Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Leg day daje rade, zwłaszcza typom urodzonym do (pipi)nia jak ja - kilogramy wchodzą z łatwością :D

 

9wm73aC.gif
Banny, idź na siłkę, biegaj, urozmaicaj, nie idź na crossfit. Tymbardziej jak widze retardów robiących "podciągnięcia", powinno się wpie,rdol spuszczać typom którzy to nazywają podciągnięciami..
Tu Dom całkiem zgrabnie to podsumowuje (na swój sposób)
https://www.youtube.com/watch?v=qnjYyfkcaNI&app=desktop

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pochylony to ćwiczenie robiłem, ale bez podkurczonych nóg. 

Co do crossfitu, to fajna sprawa tylko właśnie po to, żeby się zmęczyć niesamowicie. Jak widzę te gąsienice na tych drążkach to mnie skręca. Natomiast strasznie zazdroszczę innym siłowniom, takich "klatek do crossfitu". Tyle drążków, że szok. Pięknie by się na tym pod street workout trenowało. U mnie niestety bida. Nawet siłownia sama to za niska jest żeby takie coś wstawić. W najwyższym pomieszczeniu są wszystkie rowerki, bieżnie wiosła itd -.-

Wczoraj byłem na treningu po przerwie od poprzedniego poniedziałku. W międzyczasie byłem na 2 dniowym festiwalu dnb, łącznie 4 dni piłem i muszę przyznać, że zadziwiająco dobrze mi szło. Czułem się jak kapeć, a jednak całkiem porządny trening zrobiłem :) 

Odnośnik do komentarza

Z kolan z przytrzymaniem to bez problemu większego w serii z 10 zrobię. Ale ze stania, no po prostu nie mogę, nie wiem o co chodzi, ale jak dojeżdżam do pozycji, że już prawie na dole, to tylko walczę, żeby nie upaść na ryj, a o podniesieniu się nie ma nawet co myśleć ;P Chociaż dawno nie próbowałem. 

Natomiast dragon flag już mi tak całkiem przyzwoicie idzie <siła>

Odnośnik do komentarza

No brzuch w pewnym momencie jest bardzo ciężko ćwiczyć. Zwykłe brzuszki czy spięcia, trzeba by robić albo w chorych ilościach, albo z mega długim spięciem. Generalnie bardzo lubię brzuch robić :) Często w necie szukam, jakichś nowych ćwiczeń, byle coś urozmaicić. Na siłce niestety nie mam kółka, więc korzystam ze zwykłego gryfu do krótkiego z założonymi ciężarkami - działa, polecam jak ktoś nie ma innej możliwości bo ćwiczenie nieocenione.

Odnośnik do komentarza

Z racji tego, że miałem w obu rękach zerwane ścięgna swego czasu mam je bardzo osłabione i muszę bardzo stopniowo ćwiczyć na nie (100 powtórzeń hantlem o wadze 2,5kg póki co). Od zasiedzenia i pracy za biurkiem zrobił mi się nieco brzuch (75kg/185cm wzrostu). Przerzuciłem się od dwóch tygodni na trzy posiłki składające się tylko z samych owoców+warzyw+pierś z kurczaka (mięso+warzywo na obiado-kolacje o 17:00). Odrzuciłem alkohol. Chciałbym usunąć 'boczki' i brzuch. Jakie ćwiczenia konkretnie polecacie na te partie ciała?

Odnośnik do komentarza

Mnie brzuch się mocno wzmocnił, gdy zacząłem na drążku ćwiczyć. Nogi do drążka, albo do kąta prostego z przytrzymaniem.

 

Na drążku jeszcze fajna na brzuch jest "wycieraczka". Naprawdę fajnie wchodzi to ćwiczenie. 

 

 

 

Możemy wykonywać lżejszą wersję. Leżąc na plecach na materacu/podłodze unosimy proste nogi do góry tak, aby tworzyły kąt prosty do nas/podłogi i naprzemiennie opuszczamy je na boki. Im bliżej ziemi będą tym trudniej. No i fajnie, jak nie dotkniemy podłogi, tylko cały czas będziemy utrzymywać kulosy nad ziemią. 

Odnośnik do komentarza

Nie napisałem, że nic nie dają :) Ale jeżeli mówimy o spięciach, albo o zwykłych brzuszkach, to jeżeli ktoś ma dobrze rozwinięty brzuch już, to musi nieludzkie ilości powtórzeń robić, żeby poczuć, że ćwiczył. Ok, można robić z ciężarem, jest to rozwiązanie :)

Dzisiaj planuję klatę i barki śmignąć. Może ktoś coś jakieś nietypowego polecić? Lubię eksperymentować :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...