Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra właśnie obejrzałem Kingsglaive'a i aż mi się oczyska spociły, boże jakie to jest zayebiste!!! :fsg:  :banderas:  Nawet Angielski dub dał radę. Że też przesunęli premierę na Listopad, tak to człowiek suszyłby ząbki do gry już za 28 dni a tak to jeszcze 2 miesiące i 28 dni. Give it to me!!!!!!  :whyyy:

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

To to jest fakt i tego nie zaprzeczam ale jednak FXV to nie tylko czterech głównych chłopków bo cała fabuła kręci się wokół sporej plejady bohaterów, którzy są w różnym wieku, płci i nie trzeba robić z tego takie wielkie halo bo po prostu poprzednie Finale wcale nie były pod tym względem lepsze :-] 

 

Zresztą n jednym z filmików ewidentnie widać iż do grupy dołącza Cor (przynajmniej tak to wygląda bo nawet jest jego HP itp.) tak więc kto wie kto jeszcze będzie mógł dołączyć do drużyny :-] 

 

VII i IX były :] osobiście wypluje te słowa jeśli nie będą to jedynie gościnne wystepy jak np. Sephiroth w VII, czy

Seifer Almasy w VIII, a na tej samej zasadzie co np. Barret i Cid, czy Freya i Steiner z IX

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Chodzi o tą pseudo metroseksualność pod którą akurat Cloud trafia więc sorry ale VII-ka odpada i pozostaje właśnie jedynie FFIX, który trzyma się tak naprawdę konwencji Fantasy a nie "A Story based on reality". Mnie tam jak kilku tutaj innym kolegom ekipa XV-tki odpowiada w 100%, po Episode Duscae, Brotherhood(jeszcze nie skończonym) i teraz Kingsglaive nie mam co do tego wątpliwości i wiem że świetnie spędzę czas. 

 

 

P.S. Szkoda tylko iż anulowałem sobie pre-order na Ultimate Edition (stwierdziłem że dodatkowy tysiak na samochód akurat jest ważniejszy....ja głupi)....

Odnośnik do komentarza

Wolę Noctisową :reggie:  Cloud jest dla mnie generic jRPG hero, który w Remake'u już w ogóle wygląda jakby ćpał ;-] Ale rozumiem o co Ci chodzi.

Tak tutaj problem polega na tym (lub jego tak naprawdę nie ma) że FFXV od początku miało zalożenie "4-erech kumpli przemierza świat" Mi tam to odpowiada bo przynajmniej nie są to chodzące wydmuszki jeżeli ktoś chce ich lepiej poznać i z chęcią spędzę z nimi te kilkadziesiąt godzin bo zapowiada się świetna gra (a przynajmniej ja do tej pory jestem bardzo ukontentowany). 

 

 

P.S. No i FFVII jest dla mnie jedną z najbardziej przereklamowanych gier w historii. FFVI i IX biją go na głowę (jest to tylko moje zdanie i nie mam zamiaru wszczynać tutaj wojenek) 

Odnośnik do komentarza

Mogę przyznać rację co do wyglądu, ale jego postać jak najbardziej należy do czołówki protagonistòw jrpg. Jego kreacja zawdzięcza to wielowymiarowosci, oraz ewolucji charakteru, którą przeszedł na przestrzeni całej VII. Poczynając od pragmatycznego najemnika, którego obchodzi wyłącznie kasa za odwaloną robotę, po

samooszukującego się schizofernika, który przejął część życiorysu Zacka, psychiczny wrak, ze stanu którego wydostała go Tifa

- a kończąc jako świadomy i odpowiedzialny hero ratujący świat.

 

Mało jest tak oryginalnych i złożonych postaci, a od czasów VII w zasadzie nikogo takiego w serii się nie doczekalismy.

 

Sama VII zrobiła przede wszystkim rozmachem, oprawą i zmianą settingu. Odkrywanie jej po 1999 zwyczajnie nie pozwoli tego docenić.

 

Aby nie robić za bardzo offtopu dodam że wizja Square na gł. postaci XV byłaby należycie doceniona, gdyby przyjęto bardziej mieszany wzorzec looku postaci, no ale to może innym razem. Jak na razie broni ich sam oryginalny koncept.

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Raczej nie świat a swoje królestwo. Zresztą Animiec moim zdaniem dobrze wprowadza do historii związanej z całą ekipą i na pewno więcej z przeszłości poznamy w trakcie gry (i DLC...). Tak więc nie skreślajmy bo jest zdecydowanie lepiej jeśli chodzi o bohaterów niż jak było w X-ce, XII-ce a XIII-tke to bije w przedbiegach.

Odnośnik do komentarza

który w Remake'u już w ogóle wygląda jakby ćpał ;-] 

No akurat w przypadku Clouda nie ma co się czepiać, bo jego cherlawy wygląd jest uzasadniony fabularnie, więc dobrze, że tak wygląda :P

ćpał mako jakby nie patrzeć

 

 

Teraz różnorodności nie ma, bo ma być klimat roadtripa, a na roadtripa najczesciej jedzie sie wlasnie z ziomeczkami, a nie zwierzakami, laskami, czy staruchami.

