Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Taki roller będzie ok? Twardy i w miarę wytrzymały?

 

http://allegro.pl/roller-walek-do-masazu-cwiczen-crossfit-fitness-i6000928744.html

 

Bo jak w sports direct kupiłem jakiś lonsdale z pianki to nie dość, że jest za miękki żeby sobie plecy rozwałkować, to teraz z każdym użyciem coraz bardziej miękki się robi, co za guwno, nie polecam :/

Odnośnik do komentarza

Na siłce gdzie chodze jest 2 gosci- ideał do którego chce dązyc. Doyebani fest a ryj suchy. Dla mnie to jest oznaką hmm zeby jakos pedalsko nie brzmiało- facet musi byc suchy na ryju a jak ktos ma mocna szczęke (ja mam) to juz w ogóle.

 

Jest mi w chooj ciezko bo stosuje sie do zasad: wyciskam np 8 x80 kg (dla mnie to bardzo duzo) a bilans kcal ujemny wiec bardzo szybko odcina mi prąd.

Mysle ze mam szanse dojsc do za(pipi)istego wyglądu z prostej przyczyny: lubie cwiczyc. Jasne chce wygladac ale nie bedzie tak ze dojde do formy i odstawie wszystko. Mam tylko nadzieje ze kontuzji nie zlapie o to sie bardzo boje bo ja mam tak ze jak wpadne w trans to ciezko mi zastopowac. Lit pisze bym 5 razy nie cwiczyl a ja juz mysle o dołozeniu 4 dnia. Glowa to najslabszy punkt a raczej rozsądek.

 

Oglądam kanał Warszawski Koks. Raz na treningu był taki blondyn ten co nagrał prank "koksy ruszają na miasto". Mówi ze ma rozje.bany bark...a ładuje 40 kg sztangietką z ławki. 40 na ręke czyli tyle co ja zdrowy. Przeraza mnie to bo chłopak ma 25 lat. Mi jakies tam problemy zaczely sie w wieku 30 (lędzwie) a on 5 lat młodszy. Co bedzie z takim facetem w wieku 30, 35 i 40 lat?

 

U mnie to troche blokuje: strach. Gdy bylem w wieku tego goscia to o ja pyerdole tez mialem god mode...zaczalem bardziej uwazac gdy pojawily sie problemy.

Odnośnik do komentarza

Taki roller będzie ok? Twardy i w miarę wytrzymały?

 

http://allegro.pl/roller-walek-do-masazu-cwiczen-crossfit-fitness-i6000928744.html

 

Bo jak w sports direct kupiłem jakiś lonsdale z pianki to nie dość, że jest za miękki żeby sobie plecy rozwałkować, to teraz z każdym użyciem coraz bardziej miękki się robi, co za guwno, nie polecam :/

 

W Tkmaxxie są porządne rolki za 70zł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...