Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio meczylem Shogun2: Fall Of Samurai. Piekna gra, bo widzicie... kiedys gralem w taka planszowke, niemal niemozliwa do kupienia na rynku a zwalo sie to Samurai& Katana. Nigdy wczesniej i nigdy pozniej juz nie doswiadczylem czegos podobnego. Wladanie armiami, dogadywanie sie z innymi graczami, zrywanie sojuszow. Tak wiec w S2 znalazlem doskonale odzwierciedlenie tamtych czasow. Naprawde super!!

Wiedzmin 2- Moj komp ledwo co pociagnal ultra detale do takiego stopnia, ze dalo sie w to grac. Opad szczeny. Cos niesamowitego. Gra wizualnie jest perwersyjna i zaspakaja wszelkie zachcianki. Reszta jest dobra, byc moze bardzo dobra ale fakt, ze nigdy nie czytalem ksiazek o Wiedzminie i nie gralem w czesc pierwsza sprawia wrazenie, ze rzucono mnie gdzies posrod fabuly, kazac dopisywac sobie historie. Zostawia to uczucie niesytosci.

Odnośnik do komentarza

Ys: The Oath in Felghana - doszedłem do ostatniego bossa i bliski jestem wyrzucenia kontrolera przez okno. Gram na normal, postać mam na 51 levelu ze wszystkimi itemami ulepszonymi na maks, ale walka ta bardziej mi przypomina jakiegoś nieludzkiego shmupa aniżeli action rpg.

 

Ja naprawdę chyba już za stary na takie zręcznościówki jestem. Zgroza, że jeden z achievementów to pokonanie tego czegoś bez straty HP...

 

Naprawdę przyjemna gierka ogólnie, a większość dotychczasowych bossów satysfakcjonująca, ale takie trial and error w pewnym momencie bardziej frustruje niż bawi - szczególnie jeśli po kilkudziesięciu sekundach skakania i uników dostaję tylko jedną szansę na wymierzenie fireballa w jakieś miejsce i pudłuje...

 

Tak, wiem, cienki jestem i w ogóle. Powinienem wrócić do turowych RPGów. Mimo wszystko wolę planować i rozkazywać, niż samemu łamać sobie palce.

 

 

A poza tym ciągle Star Trek Online nałogowo i Ys: Origins zaczęte. Niemniej jednak jeśli ten drugi jest tak samo trudny jak Oath, to nie wiem czy nie zacząć od nowa na easy... Mam generalnie taki grymas, że nigdy nie biorę poziomów trudności niższych niż Normal, ale w przypadku szybkich zręcznościówek czasem siłą rzeczy muszę zrobić wyjątek, co bym czegoś nie zniszczył w efekcie frustracji.

 

EDIT:

Kolejne próby ugryzienia bossa zakończyły się stertą kolokwializmów rzuconą w stronę monitora i energicznie wyrwanym kablem od gamepada...

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Ja nie miałem żadnych problemów, ale to było wieki temu.

https://www.google.p...k on windows xp

 

No niestety, nie pomagają cracki, oficjalne patche, zmiany w rejestrach, wszystko co dało się znaleźć w necie... Chyba zostaje tylko postawić winde 98 albo kupić PS2...

 

Nie lepiej podpiąć pada do PC i odpalić na emu ps2?

tak btw jak to śmiga ? ( w sensie sam emu ) Da się grać przyzwoicie?

Odnośnik do komentarza

Próbował ktoś grać w Soul Reaver 2 na XP? Czaruję jak się da i nie daję rady tego odpalić...

Zawsze mozesz zakupic gre na gog.com

http://www.gog.com/en/gamecard/legacy_of_kain_soul_reaver_2

Kosztuje 6$ i jak wszystkie gry ze stronki jest zoptymalizowany pod Windows XP, Vista i 7 - DRMu na gogu nie ma, wiec sciagnieta gre mozesz sobie spokojnie nagrac na plytke / pendrive i trzymac w zapasie.

Odnośnik do komentarza

Próbował ktoś grać w Soul Reaver 2 na XP? Czaruję jak się da i nie daję rady tego odpalić...

Zawsze mozesz zakupic gre na gog.com

http://www.gog.com/e...n_soul_reaver_2

Kosztuje 6$ i jak wszystkie gry ze stronki jest zoptymalizowany pod Windows XP, Vista i 7 - DRMu na gogu nie ma, wiec sciagnieta gre mozesz sobie spokojnie nagrac na plytke / pendrive i trzymac w zapasie.

 

Jest niby napisane, że kompatybilność z windami xp i wzwyż, ale nawet na stronie producenta (teraz już Square-Enix) napisali, że te systemy nie supportują gry, więc trochę rydzyk - fizyk. Spróbuję najpierw z emu, jak się nie uda to spróbuję tę opcję. Dzięki za odzew ludzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...