Odnośnik do komentarza

 

który w Remake'u już w ogóle wygląda jakby ćpał ;-]

No akurat w przypadku Clouda nie ma co się czepiać, bo jego cherlawy wygląd jest uzasadniony fabularnie, więc dobrze, że tak wygląda

ćpał mako jakby nie patrzeć

 

 

Teraz różnorodności nie ma, bo ma być klimat roadtripa, a na roadtripa najczesciej jedzie sie wlasnie z ziomeczkami, a nie zwierzakami, laskami, czy staruchami.

Ja bym tak nie lekceważył tego "roadtripa". To nie jest zwykła wycieczka, tylko ostatnia próba ocalenia Królestwa przed wcieleniem do imperium. Próba uratowania królewskiej krwi przed zagładą, misja i to nie byle jaka. Do takiego zadania rzeczywiście powinni wyznaczyć kogoś z gwardii królewskiej, a nie bandę młodziaków-żółtodziobów.
Odnośnik do komentarza

No ale gwardia krolewska... spoilery z filmu

 

 

zostala praktycznie calkowicie zaorana w filmie, lacznie z jego radą, kto nie zginal przeszedl na strone imperium, Insomnia zostala praktycznie calkowicie podbita, teraz chyba tylko tych 4 mlodziakow zostalo jakims dziwnym cudem z moca krysztalu, ktora wczesniej krol obdarowal swoich najlepszych zolnierzy

 

 

Poza tym Gladio to nie do konca zoltodziob, z Brotherhood animca wynika ze jest jednym z najbardziej utalentowanych zolnierzy w sluzbie krola.

Odnośnik do komentarza

W filmie mnie raziło że oprócz garstki glaive  i niewielkiej ilosci zolnierzy w pałacu, to jakos nie bylo czuc ze to kraj w stanie wojny. Wystarczy ze

król padnie na zawał czy cos innego i po tarczy i po glaive, szczegolnie ze Noctis odesłany i pierscienia nie ma kto przejac. 

 

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

No ale gwardia krolewska... spoilery z filmu

 

 

zostala praktycznie calkowicie zaorana w filmie, lacznie z jego radą, kto nie zginal przeszedl na strone imperium, Insomnia zostala praktycznie calkowicie podbita, teraz chyba tylko tych 4 mlodziakow zostalo jakims dziwnym cudem z moca krysztalu, ktora wczesniej krol obdarowal swoich najlepszych zolnierzy

 

 

Poza tym Gladio to nie do konca zoltodziob, z Brotherhood animca wynika ze jest jednym z najbardziej utalentowanych zolnierzy w sluzbie krola.

 

 

Ale Noctis został odesłany na "wycieczkę" jeszcze przed spiskiem członków Gwardii z typami z Imperium...

 

 

Teoretycznie dla tego król mógł [więc] go wysłać wraz z porządną ochroną, no ale to że jeździ ze swoimi chłopakami też pewnie jest jakoś uwarunkowane.

 

No a jeśli chodzi o całe królestwo i jego siłę, to w filmie rzeczywiście jest kilka takich głupich wątków, które psują całą wczuwę swoją banalnością :P W ogóle sporo było takich niedopowiedzianych wątków, które się zaczynały i bardzo szybko kończyły.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

@Masa

 

 

No ale gdyby mlody polecial z pelna obstawa no to raczej szybko by sie wydalo ze krol cos knuje. Poza tym tak jak mowie, cala ta obstawa stalaby sie tak czy siak bezuzyteczna lub nawet wroga (dowodca kingsglaive bez watpienia poslalby typow ktorzy sa juz po stronie imperium, a tak, przynajmniej Noctis jest z samymi "zaufanymi" ziomkami ktorzy sa z nim od lat), nie mowiac juz o tym ze ciezko by bylo gameplay zaprojektowac jakby ta gwardia skladala sie np z 10 typa. :D

 

A jak wspominalem wczesniej, sam Gladio to jeden z lepszych wojakow, takze jak dla mnie calkiem spoko oddana jak i doswiadczona w walce ekipa

 

 

Caly ten bro trip w ogole to dla mnie glowny powod dla ktorego te gre kupie. Pomysl swiezy w gatunku i jestem ciekaw jak z tego wybrna.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie było - drzewko umiejętności, bronie, magic

 

 

Jest dużo nowych gameplay z PAX, ale nie ma co już chyba tego wrzucać co by nie psuć sobie gry i samemu zobaczyć te miejscówki.

Miejscówka z kopalnią tego nie widziałem wcześniej, ale już więcej nie oglądam :)

 

 

 

 

 

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

jak mozna bylo przewidziec (sam pisalem o tym, ze to pewnie tez jeden z powodow obsuwy) FFXV bedzie kompatybilny z trybem pro nowego ps4 (na razie nie wiadomo jak wykorzystaja nadmiar mocy, obstawiam po problemach, ze na pewno w framerate :P ) -  oby nie sprawdzily sie moje czarne scenariusze, ze komfortowo w ta gierke zagramy tylko na pro i jednak jakims cudem zoptymalizowali porzadnie ta obecna spier.doline na zwyklym ps4

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...