takie puste, duże tereny jak z najnowszego trailera właśnie. Ograć w końcu ogram, jednak podniety na razie nie ma. Fakt, że Nomura odpuszcza (albo go wykopali), niedawno odszedł główny programista i jeszcze kilka osób tym bardziej nie nastraja optymistycznie.

wpis, choc tez uwazam ze gorzej niz w trzynastkach nie moze byc :P

Odnośnik do komentarza

Ficuś nie płacz bo w XIII-2 już poprawili ten aspekt i normalnie mieliśmy miejscówki ze sklepami, npc itp. Wątpię aby przy takich połaciach terenu nie było jednego- dwóch większysz miast plus jakichś wiosek po drodze.

 

Mi się ogólnie podoba. Nawet bardzo. dawno w żadną japońszczyznę nie grałem więc tym bardziej po zobaczeniu trailera jestem mimo wszystkich (pipi)ych opóźnień pozytywnie nastawiony.

Odnośnik do komentarza

Póki nie pokażą jakichś filmików jak wygląda system levelowania,rzucania czarów itp. to ta gra dla mnie nawet nie stoi przy gatunku jrpg.Zero jaranka,wygląda jak slasher z FF w tytule.Grafika spoko,oczywiście,ale ja jednak wolę systemy starych finali jak choćby FFIX,czemu SE zawsze musi coś przekombinować przy fajnalach to ja nie wiem.Gra akcji (pipi)a.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Póki nie pokażą jakichś filmików jak wygląda system levelowania,rzucania czarów itp. to ta gra dla mnie nawet nie stoi przy gatunku jrpg.Zero jaranka,wygląda jak slasher z FF w tytule.Grafika spoko,oczywiście,ale ja jednak wolę systemy starych finali jak choćby FFIX,czemu SE zawsze musi coś przekombinować przy fajnalach to ja nie wiem.Gra akcji (pipi).

 

Mnie to właśnie cieszy, tak jak ktoś już tam pisał, nie jestem fanem jrpg, a FFXV wygląda jak beztroska gra akcji z nutką eksploracji i ładnymi lokacjami. No i ta paczka bohaterów, jakkolwiek nie komiczna to sympatycznie nastraja do gry. Bardzo mi się podoba ten zwiastun.

Odnośnik do komentarza

Nie no spoko,tylko za nazwanie tego FF powinni ich wszystkich wypier.dolić z roboty jak obsr.ane majtki.

Sam nie wierzę co się stało z tą firmą,kiedyś jrpg od squaresoftu to był wzór do naśladowania dla innych firm.

A zemu nie można tego nazwać Fajnalem? Gra wygląda dosyc fajnalowo, jak dla mnie.

 

Moc tej serii polegała też na tym, że z każda częścią dotykala innego klimatu podczas panowania PSXa. Nie bali się ryzykować czegoś nowego. Teraz jest inaczej, ludzi dotknął sentymentalizm i chcą starego, zapominając ze siłą fajnala kiedyś były nowe rozwiązania itd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...