Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to idealnie pasuje do Diablo 3. Poczekaj aż będzie znowu +50% exp w weekend, wtedy to szkoda każdej minuty życia marnować, bo tak ładnie paragony wchodzą.

Huh, a jak porównałem D3 do MMO przy okazji bety, to mnie zjechali, a tu słucham oprócz always-on, multi i grindu także eventy specjalne "motywujące" graczy do logowania.

 

 

Co do tematu, Kingdom Rush małymi partiami, FTL, Star Trek Online. Odpaliłem także Resident Evil 4 po patchu i w sumie zaskoczony byłem poprawioną grafiką względem tego, co było na starcie. Jak gdyby dopiero teraz tekstury HD się aktywowały. Przymierzam się tym samym by przejść Separate Ways, ale nie mogę się zdecydować czy wolę sterowanie Modern, czy jednak już się dostatecznie przyzwyczaiłem do Classic (i.e. mouse acceleration).

 

Noszę się także z zamiarem przejścia Metal Gear Rising na Revengence z samymi rangami S. W sumie pół biedy same rangi, ale szlag mnie trafia gdy przez nieuwagę pominę jakąś walkę, np. przez stealth killa na wrogu, który w przeciwnym wypadku uruchomiłby walkę rankingową... Ale z drugiej strony nie wiem czy będę miał cierpliwość na Armstronga...

 

Zainstalowałem sobie Deadly Premonition, ale przeraziłem się "rozbudowaniem" gry, tudzież jej rozmiarem i stwierdziłem, że chyba nie mam czasu teraz na tego typu grę. A ja mam zwyczaj lizać wszelkie ściany w tego typu otwartych terenach, co na pewno nie skończy się dobrze.

Odnośnik do komentarza

Męczę Rosję w Europa Universalis IV. Krym już jako niepodległe państwo, średnio raz na 5 lat oblężenie Moskwy, a w Nowogrodzie dawno płaci się złotówkami.

Po powstaniu Rzeczpospolitej Obojga Narodów gra stała się trochę nużąca co prawda, ale utrzymać status największej potęgi na świecie to też jakieś wyzwanie. Chyba.

Odnośnik do komentarza

Gram w Walking Deada, sezon pierwszy, całość spolszczone (tego nie ma na kąsolach). Niestety, przeczytałem na forum dość znaczący spoiler propo głównego bohatera. Ciekawość zadecydowała o kliknięciu w spoiler.

Gram też w Duke Nukem Forever. Nie wiem co o tym sądzić, niby oldschool, niby babeczki, humor, ale jednak nic mnie jeszcze nie rozsmieszylo.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Gram od wczoraj w Papers please i jak za pierwszym razem jakiś czas temu mi nie podeszła tak teraz mega się wciągnąłem. Dobiłem do 14 dnia i

 

 

zatrzymali mnie za wzięcie łapówki od jakiejś seksty. :D Gdybym nie wziął to dalej bym pracował. No i ten dziadek mega komiczny. Ten pierwszy paszport. xD

 

 

 

Tylko kur.wa nie wiem jak sprawdzać miejsce wydania paszportu czy coś bo przeważnie za to dostaję karę. :/

Patrzy sie na mapke czy (pipi)a co?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Darkest Hour z modem Kaiserreich - niesamowity mod, jakość tej alternatywnej historii przebija luzem większośc książek i filmów, do tego naprawde w (pipi) róznych zarąbiście ciekawych państw ( Rosja, Hiszpania i USA rozdarte wojną domową, Niemieckie Imperium ktore musi sie ratowac przed upadkiem, Unia Brytyjska kontra Ententa, Mittelafrika, kupa azjatyckich państw z własnymi celami, eventami itp itd ).

 

Supreme Ruler Cold War - czyli robimy coś ala Call of Duty Ghosts i Ekwadorem podbijamy obie Ameryki ;) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie mam ostatnio kompletnie nastroju by zaczynać cokolwiek długiego. Pogrywam trochę w nowy sezon Star Trek Online, coraz bardziej utwierdzając się w przekonaniu, że MMO to zło.

 

Poza tym jednak miałem długi czas fazę na gry "na 5 minut" i spróbowałem m.in. Hero Siege. Muszę przyznać, że mimo prostoty gra mnie ładnie wciągnęła. W założeniach to taki banalny "hack'n'slash", który jednak wykorzystuje elementy innych gatunków. Rozgrywka poniekąd przypomina twin-stick shootera, gdyż większość czasu poruszamy się do tyłu atakując to, co zmierza w naszym kierunku. Hack'n'slash to takie uproszczone Diablo 3, z tą różnicą, że gra nie udaje, iż jest czymś więcej czym jest faktycznie. ;p Tj. kilka profesji postaci, każda z małym drzewkiem rozwoju i własnym atakiem, a także kilkoma aktywowanymi zdolnościami. Do tego elementy roguelike, jak losowo generowane levele, dungeony, zdobywane itemy, bossowie itp. Po śmierci nie tracimy naszej postaci, o ile nie gramy na hardcore, więc zdobyte doświadczenie nie przepada, ale i tak większość powodzenia i efektywności zależne jest od wspomnianych itemów i miksturek jakie znajdziemy w trakcie gry.

 

Ostatnio wyszła aktualizacja, która dodała dwie nowe klasy i całkiem ładnie urozmaiciła poprzednie. Gra dostępna jest też na platformy mobilne, ale nie wiem jak się tam prezentuje. Osobiście pogrywam sobie na laptopie w wolnych chwilach - w sam raz na szybkie odstresowanie. Jestem skłonny polecić.

 

http://store.steampowered.com/app/269210/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...