Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie będzie 8-ka (albo 8.5 - post-game mało ruszony) - dobra gra, ba, gdyby nie to w jakich okolicznościach powstawała, to była szansa na absolutną czołówkę w serii, tak to wszystkie wady presji czasu i naleciałości Nomury odbijają się na grze.

Zostaje w kolekcji na 100% ( i razem z XII ma najlepsze dungeony w serii)

Quest z marchewkami, mógł powstać tylko w JP xDDDD



 

Odnośnik do komentarza

Panowie pytanie odnośnie jednej miejscówki w górach:

 

 

 

Trtafiłem tam pierwszym razem przypadkiem, wchodzimy po górach zsuwając się co jakiś bo jest bardzo stromo, na górze znadjuje się olbrzymie gniazdo i leżą w nim 3 jaja. Później miałem jeszcze side questa z tą lokacją i odwiedziłem drugi raz.

Czy będzie coś tam jeszcze się działo, jest to jakiś sekret czy coś?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Panowie pytanie odnośnie jednej miejscówki w górach:

 

 

 

Trtafiłem tam pierwszym razem przypadkiem, wchodzimy po górach zsuwając się co jakiś bo jest bardzo stromo, na górze znadjuje się olbrzymie gniazdo i leżą w nim 3 jaja. Później miałem jeszcze side questa z tą lokacją i odwiedziłem drugi raz.

Czy będzie coś tam jeszcze się działo, jest to jakiś sekret czy coś?

 

 

 

Będzie tam hunt, a niedaleko jaj jest do zdobycia jedno z Royal Arms
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A mi się właśnie odechciało grać. Mam party na 40 poziomie, zaraz czekam na mnie walka z

Ifrit

i juz raz w dupe dostalem. A nie mam zamairu grindowac jak po(pipi)any... Gra dosc mocno nas oszukuje, bo od chaptera 9 dostajemy informacje ze "teraz to juz bedzie grubo. Czy chcesz kontynuowac?"

 

No i nie jest grubo... Jest latwo... Az dochdozę do ww. walki i jest (pipi).

Odnośnik do komentarza

no lvl 50 to idealny na ostatnie walki . To znaczy idealne aby było łatwo i przyjemnie. To niestety problem prawie wszystkich jRPG. Poziom trudności jest nie wyważony i potrzeba grindować nudne fetch questy. W ZACHODNIM RPG prawie zawsze można robić TYLKO główna fabułę i grę ukończyć w jRPG bez grindu ani rusz :)

Odnośnik do komentarza

Ta gra sie powinna nazywac Last Quest 15 bo co zrobisz questa dla kogos to masz nadzieje ze to ostatni.

Zona finalka uwielbia ale ta czescia sie juz nawet ona przejadla cytuje ja - to jest fajne przynies zabe z konca mapy i dostac kolejenego nudnego questa?

Co do fabuly tez sie martwimy bo jak juz na fabulke w ktorej nic sie nie dzieje wbijemy pogramy 20min i koniec chaptera pozniej kolejne 20/30 min i koniec kolejnego.

I brawo Square za wstawienie reklam do finala cup noodles z ktorym jest nawet quest. Z zona reklama noodlesa jestesmy atakowani codziennie a teraz nawet juz w gierce.

Skoncze tego finala splatynuje bo latwo i ic pan w chooj z chinczykami i piaskownica. Mgs padaka, final padaka jedynie yakuza z czesci na czesc coraz lepsza.

W Japonii ten final to tez gluchy hit bo tu nadal ps4 rozeszlo sie w malych ilosciach przyrownujac chocby do ps3.

Koncept FF15 zrobic open world bez fabuly i dac samochod do rozwozenia zab, kamieni i produktow. Sorry 6/10

Edytowane przez Zetta
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Też skończyłem Finala w weekend, gra zła nie była, gameplay mi się podobał, walka mimo uproszczenia też dawała rade, ale fabuły fakt zabrakło. Powycinana nie łącząca się ze sobą za bardzo i było jej po prostu mało. Nie na takiego Finala się liczyło, gdzie w legendarnej 7ce prawie każda postać miała swoją opowiedzianą historie. Skończyłem na 50lvl po 45h gry, teraz jeszcze calakuje.

 

Ale ogólnie zle nie było, gra jest dobra tylko jako Final słaby, 8/10.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

walka mimo uproszczenia też dawała rade

Trzymanie jednego guzika i uzywanie hi potionow do konca gry... Lepiej juz zagrac w FF14 bo pomimo takiego samego typu biednych questow masz tam bogaty system walki i profesji. Moge sobie zagrac takim Dragoonem a nie do konca gry elo emo 4 chopkami trzymaj guzik by odpalac kosmosy na ktorych mozna przysnac bo ty doslownie nic nie robisz druga reka mozna whiskey popijac.

Odnośnik do komentarza

No tak jak piszesz, system walki jest noob friendly, ale gdzie teraz nie jest, jasne wolałbym aby był bardziej rozbudowany. To był mój pierwszy jrpg od bardzo dawna, nie mam porównania z innymi nowszymi produkcjami. Po finalu i tak wystarczy mi takich gier na jakiś czas.

Pozostaje czekać na FF7 remake i liczyć, że zostawią w nim system materii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...