Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez to nie moja wina, ze tak je nazwali. Po prostu sa pokrojone w taki sposob, ze komus moze sie wydawac, ze to chipsy.

Co do "normalnych" chipsow, to zbyt czesto ich nie jem, jednak Pringlesy zawsze moge zjesc(o ile tylko gdzies mozna je kupic). Ostatnio nad morzem kupilem, od przemytnikow, wiec raczej kiepska ta dostepnosc. :\

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W tesco są pringlesy, ostatnio kupiłem w promocji 3 tuby za chyba 12 zł. Wszystkie paprykowe, smakowały mi ale nie tak jak smakować powinny, niby papryka, a był słodkie :/

Kurna mam to samo.

Odkad polacy wzieli sie za nie, jakies (pipi)owe sa. Nawet nie wiem gdzie sa produkowane teraz. Pojawili sie na nich jakies polskie (pipi)owe reklamy, wiec przypuszczam ze w polsce. No i tym sposobem pringelsy sie z(pipi)aly. Zle nie sa ale to nie to samo co kiedys ;[

Ale jestem w(pipi)iony, bo to jedyne chipsy po ktorych nie chce mi sie rzygac jak zjem dwie paczki.

Odnośnik do komentarza

Dziś myslałem, że zwróce<bynajmniej nie do sklepu> Laysy o smaku borowików w smietanie. Smakują jak suszone grzyby z dodatkiem soli czyli tak troche średnio.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

I co, zamierzałeś obwiniać sklepowe za wpływ na smak owych czipsów? normalny jesteś?

 

Te borowikowe nie są złe, co prawda leżały u mnie w szufladzie 2 dni, bo jadłem je na raty (tą największą pakę tv) jednak przyznać szczerze muszę, że są całkiem przyzwoite, od czasu do czasu jak ktoś rzyga standardowymi smakami można sobie urozmaicić kupki smakowe.

Odnośnik do komentarza

Suszone banany są wyje.biste, ale w tych które jadłem, słodki owocowy smak utrzymywał się tylko przez chwileczkę, po rozgryzieniu okazywały się suche i "mąkowe" w środku.

 

Pringelsy wracają do Polski. Reklamy lecą już. Chciałem kupić, ale mówicie, że jakieś inne są? Może mi nie będzie to przeszkadzało, ostatni raz jadłem je daaaawno temu, i 2 lata temu, ale te ostatnie były z Ukrainy, więc też mogły być jakieś syfne.

Odnośnik do komentarza
Pringelsy wracają do Polski. Reklamy lecą już. Chciałem kupić, ale mówicie, że jakieś inne są? Może mi nie będzie to przeszkadzało, ostatni raz jadłem je daaaawno temu, i 2 lata temu, ale te ostatnie były z Ukrainy, więc też mogły być jakieś syfne.

Inne? Moim zdaniem są zaj.ebiste, jak dawniej. Miodzio :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...