Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Moon - zaskakująco dobry film, podchodziłem z dystansem a na prawdę jestem w szoku film opowiada historię astronauty przebywającego na księżycu od 3 lat, gdy okazuje się, że jednak po 3 latach nie wróci na ziemię. 7/10

 

8 na IMDB, 7.5 na filmweb, chwalony często na forum. no szok normalnie

 

 

 

film opowiada historię astronauty przebywającego na księżycu od 3 lat, gdy okazuje się, że jednak po 3 latach nie wróci na ziemię. 7/10

 

 to jest to, czego wszyscy oczekujemy od recenzji i opinii - skrótowe opisy fabuły, jeszcze zaczynające się od - "film opowiada o"  

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy 'szok normalnie' bo nie czytalem o nim tutaj a poza tym zostało potwierdzone przez amerykanskich naukowcow ze na tym forum malo kto sie na filmach zna 

 

poza tym byłem na Sicario ostatnio i bardzo mi sie podobał, uważam, że Benicio zapewnił filmowi jedno oczko oceny wyżej

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

nie wiem czy 'szok normalnie' bo nie czytalem o nim tutaj a poza tym zostało potwierdzone przez amerykanskich naukowcow ze na tym forum malo kto sie na filmach zna 

 

poza tym byłem na Sicario ostatnio i bardzo mi sie podobał, uważam, że Benicio zapewnił filmowi jedno oczko oceny wyżej

 

to gdzie czytałeś że taki dystans do moon ? nigdzie ? to wiele wyjaśnia. o, moon, nie wiem co to, ściągnę sobie, ale pewnie huyowy. o, jednak fajny, ale zdziwko !!! dużo dialogów i mały budżet, więc pewnie mądry. dużo fabuła a ja zrobić magistra i lubić mądry film z dużo fabuła. nie to co mad max głupi film akcji bez fabuła

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Moon

 

No gurwa, tego sie nie spodziewalem. Konkret, SCI FI najwyzszych lotow, takie ktore nie opiera sie na (pipi)e efektow. Dwoch aktorow w tym jeden tylko glosem a i tak oderwac oczu nie mozna. Ciezko uwierzyc ze to debiut tego rezysera.

 

8+ / 10

 

no gurwa tyle razy w temacie był, oceny 8/10 na imdb a Ty sie nie spodziewałeś?

Odnośnik do komentarza

Ku.rwa gość po prostu napisał, że był zaskoczony, bo co jak co, ale o Moon "przeciętny" widz nie słyszał albo słyszał nie wiele, a skojarzenie automatyczne jest "nie słyszałem=pewnie nic nadzwyczajnego".

 

Film faktycznie spoko, ot taki na jedno obejrzenie. Może chętniej bym do niego wrócił, gdyby nie to, że gra tam Sam Rockwell. Source Code to już typowe 6/10, z Duncanem może być tak jak z Blomkampem.

 

Ostatnio widziałem :

 

Southpaw : przeciętniak, kto nie obejrzy, nic nie straci. Poprawnie wykonane, ale nie wyróżniające się niczym szczególnym, za to wypełnione kliszami kino. Może plusik za jako takie pokazanie realiów treningów czy walk. Fajnie, że Jake się stara i w ogóle, no ale trochę to mdłe.

Odnośnik do komentarza

[tytuł] - film opowiada o bohaterach, którzy mają różne przygody. 8/10

 

heh  jaki śmieszek

 

a może po prostu nie sugeruję się ocenami, ale lubię sci-fi, dlatego obejrzałem film, który ktoś mi polecił i bardzo mi się spodobał, dlatego napisałem o tym w tym temacie. Co Ty na to?

 

nie sugerowanie się ocenami......mmmm.....cicho myślę......nie, nie rozumiem

 

To jak lubisz saj-faj to ja nie wiem skąd to uprzedzenie do 'Moon'  :dunno:

 

kolega mówił, że fajny, więc może kolega nie posiada gustu ? nie wiem ku,rwa, za trudne dla mnie

 

 

 

Może chętniej bym do niego wrócił, gdyby nie to, że gra tam Sam Rockwell

 

no to przewiń te sceny z nim i będzie dalej spoko

Odnośnik do komentarza

Green Inferno 5/10

 

Współczesna wersja Cannibal Holocaust. Niestety dość mierna. A przydałby się taki mocny Gore film wzorowany na dawnych filmach. Coś jak Fury road, tchnąć życie w zapomnianą gałąź filmowej rozrywki. Eli Roth próbował ale tylko Knock Knock jest jego udanym filmem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...