Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

trudno mi uwierzyć że jakiś matrix kreatynowy turbo atomowa formuła wyebie mnie bardziej od zwykłego mono. ale jak bym zapłacił więcej i poczytał etykiete z obrazkiem mariusza pudziana to pewnie by tak było

 możesz np nie zapłacić i nie spróbować i mówić ze nie działa, też tak można. BTW nic nie pisałem o mono, tylko bb vs xplode. Ale skoro już przywołałeś ten temat to ja byłbym skłonny uwierzyć, że przez te kilkanaście (dziesiąt?) lat opracowano coś lepszego niż zwykłe mono. Inna sprawa że działają tylko te suple w strzykawkach, c'nie chłopaki?

Odnośnik do komentarza

 

trudno mi uwierzyć że jakiś matrix kreatynowy turbo atomowa formuła wyebie mnie bardziej od zwykłego mono. ale jak bym zapłacił więcej i poczytał etykiete z obrazkiem mariusza pudziana to pewnie by tak było

 możesz np nie zapłacić i nie spróbować i mówić ze nie działa, też tak można. BTW nic nie pisałem o mono, tylko bb vs xplode. Ale skoro już przywołałeś ten temat to ja byłbym skłonny uwierzyć, że przez te kilkanaście (dziesiąt?) lat opracowano coś lepszego niż zwykłe mono. Inna sprawa że działają tylko te suple w strzykawkach, c'nie chłopaki?

 

 

no właśnie sęk w tym, że niczego lepszego nie wymyślili. no i głupio było by tak wypuszczać ten sam produkt, z marketingowego punktu widzenia. muszą wymyślać kolejne niesamowite mixy, które rozp.ierdolą twoje mięśnie do granic możliwości, żebyś mógł kupić, zeżreć, za sprawą autosugestii wmawiasz sobie łojezu ale mnie wyebało, piszesz na jakimś forum, że cie wyj,ebało, potem znajdzie się paru, co też ich wyebało, potem kolejni, no i kiedy już przestanie ludzi wypyerdalać w kosmos, wszyscy będą mieli mięśnie z tytanu, to rynek się nasyci i trzeba wymyśleć kolejną, jeszcze silniejszą formułe, która tym razem zamieni cię w zielonego hulka, bo jest z dodatkiem rozszczepionego atomu i wyciągu z fi,uta, pozostała część składników jest po to, żeby sobie była i jest tańsza od zwykłej kreatyny. częstym zabiegiem jest dodawanie do stacka substancji psychoaktywnej jak w przedtreningówkach, z zaleceniem dawkowania przed treningiem, dzięki czemu podnosisz 10 razy więcej, wogóle się nie męczysz a twoje mięśnie rosną jak poyebane że strach się bać

 

problem z kreatyną jest taki, że to nie jest jakaś substancja z kosmosu, tylko syntetyczna wersja kreatyny produkowanej naturalnie w mięśniach 

 

te stacki są dobre dla nałogowych zjadaczy kreatyny, którym sie mocno w życiu nudzi. zawsze to jakaś odmiana, ale mięśnie od tego bardziej nie urosną 

 

jak już żreć chemie, to najlepiej tą w najprostszej postaci, którą przez lata przetestowały miljony królików doświadczalnych na całym świecie i po której będziesz na starość świecił na zielono, a nie na fioletowo zielono różowo brązowo a twoim dzieciom wyrośnie dodatkowa para bicepsów 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Próbuj, a później pochwal się sylwetką na forum. Bo tyle Ci to tylko da.

Jak widac Tobie nie dalo, ehehe

Bo patrzac na Twoj DT na komunistycznym to wrzuciles w siebie roznego rodzaju prochu tyle, ze ja z kanabisem przez nastepne kilka lat Cie nie dogonimy.

