Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry, zły i brzydki - Fucking awesome, Eastwood za(pipi)ongo, polećcie jakieś inne westerny albo najlepsze filmy Clinta.

Once Upon a Time in the West - jak dla mnie najlepszy western. Wszystko od początku do końca genialne -świetny klimat, genialna muza, fantastyczne aktorstwo. Wg mnie najlepszy western Sergio Leone - lepszy od The Good, the Bad and the Ugly.

 

The Great Silence (aka Il Grande Silenzio) - rewelacyjne dzieł legendy spaghetti westernu Sergio Corbucciego. Mistrzowski klimat, świetna historia i mistrzowska końcówka. Dla mnie trzeci najlepszy spaghetti western, który obok "The Good..." oraz "Once Upon...". Bije dwie pierwsze części Dolarowej Trylogii.

 

Swoją drogą Yojimbo Kurosawy, z którego Leone zerżnął po całości scenariusz do pierwszej części swojej trylogii, jest WIELE lepsze od "A Fistfull of Dollars".

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak czarno bialy film, w ktorym zolci goscie ze smiesznymi fryzurami biegaja w jeszcze smieszniejszych sukienkach z mieczykami w reku moze byc lepszy od kolorowego westernu, gdzie kulerscy kowboje (w tym Clint) strzelaja do siebie z pistoletow przy akompaniamencie muzyki Ennio Morricone, ale ok.

Nie dość, że jesteś marnym trollem, to na dodatek masz (pipi)owy gust, No cóż, pewnie jesteś dzieckiem Harrego Pottera, oLo.

Odnośnik do komentarza

Dobry, zły i brzydki - Fucking awesome, Eastwood za(pipi)ongo, polećcie jakieś inne westerny albo najlepsze filmy Clinta.

 

Bez przebaczenia, 3.10 do Yumy, Rio Bravo, W samo południe, Za garść dolarów, Za kilka dolarów więcej, Garść dynamitu, Pewnego razu na Dzikim Zachodzie, Dzika Banda, Siedmiu wspaniałych, Tombstone, Zabójstwo Jassiego Jamesa, Pat Garrett i Billy Kid, Rio Grande.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

rio bravo się ściąga się się.

 

 

Nie wiem jak czarno bialy film, w ktorym zolci goscie ze smiesznymi fryzurami biegaja w jeszcze smieszniejszych sukienkach z mieczykami w reku moze byc lepszy od kolorowego westernu, gdzie kulerscy kowboje (w tym Clint) strzelaja do siebie z pistoletow przy akompaniamencie muzyki Ennio Morricone, ale ok.

 

 

Mój... Boże...

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Manhattan - Woody Allen nakrecił calkiem prosty film o calkiem prostej fabule.Dialogi, bedace glowna sila tego filmu sa gdzieniegdzie znakomite, jednakze po calym seansie poczulem pewien niedosyt - to nie ta liga co VCB czy 'Co nas kreci, co nas podnieca' (przez te okreslenie pewnie zostane pojechany przez fanów Allena) 3+/6

Odnośnik do komentarza

Cloverfield - po całkiem niezłym początku, który zachęcił mnie do obejrzenia całego filmu nastąpiła cała fala żenady. Najbardziej rozbroił mnie moment, gdzie

kamerzysta zostaje zeżarty przez potwora (który swoją drogą zupełnie zignorował pozostałą dwójkę bohaterów), a jego znajomi ratują desperacko kamerę, zamiast zwiewać

5+/10

 

Expendables - miał być oldskul pełną gębą, a wyszła padlina ze znanymi mordami. Bardzo mizerna historyjka z kiepskimi efektami i słabą widowiskowością. Poza tym Stallone wypadł moim zdaniem bardzo słabo i kompletnie nieprzekonywująco w swojej roli. 6/10

 

Eyes Wide Shut - gdyby wyciąć momenty, gdzie Cruise kręci się bez celu po różnych lokacjach film trwałby połowę krócej. Motyw muzyczny grany na fortepianie, który przewija się w kilku momentach filmu praktycznie wprowadził mnie w depresję. Nie wiem co myślał sobie autor tego "dzieła". +za kilka niezłych cycków 3/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...