Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

ja lubię te ketchupowe duszki (ale fakt, trafiają się mniej doprawione partie). wczoraj widziałam gdzieś w sklepie pizzowe, więc może i te o smaku barbecue w końcu trafią do Polski (jadłam we Francji, mistrz,smak trochę podobny  do pringlesów BBQ sauce, których też u nas nie ma :< ).

 

Pringlesy BBQ kupilem ostatnio w Netto, byly niezle, ale za cene 8 zl za chipsy nie przyjmowalem opcji ze moga byc slabe ;)

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iste chipsy jadałem kiedyś bodajże z Leviatana a zwały się bardzo oryginalnie bo "Top Chips" (solone) i były rzeczywiście top notch. Kto pamięta chipsy solone nieistniejącej już marki Chio ten wie jak smakują Top chipsy - identyczne. Cała reszta tych obecnych smakowych gówien do mnie nie przemawia - dobre chipsy potrzebują tylko soli. Z chrupków najlepsze są Peppies ale niestety ta firma co je teraz robi coś tam w nich spi...zepsuła i już nie są gotg a tylko goty.

Edytowane przez konsolopececiarz
Odnośnik do komentarza

Pojawiły się nowe Lay's serii Champion Chips:

-pikantna salsa,

-kiełbasa z cebulką,

-kremowy ser,

-BBQ stek.

Na razie spróbowałem kiełbasianych ale nie czuć w nich ani kiełbasy ani cebulki. Ogólnie w smaku podobne są zupełnie do niczego :down:

dziś znalazłem w tesco te smaki, kupiłem narazie tylko serowy, jest w miare ok, czuć jakąś tam serowość, ale zarazem nie powala

ogolnie lubie wszystko co serowe wiec nie jestem obiektywny

 

ciekawi mnie też smak kiełbasy xD iście januszowe chipsy :D

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Ostatnio  zajadam ,do piwka chrupki ,od Felixa pomidorowe zayebiscie mi wchodzą .Smak dość wyraźny ,lekko słodko kwaśne pomidorki plus nutka orzechów  .Imo najlepsze chrupki.

5900073200015.jpg

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

kupilem te lejsy kiełbasiano cebulowe, serio smakują jak niewiadomo co, napewno nie jak kiełbasa, może na upartego odrobine smaku cebuli mają (a raczej chipców cebulowych a nie prawdziwej cebuli)

 

zjadłem z 10 sztuk i reszte paczki wrzucilem do szafy, słabizna

 

kupilem tez laysy solone przez posta powyzej, ale póki co nie otwieram

Odnośnik do komentarza

zjadłem z 10 sztuk i reszte paczki wrzucilem do szafy, słabizna

 

Ile masz juz napoczetych paczek czipsow w szafie i od jak dawna zbierasz?

 

 

kupilem tez laysy solone przez posta powyzej, ale póki co nie otwieram

 

No ale wez co to ma byc, bez sensu, kupujesz i nie jesz to po chu.j piszesz, ze kupujesz jak nie jesz.

Odnośnik do komentarza
Ile masz juz napoczetych paczek czipsow w szafie i od jak dawna zbierasz?

 

obecnie chyba z 3-4 paczki, i to dosyć typowa ilość napoczątych paczek które z czasm zjadam

 

kupujesz i nie jesz to po chu.j piszesz

 

wiem do czego sie odnosisz i przyznał bym ci racje gdyby nie to że ta część o lejsach solonych to był tylko dodatek do posta który głównie mowil o zawodzie z powodu kiełbasianych lejsów

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...