Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupuje białko z http://www.myprotein.com/home.dept i kupuje właśnie bezsmakowe. Powiem tak. Nie piłem lepszego smaku niż to :D No bez kitu. Smakuje jak kiedyś polskie, stare mleko granulowane, które to swego czasu było taką moją odżywką dla ubogich. Sam sie czasem zastanawiam nad jakością, ale nigdy nie słyszałem by ktoś sie jakoś żalił że (pipi)nia czy coś.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko kapsy, bo prochu za dużo się osadza na szejkera, etc. Już czuję się lepiej po jednym dniu treningów. Wcześniej regeneracja trwała o wiele dłużej.

Chyba najekonomiczniej wychodzi BCAA HiTec'a. A proch ja sypię do gęby i przepijam. Od samego wykrzywienia twarzy jestem pobudzony do treningu :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chłopaki, sprawa jest następująca.

Od 3 miesięcy wzialem się na poważnie za siłownie i diete. Kurczaczki, rybki, ryż i te sprawy ale masy jak nie było, tak nie ma. 191 cm wzrostu i 82kg wagi. Cwicze 5/6 razy w tygodniu i efekty nie są zadowalające (choc wiem że po 3 miesiącach to się cudów spodziewac nie mozna ;) ).

Nie znam się kompletnie na odżywkach i chciałbym żebyście nowicjuszowi podpowiedzieli w co tam wypadałoby zainwestowac, żeby trochę mięska w końcu przybyło :).

Budżet tak do 80zł na początek.

Odnośnik do komentarza

ja w mniej więcej 3 miesiące przytyłem +/- 6 kg  wiadomo jadłem ryż kurczaka ryby itp, i robiłem sobie codziennie koktajle . Jakieś odżywki to jedynie chyba białko możesz sobie kupić bo reszta to strata kasy na samym początku . Lepiej za tą kase kup sobie karnet na jakąś siłownie . 6 razy w tygodniu ćwiczyć to trochę bez sensu moim zdaniem jak jesteś chudy jak patyk . A jakiegoś rygoru nie trzymałem z dietą 

Edytowane przez Sig
Odnośnik do komentarza

W domu mam ławeczke, sztange, hantle, a za niedługo też drążek więc na siłownie bulic kasy na bank nie będę ;).

 

plan:

poniedziałek - klatka, halówka
wtorek - triceps, brzuch

środa - biceps, barki

czwartek - plecy, brzuch

piątek - wolne

sobota - klatka, biceps

niedziela - zazwyczaj wolne, ale jak mam siły i ochote to też czasami cwicze

 

co do jedzenia 

 

śniadanie:

placki owsiane - tak z 2/3 + woda



drugie śniadanie:
3 bułki żytnie z kiełbasą, sałatą, serem, + woda



obiad:
worek ryżu + jakaś kombinacja piersi z kurczaka/ryby (dorsz, szczupak, karp) + surówka / czasami naleśniki lub okazjonalnie jakaś wołowina czy wieprzowina (rzadko) + sok

przed treningiem:

jakiś banan, chleb żytni z serem + sok

 

po treningu:

wafle ryżowe z miodem + pierś z kurczaka

 

kolacja:

3 jajka + chleb żytni z serem

często sałatka z roszupnką, pomidorami, ogórkami itd.

 

na noc jak mam jeszcze miejsce w żołądku to kostke chudego twarogu z oliwą z oliwek

 

Jedzenia to już raczej więcej w diecie nie zmieszczę, bo już teraz chodzę non stop z pełnym brzuchem i często jem choc wcale nie jestem głodny. Jakiś monohydrat kreatyny pomógłby w nabraniu masy mięśniowej? 

Za wszelkie wskazówki z góry dzięki ;).

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Żadna odżywka nie zadziała przy tak biednej diecie w węgle. W dodatku jest pewnie ekto przy 191cm wzrostu. Powinienes żreć jak koń przy takich warunkach, odpuść odzywkie i zacznij jesc tyle ile powinieneś, a efekty przyjda bez suplementów że będziesz sam zdziwiony jak dużo dla rozbudowy muskulatury ma znaczenie jedzenie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z nogami to troche słaba sprawa, bo mam troche problemów z kolanami, a codzień robie pare kilosów na rowerze, do tego dochodzi halówka conajmniej raz w tygodniu i jak robiłem nogi to kolana odmawiały posłuszeństwa :/.

 

 

klatka
4 serie:

- sztanga - 15 na płasko
- szganga -12 na skosie
- hantle - 20 rozpiętek

- między seriami pompki (max)


biceps
3 serie:

- UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM - tzw. siódemki
- 'młotki' ze sztangielkami - 20
- uginanie ramienia ze sztangeilką siedząc w podporze o kolano - 12

-  UGINANIE RAMION SKOSEM ZE SZTANGIELKAMI SIEDZĄC 
- UGINANIE NADGARSTKÓW PODCHWYTEM W SIADZIE



triceps
3 serie:
- WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE - 15
- WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI W LEŻENIU - 15 zamiennie z  WYCISKANIEM W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM - 12
- PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA - 15
- POMPKI W PODPORZE TYŁEM - 25

plecy

3 serie:

- PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) - 12
- SKŁONY ZE SZTANGĄ TRZYMANĄ NA KARKU - 15
- martwy ciąg - 15
- szrugsy - 20

 

jak kupie drążek to wiadomka że dojdzie podciąganie


brzuch
3 serie:

- opad nóg z góry na dół - 15
- skłony w leżeniu płasko z obciążeniem + skosy - 20 + 20
- skłony z nogami u góry + skosy - 20 + 20
- unoszenia kolan w leżeniu płasko - 15
- unoszenie nóg w leżeniu bokiem 

 

barki: 

- Wyciskanie sztangi zza/sprzed (naprzemiennie) głowy - 20

- Unoszenie sztangielek bokiem w górę - 10

- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia - 20

- Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami - 20

- arnoldki - 15

 

 

 

kanabis podpowiedz co, kiedy i w jakich ilościach dorzucic ;)

Odnośnik do komentarza

ja sie nie znam za bardzo bo dopiero 8 pełnych tygodni treningowych zrobiłem po 3 treningi tygodniowo ale to sam widze : weź wpie.rdalaj wiecej - widze wzrost i masa podobna jak moja, ja mam 188 i zaczynałem z 85kg. codziennie mniej więcej 0,5kg kurczaka, 3 wory brązowego ryżu (to rozdzielone na 3 posiłki) + sniadanie + kolacja = aktualnie 92kg.

 

musisz mieć węgle żeby energia była do tego co by jakoś białko Cie budowało. Widziałeś budowlańca co bez wódy cegły kładzie? :D

Odnośnik do komentarza

No wrzuce gdzieś pomiędzy jeszcze brązowego ryżu, jakiś makaron i spróbuje się przemóc to zjedzenia tego ;).

 

Czyli tą kreatyne narazie sobie moge odpuscic? Akurat tych kilkudziesięciu złotych dla polepszenia wyników by mi szkoda  nie było, bo w czerwcu i lipcu bede miał sporo czasu żeby się do treningów na 100% przykładac, no ale jak mówicie że wydałbym kase i nie miał żadnych efektów, to posłucham bardziej doświadczonych ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...