 

 

 

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/969534_693523454007056_1019748918_n.jpg

SUPLEMENTACJA
* ACTIVLAB CREATINE XTRA: 15g na czczo

* FA AMINO 6600: 15 przed posiłkiem

* DYMATIZE XPAND XTREME PUMP: 1 miarka 30 min przed treningiem

* TREC MAXX CARB: podczas treningu. 500ml. , 1.5 miarki

* BSN CELL MASS: po treningu

* UNS MASS SHOCKER: 1 porcja po treningu i jedna porcja w środku dnia

* FA AMINO 6600: 15min. przed posiłkiem po treningowym

* OLIMP WITA-MIN: 2 kapsułki po głównym posiłku oraz HEPATIL

 
To jeszcze nic bo z 2x tyle pewno siedzi w nieaktywnych linkach.

Swoja droga ladna hipokryzja. Pro sa bee, (pipi)ate, nic nie daja a tutaj plutonium, jakies rage mutanty.

Nawet widzialem gdzies wpis ASSAULT PETARDA !

Coz za akcja miala wplyw na Twoja zmiane zdania na temat supli ? %-)

Edytowane przez wronerro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Kazub

 

Zbytnio koloryzujesz swoje wypowiedzi cięzko się to czyta.

 

Ale apro po: tok rozumowania jest trochę zgubny, śmiem twierdzić.

No bo: nie jeiść nowych wynalazków bo stare to sprawdzone i działają. A to, że na stronie przy stockowym foto z panami w białych fartuchach napisali że "naukowcy" coś ulepszyli to bzdury (zwłaszcza Olimp lubi się rozpisywać używając jak najwięciej trudnobrzmiących słów). To ze na forum jeden z drugim napisali że działą to też bzdury bo sobie wmówili. Takie założenie hamuje rozwój cywilizacji ;] Jak zwykle złoty środek jest rozwiązaniem, bierzesz to co przeczytasz, dzielisz przez przez własne doświadczenia i ci wychodzi jakiś tam wynik, a nie, "nie bo nie".

Ja np obecnie jade na mono, kiedyś tam miałem xplode i pozytywnie wspominam efekty. Inna sprawa że mogło to zależeć do pierdzyliona innych czynników, więc przy niczym się nie będę upierał.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

 

nie jeiść nowych wynalazków bo stare to sprawdzone i działają

no

 

 

A to, że na stronie przy stockowym foto z panami w białych fartuchach napisali że "naukowcy" coś ulepszyli to bzdury

ulepszyli, wynaleźli coś niesamowitego, na 100 badanych 99 siła siła skoczyła o 150% a temu jednemu nie bo oszukał i nie wziął 

 

 

To ze na forum jeden z drugim napisali że działą to też bzdury bo sobie wmówili.

nie że niedziała, tylko zapłacili i uwierzyli w magiczną formułe

Odnośnik do komentarza

Bo to bujda na kolach ale wronerek jeszcze musi dorosnac by to przelknac. I co z tego ze bralem? Przestalem i gdzie tu hipokryzja? Widac mozg ci wypalilo gosciu od tych supli bo nawet nie wiesz w jakim kontekscie uzyc tego slowa. Hipokryta bylbym gdybym mowil ze nie biore saa a walilbym konskie dawki. To jest hipokryzja. Eot a ty sobie dalej ciagnij ten monolog.

Odnośnik do komentarza

 

 

nie jeiść nowych wynalazków bo stare to sprawdzone i działają

no

 

 

A to, że na stronie przy stockowym foto z panami w białych fartuchach napisali że "naukowcy" coś ulepszyli to bzdury

ulepszyli, wynaleźli coś niesamowitego, na 100 badanych 99 siła siła skoczyła o 150% a temu jednemu nie bo oszukał i nie wziął 

 

 

To ze na forum jeden z drugim napisali że działą to też bzdury bo sobie wmówili.

nie że niedziała, tylko zapłacili i uwierzyli w magiczną formułe

 

niereformowalne podejście masz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...