Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oran

Właśnie wszedłem tu napisać, że to są najzaje.bistsze czipsy w tej chwili. Lejsy te ostre to ch.uj a nie ostre, ten hot wok jest dwa razy bardziej ostry, no ale ma też smak zaj.ebisty, no coś pięknego. Jaram się tym właśnie i chyba ide kupie ze trzy paczki jeszcze bo mi wykupią i będzie kicha. Dobroć.

Odnośnik do komentarza
Te nowe Laysy Ostre są genialne do piwa, polecam

Wpis :] Wczoraj przetestowane na grillu.

 

Po zasmakowaniu chipsów z Biedronki nie jem już innych. Chyba że sypną Lays na urodzinach to zjem.

Te z biedronki przewyższają dla mnie wszystkie inne. Najbardziej mi odpowiada smak Kebaba i pieczonych warzyw( strasznie podobne do Chacaliki).

No i ta cena 2zł za 250gram. Normlanie Cud miód.

Ja podobnie, ale nie zawsze mam okazję iść do biedronki. Nie smakują mi kebabowe, reszta zaje.bista :)

 

 

 

Tymczasem wcinam sobie Tajski Smak. MEGAsmaczne :) Mogliby je zostawić na stałe.

Odnośnik do komentarza

Przez długi czas wcinałem jedynie kilka smaków z dwóch firm - lays i pringelsy. Jak te drugie wycofali chu.je to zostały wspaniałe cebulowe lejsiki. A jakiś czas temu odkryłem chio o smaku sera z cebulą i nie wiem czemu ale smakują mega miodnie. Znacznie lepiej niż crunchipsy o tym samym smaku. Fajnie, że pringels znowu u nas sprzedają tylko drogie są niemiłosiernie. A szkoda bo to frima robiąca najsmaczniejsze chipsy na rynku.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Ja lubie te bekonowe z zabki. Wielka paka w sumie dosc tanie, a smakuja jak pepisbekon :]

tylko nazwy nie pamietam.

właśnie w chipsach brakuje smaku bekonowego tylko w biedronce widziałem , a do żabki nie zaglądam więc musiałbym się kiedyś wybrać i spr. a ostatnio smakują mi crunchipsy grillowane żeberka .

Odnośnik do komentarza

Top Chips o smaku grillowanej karkowki (?) - srednie, ale ujda, z tej firmy moim zdaniem najlepszy jest pomidor w ziolach :) (tego tajskiego smaku jeszcze nie miale okazji wyprobowac, w najblizszym czasie nadrobie).

 

Kosztowal ktos moze Chrunchipsow o smaku piwa i kremowej musztardy? Zjadliwe toto?

Odnośnik do komentarza
Top Chips o smaku grillowanej karkowki (?) - srednie, ale ujda, z tej firmy moim zdaniem najlepszy jest pomidor w ziolach :) (tego tajskiego smaku jeszcze nie miale okazji wyprobowac, w najblizszym czasie nadrobie).

 

Kosztowal ktos moze Chrunchipsow o smaku piwa i kremowej musztardy? Zjadliwe toto?

o smaku piwa smakuje jak solone chipsy , a musztardy hmm... w smaku jak ostra musztarda ale ohydne (pipi)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...