Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

@Kazub- no nie wiem , jak już mnie przyciśnie to zjem. A co do twarogu to wiem że nie ale nie lubie go. I tak mam dwa wieśniaki w ciągu dnia i 100g chudego twarogu także ile to można.

 

@up- mix białkowy od syntraxa. piłem w nocy na masie i sprawdzał się doskonale. Mam oliwe to może spróbuje tak jak mówisz ostatni posiłek z tego twarogu+oliwa.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nigdy żadnej redukcji (przynajmniej zamierzonej nie robiłem). Kiedyś przy 90 czułem, że to idealna waga dla mnie (nie byłem nigdy gruby). Teraz zatrzymałem się na 81 (z 70 w ciągu roku) i masowanie obecnie marnie mi idzie, ale wiem że to wina zaniedbań w diecie ,zdarzają mi się niestety nawet 7 godzinne przerwy w żarciu. Ale wiem że jak zacznę suplementację i dopnę dietę to powinno ruszyć z kopyta. Ciągle słyszę, że 5 kg na cyklu kreatyny to pikuś, więc cel - 90 do końca tego roku wydaje się realny.

Odnośnik do komentarza

taki problem mam bo nie wiem jak podejść do ćwiczeń - chciałbym trochę mięśni złapać (gł. klata) przy czym nie wiem dokładnie jak sie za to zabrać. Wiadomo, "przede wszystkim zwiększ masę".

aktualnie waże z 77 przy 188cm, 2-3 razy w tygodniu mam trening MT, 1 raz piłka nożna - wszystko dzień po dniu. ogarniam sobie wlasnie jakąs dobrą diete 'masową', chciałbym zacząć jakies suple zjadać (bcaa, wit&min, moze kreatyna) tylko zastanawiam się jak to wszystko połączyć. Na pewno warto byłoby dodać do tego siłownię, tylko czy przy takim 'natłoku' wysiłku w tygodniu, dołożenie siłowni to nie za duzo? Inna sprawa, że siłownia mnie w(pipi)ia bo to jest nudne fhói ;]

 

drogi internecie pomóź ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nigdy żadnej redukcji (przynajmniej zamierzonej nie robiłem). Kiedyś przy 90 czułem, że to idealna waga dla mnie (nie byłem nigdy gruby). Teraz zatrzymałem się na 81 (z 70 w ciągu roku) i masowanie obecnie marnie mi idzie, ale wiem że to wina zaniedbań w diecie ,zdarzają mi się niestety nawet 7 godzinne przerwy w żarciu. Ale wiem że jak zacznę suplementację i dopnę dietę to powinno ruszyć z kopyta. Ciągle słyszę, że 5 kg na cyklu kreatyny to pikuś, więc cel - 90 do końca tego roku wydaje się realny.

Do tych 5 kg nie doliczyłeś spadku po mono ;) Ja też nigdy nie robiłem bo zawsze byłem chudy. W średniej ważyłem 56(!) , rok temu 64 teraz 80. I dobrze to wygląda ale teraz naszła mnie ochota na plażową sylwetke i walę redukcję pełną parą. A po wakacjach znowu masa.

 

edit:@ Dark Serge- za kreatyny itp sie nie bierz. Ułóż adekwatną do wysiłku diete na mase i będzie ok. Nie nie będzie za dużo , jeśli chcesz rozwinąć mięśnie trening siłowy jest niezbędny :) Tylko z góry uprzedzam że treningi MT i piłka troche się gryzie z robieniem masy

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

edit:@ Dark Serge- za kreatyny itp sie nie bierz. Ułóż adekwatną do wysiłku diete na mase i będzie ok. Nie nie będzie za dużo , jeśli chcesz rozwinąć mięśnie trening siłowy jest niezbędny :) Tylko z góry uprzedzam że treningi MT i piłka troche się gryzie z robieniem masy

 

 

No właśnie też mi się tak wydaje ze mt i piła się gryzie z masa, bo tam jest duży wysiłek ale bez takich typowo siłowych rzeczy (a jak są to bardziej na nogi, bo nie liczę pompek wykonywanych w ilosciach masowych).

Dieta jak najbardziej, a czemu supli nie jadać?

Odnośnik do komentarza

Bo nie są ci potrzebne :) ale jak już tak mocno chcesz to wit&min jak najbardziej , polecam od olimpu. Skoro uprawiasz MT i piłke napewno dieta będzie musiała mieć sporo kalorii żeby zrobić masę ale pisałes że diete masz. Do braków w diecie ewntualnie gainer, jakieś carbo po treningach. Kreatyna zbędna narazie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Masowanie jest drogie, filety z kurczaka, ryby, wołowina -> 3-4 porcje dziennie, jaja kurze, twarogi, ryże, kasze. Na pewno chcesz się ładować jeszcze w suplementy? Nie polecam gainera, jest niepraktyczny. Kombo carbo + białko osobno sprawdza się lepiej bo regulujesz proporcje zgodnie z zapotrzebowaniem. I będziesz musiał ograniczyć to co teraz ćwiczysz na rzecz treningu siłowego, nic tego nie zastąpi.

Edytowane przez Sebas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...