Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuj kreatynę Optimuma, niemiecka, bardzo dobrej jakości. Bierz przed i po treningu, a to ile spadnie, to zależy głównie od diety, zawsze coś tam poleci. Możesz do tego dokupić np. beta alanine i brać przed treningiem. Razem z kreatyną fajne połączenia, dobre rezultaty na treningu.

http://www.gnc.co.uk/optimum-nutrition-creatine-powder.html

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kreatyne zawsze na czczo, popijaj czymś słodkim (sok, woda z miodem, jakieś carbo). dwie dawki po 5g, ja bym brał rano od razu po przebydzeniu, przed śniadaniem, drugą od razu po treningu. dobrym pomysłem przy kreatynie będzie suplementacja magnezu. pij dużo wody.

 

nie da się zmierzyć ani oszacować, ile złapiesz suchej masy, zależy jak na ciebie podziała, od jakości treningu, diety, regeneracji. przy samym treningu powinieneś zauważyć poprawioną wytrzymałość i siłę. nawet jeżeli nie będziesz zadowolony z przyrostu, to to co się nadźwigasz będzie twoje i zaprocentuje. 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Ja też jadłem nie raz 30 minut przed treningiem i w sumie zależy co to róznie było,ale optymalnie jest tak z godzine przed

 

Wpierdalam to caly czas nawet w dni w ktore nie trenuje bo zapierdalam trzy dni pod rzad po 12h w pracy ? :D

w dnt też trzeba 2x dziennie

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Byłby ktoś chętny na aminki z 4+ nutrition? 300 kapsułek, z datą do 06/2014, nieotwierane. Po 59 zł + kw. Za dwa opakowania 110 zł + kw. W Krakowie bądź Warszawie odbiór.

 

EDIT: Jeszcze leży mi MusclePharm Recover, (85pln) i kilka opakowań mono HiTeca 500g za 32pln.

Jedną puszkę Mono wziął Kotlet, reszta dla Was aktualna.

Odnośnik do komentarza

Panowie, którzy już jakiś czas w tym siedzicie i niejedna redukcja za Wami. Czy proporcje BCAA inne niż typowe 2-1-1, czyli np. 4-1-1 lub 8-1-1, a więc zdecydowanie większa dawka leucyny robią różnicę przy zastosowaniu typowo antykatabolicznym? Nie mogę doszukać się informacji wskazujących na konkretną przewagę tych drugich, a powoli planuję rozsądną redukcję, więc wypadałoby przygotować zaplecze suplementacyjne, oczywiście w przyzwoitych pieniądzach, dlatego nie wiem czy jest sens dopłacać za większą ilość leucyny w porcji.

Odnośnik do komentarza

Panowie jakie suple naprawde pomagają w wycince. Chce sie przerobić z osiedlowego koksa na boysbandowego chłopca z kaloryferem na plaży. Dieta zapięta na ostatni guzik. Mam bcaa. Aero 3 razy w tygodniu z rana po godzinie. Trening

Pon

Klata, bajceps

WT

Plecy , Barki

Śr

Klata, bajceps,brzuch

Czw

Barki

Pt brzuch

 

W między czasie na przemian miljardy pompek i przysiadów.

Odnośnik do komentarza

Nie, BCAA żresz jak wolisz, nie ma potrzeby zwiększać dawek bo to nic nie da. Dieta to prior.

Wiem, że dieta najważniejsza, a BCAA przyjmować w określonej ilości. Chodziło mi raczej o to, czy BCAA z większą ilością leucyny w składzie jest lepsze od tego ze standardową, czyli w proporcjach 2-1-1.

 

@Canabis, możesz jeszcze dorzucić spalacz. Chociaż wycinka dopiero przede mną, to właśnie w taki zestaw planuję się uzbroić, tj. BCAA plus fat burner.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...