Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

jackass 3d (gdzie te 3d mogli sobie spokojnie darowac, mniej bym za bilet zaplacil)

pojechali po bandzie prawie caly film, dobrze, ze byly spokojniejsze momenty na uspokojenie sie i zlapania oddechu... ciekawe bylo, ze w polowie seansu na sale wszedl jakis dziadek z babcia ... generalnie jak ktos lubi tego typu jazde - to sie bedzie dobrze bawil przy tym :D

Odnośnik do komentarza

A nightmare on Elm Street (remake)

 

Główny bohater wygląda jak patison od wampirów, Fred zachowuje się jak zwyczajny napalony pedofil-gwałciciel a nie jak wykreowany przez Englunda człowiek żyjący we własnym świecie, zginęły tylko dwie osoby (w horrorze!!!) a naukowy bełkot o mikrodrzemkach i mózgu żyjącym przez 6 minut tylko pogrążył całą produkcję. Potknięć pokroju andrenaliny wstrzykiwanej w nogę czy rozmowy przez telefon, który w pewnym momencie zmienia menu na landscape pominę, bo na odbiór filmu i tak nie wpływają.

 

gdybym poszedł na to do kina to na 100% bym się domagał zwrotu kosztów za bilet (że o straconym czasie nie wspomnę)

Odnośnik do komentarza

Bo takiie filmy powinno się zostawiać w spokoju .Jak pomyśle co mogli by zrobić z "The Thing" Carpentera to aż mnie ciary przechodzą, bynajmniej ze strachu.

Ostatnio widziałem "V for Vendetta" Wachowskich i choć spodziewałem się zalewu matrixowych wygibasów to przywitała mnie dość kameralna z przesłaniem i dużą dawką pozytywnego patosu opowieść.Hugo Weaving bez twarzy daje radę(umie zagrać głosem), Natalie Portman też. btw.ostatni przeczytałem że marzy o zagraniu w kontynuacji Leona ale Besson nie widzi takiej opcji, chyba za bardzo dał się przepuścić przez imadło holiłudu.

Odnośnik do komentarza

Skyline – Marne gówienko, które wygląda jak film od The Asylum, ale z lepszymi efektami.

3/10

The Town – Kolejne za(pipi)isty film za którym stał Ben Affleck ( i zagrał). Może i jest drewnianym aktorem, ale jak stoi po drugiej stronie kamery to potrafi stworzyć świetny film. Czuć naleciałości Heat, napady pierwsza klasa, tak jak i strzelaniny, ale to niestety nie ta liga. Niemniej to bardzo dobry film sensacyjny z takim sobie finałem i z Donem Draperem w roli agenta FBI na tropie paczki bandytów;)

8/10

Odnośnik do komentarza

 

The Town – Kolejne za(pipi)isty film za którym stał Ben Affleck ( i zagrał). Może i jest drewnianym aktorem, ale jak stoi po drugiej stronie kamery to potrafi stworzyć świetny film. Czuć naleciałości Heat, napady pierwsza klasa, tak jak i strzelaniny, ale to niestety nie ta liga. Niemniej to bardzo dobry film sensacyjny z takim sobie finałem i z Donem Draperem w roli agenta FBI na tropie paczki bandytów;)

8/10

 

:mellow:

Nie ma się czym podniecać. Raczej typisz złodzieisz film sensacyjny. Wątki z dupy, romanse sranse i w ogóle to 5/10.

Odnośnik do komentarza

The Town – Kolejne za(pipi)isty film za którym stał Ben Affleck ( i zagrał). Może i jest drewnianym aktorem, ale jak stoi po drugiej stronie kamery to potrafi stworzyć świetny film. Czuć naleciałości Heat, napady pierwsza klasa, tak jak i strzelaniny, ale to niestety nie ta liga. Niemniej to bardzo dobry film sensacyjny z takim sobie finałem i z Donem Draperem w roli agenta FBI na tropie paczki bandytów;)

8/10

 

:mellow:

Nie ma się czym podniecać. Raczej typisz złodzieisz film sensacyjny. Wątki z dupy, romanse sranse i w ogóle to 5/10.

 

Troche oklepany ale milo sie ogladalo. Przemowa ślepca moją ulubioną scenką :)

Odnośnik do komentarza

Animal Kingdom / Królestwo Zwierząt

 

Animal_Kingdom(151010161334)Animal_Kingdom_1.jpg

 

cytat:

 

Chłodny i bezlitosny film Michôda, opowiedziany w hipnotycznym rytmie, który budują liczne sceny kręcone w zwolnionym tempie, bez słów, tylko z podkładem

muzycznym, ukazujący ludzi odpychających, przykrych, nieprzeniknionych, nie wiedzących nic o sobie, nie panujących nad emocjami jest wykładnią darwinizmu społecznego, opowieścią o tym, że to prawa natury rządzą w społeczeństwie, że wygrywają tylko ci, którzy potrafią się najlepiej przystosować, są najtwardsi.

 

moim zdaniem każdy powinien obejrzeć. Piekielny

 

5/6

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza

Pisałem recenzję, oczywiście nie mogę jej zacytować.

 

Film uważam za... udany. Pomysł jest świetny i nie został zmarnowany. Paradoksalnie, film dziejący się w trumnie jest całkiem Hollywoodzki, zwłaszcza jeśli chodzi o często bardzo płytkie dialogi. Jednak przesłanie jest bardzo mroczne: każdy z nas umiera sam. Straszny film, ale czy w czołówce roku? Pozostanę przy zdaniu, że dobry.

Odnośnik do komentarza

A gdzie ta Twoja recenzja?

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nikt tego filmu nie zobaczy. W Gdyni grają to już tylko na 22, a i tak jak byłem, to na sali było całe 6 osób. <_<

 

A film jest powalający choćby z tego względu, że przez półtorej godziny kręcenia wnętrza trumny nie ma ani chwili nudy. Jest też inny od wszystkiego, co do tej pory dane mi było obejrzeć w kinie - w dobie filmów klonujących się nawzajem to nie lada wyczyn.

 

Jestem tylko ciekaw, jak zareagowałby na ten film ktoś z klaustrofobią. "Ciasny" to pierwsze, co przychodzi mi do głowy, jak myślę o tym filmie.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio oglądałem pseudo-romantyczne filmy:

Cyrus - dobra rola John'a C. Reilly'ego i Marisy Tomei, która się nie starzeje. Trochę komedii. Do obejrzenia, ode mnie takie 7/10

Greenberg - silili się na egzystencjalny dramat i kryzys wieku średniego (chyba), ale jak dla mnie film nudny i przydługi, gdzie nie było wyraźnie zaznaczonego morału (a ja muszę taki mieć, bo jestem głupi :P ). 5+/10

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...