Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Runaway znam ze starych czasów jak grałem na PC, plus wersje na DSa. A tą gierkę powyzej widziałem kiedyś w Saturnie, jak polecacie, to chętnie ją sprawdzę, bo prezentuje się zacnie

 

 

 

edit. The Whispered World do kupienia w wersji elektronicznej na stronie dystrybutora za 10 zł.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Z kumplem po zajęciach poszliśmy do czytelni uczelnianej. Gadaliśmy trochę, zeszło na gierki i postanowiliśmy sprawdzić, czy dałoby się pograć na nich w Quake Live. Nie dało się, instalka wymagała hasła admina.

I wpadłem na pomysł, żeby ściągnąć starego, dobrego Quakeworlda. Było mega. ;)

 

Szkoda tylko, że dostawałem po tyłku (zwłaszcza, że nie obczaiłem, gdzie na ZtnDM3 jest quad, bo w Q3 go tam chyba nie było - możliwe też, że miałem jakąś inną wersję), ale na Aerowalku udało się (ledwo) wygrać, a na następnej (nie kojarzę jej, kolega też nie) nawet ze sporą przewagą. :3

 

Następnym razem sprawdzę Q3. Może zadziała, choć wymaga seriala i boję się że będzie chciało dostępu do rejestru...

Odnośnik do komentarza

Planetside 2 - panowie co sie tu dzieje to kosmos. Battlefield siada przy walkach jakie sie tu odbywają. Gierka bardziej na wczute i granie ze znajomkami, taktyczne podjazdy pod przeciwników, ciche akcje jak i walki o bazy gdzie atakujący przybywają czołgami w ilościach nawet 40... Masakra. Do tego cąłkiem rozbudowany system unlocków. Generalnie w gra sie w to jak w wojenną gre rpg troche. a i za darmo jest ;]

Odnośnik do komentarza

No bo 99% grających w DOTĘ 2 to ruskie chyba, bo zagrałem około 250 meczy i pamiętam DOSŁOWNIE 4 osoby mówiące po angielsku. Reszta to jakieś po(pipi)y napierdalające cyrlicą czy innymi znaczkami. TO jest chyba narodowa gra Rosjan czy coś i tylko oni w to grają. Jak mi się odpala mecz to po 3 minutach wszystkie 9 osób ląduje na mute bo tylko "spasiba" i "sabaka" na lewo i prawo.

Odnośnik do komentarza

Popełniłem olbrzymi błąd i kupiłem Command & Conquer 4. Trudno mi było uwierzyć, że to crap ale to jest totalny shit. Te poziomy komandora zabierają całą frajdę z gry. Zostały mi jeszcze z 3 misje żeby to zaliczyć i raz na zawsze skasować. Chyba dopiero po zdobyciu tego 20 poziomu można w to jakoś po ludzku pograć. Szkoda, że do tego czasu człowiek prędzej kompa przez okno wywali.

Odnośnik do komentarza

Właśnie męcze Nowe DMC. Jest moc! Dawno się tak dobrze nie bawiłem.Muzyka choć czasami za bardzo techno to kopie dupsko nieziemsko.Do tego grafika przepiękna ,nie widziałem tego na konsolach ale na piecu jest genialna.Jeśli ktoś ma możliwość podpięcia to pod tv niech tak zrobi.Gra na 40 calach z wielkimi kolumnami robi naprawdę niezłe wrażenie ;)

 

Przepraszam za offtop ale mam pytanie. Czy darmowy trial do Terra jeszcze jest czy się skończył?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...