Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie męcze Nox'a <btw dawno nie spotkałem się z tak profesjonalną lokalizacją, aż przypominają mi się czasy pirackich spolszczeń na PSX>

 

Chcę to przejść jak najszybciej i zabierać się za Legendy RPG, dorwałem na alledrogo platynową kolekcje zafiolowaną za 3 dyszki ;d

Odnośnik do komentarza

Na GAFie nostalgiujemy (lol) gadając o Rollercoaster Tycoonie, więc zapraszam do spróbowania/przypomnienia... ;)

Właśnie wygrzebałem      w kartonie ze starymi cześciami PC  RellerCoaster Tycon  +DLC  ale wersje Niemiecka :) .Oraz  3 platformówki  LOMAX  ,Lemings  i Overboard :) .

 

 

Gdzie moge  dorwać spolszczenie  to  tego Rollera ?

Odnośnik do komentarza

Tomb Raider...

Pierwsze kilkanaście minut gry i już palców brak na zliczenie zabitych, toż to w poprzednich tomb raiderach sie tyle nie zabijało a to miał niby być jakiś restart serii gdzie ona młoda, niedoświadczona... Tylko czekam aż znajde upgrade na łuk maszynowy, to by pasowało do stylu gry jaki jest obecnie ;o .

I jeszcze tak źle zrealizowanego QTE to nie widziałem chyba, malutkim druczkiem informacja o tym jaki przycisk wcisnąć i to chyba nie zawsze się wyświetla mam wrażenie, a ja gram na monitorze 21 cali, ciekawe jak na konsolach, szczególnie podłączonych do wielkich tv'ków... Chyba strasznie nie chcieli by ktoś widział co faktycznie się dzieje na ekranie, tylko wypatrywał pojawiających się informacji w rogach ekranu

Edytowane przez MysteryGaz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Doom3 ukończony pora zabierać się za dodatek, Resurrection of Evil :D

Gra nawet dzisiaj może cieszyć oczy fajną grafiką, a już z modami tymi Perfect Doom czy Wulfen textures  pokazuje na ile elastyczny jest silnik od ID. No i klimacik zacny, demony,baza na marsie,masa broni pod ręką i ty jako super duper marine, nie ma to jak stara szkoła tworzenia gier fps.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dziś skończyłem Tomb Raidera i mało TR w tym TR patrząc przez pryzmat starszych części. Ale stawiając go obok dzisiejszych produkcji to bawiłem się super. Praca kamery i udźwiękowienie to mistrzostwo świata. Tak poturbowali Larę, że aż szkoda się jej robi. Teraz wracam do World of Tanks i piłeczek oczekując nowego Splintera.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem będący obecnie w promocji Scribblenauts Unlimited i muszę przyznać, że całkiem sympatyczna zabawka. Oryginał na DS mnie nie porwał - levele były zbyt monotonne na dłuższą metę, a większość można było obejść tymi samymi sposobami. Unlimited to bardziej puzzle w tym sensie, że na podstawie wskazówki w queście musimy stworzyć obiekty w danych okolicznościach. Ogólna swoboda i otwarość świata pomagają całości.

 

Polecam rozważyć zabawę z dziewczyną lub kumplami przy piwie, gdyż sytuacje jakie można tworzyć są niekiedy naprawdę komiczne, a oglądając to i dzieląc się pomysłami w towarzystwie całość nabiera dodatkowego uroku. Odradzam jednak to samo przy dzieciach, gdyż choć tytuł nie pozwala na wulgaryzmy i jakieś zboczone itemy, to wbrew pozorom można doprowadzić do sytuacji, gdzie ludek zje pizzę z żywym kotem i ludzkim mięsem, a my nawet zaliczymy dzięki temu questa... No ale z drugiej strony to ja jestem nienormalny. :P

Odnośnik do komentarza

Escape Rosecliff Island. Fajna znajdywanka, przy której nauczyłem się nowych słówek po angielsku. Fabuła: jesteś pechowym odludkiem mieszkającym na wyspie, którą nawiedziła potężna nawałnica. Twoim zadaniem jest znajdywanie sprytnie ukrywających się przed Tobą przedmiotów, na kolejnych planszach (przykład). Każda skończona plansza to jakiś gadżet, który przyda się przy ucieczce z wyspy. Pomimo prostoty gierka wciąga jak oszołom Wojewódzki przed swoim szoł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...