Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Ile masz wzrostu ? Ale szczerze

 

178 ale mówie w internecie że 180. A co?

 

Tak wogóle to co do twojego postu wroner to można połączyc i kondycje i "duży" wygląd. Przykład to bokserzy. A wierz mi że to w tv tylko wygląda że boks nie męczy, tak naprawde to przeboksowac 12 rund to jest czysty hardkor, a jeszcze w szybkim tempie, naprawde szacun dla tych gości.

Odnośnik do komentarza

Więc sam wiesz jaką trzeba mieć kondyche żeby przeboksowac 12 rund i być chłopem jak dąb jak dawni gladiatorzy w heavyweight.

 

Ja teraz wziąłem sie oprócz boksu troche za tajski, mamy w mieścinie fajny klubik. Bo ręce pracują ok, ale jeśli chodzi kicki jestem pis.da.


Po paru treningach jestem pod wrażeniem jak miażdżą ciosy łokciem, z tym że wadą jest to że sprawdzają sie tylko na krótkim dystansie.

Odnośnik do komentarza

 

Zapasy jeszcze bardziej męczą,pamiętam po Atlancie jak był szał na nie,to z kumplami na plaży się rzucaliśmy 5 minut i zgon,mimo młodości i nie spożytej energiiZ 

Z twoim wzrostem, to pewnie glownie musiales uwarzac na to, zeby cie ktorys do kieszeni nie schowal i nie wyniosl.

 

Dokładnie a moim tajnym ciosem było kręcenie wora.

Odnośnik do komentarza

Nie, poprostu sie smieje z kasztanów, co cale zycie cisną sztange,a  sa sprawnosciowymi kalekami ktorzy tylko szpanuja tymi wielkimi bajsami, a byle ogarnięty chudzina by takiemu napier.dolil :)

 

i dlatego wrzucasz kozaka w kalitenistyce ? rzeczywiście ma to sens. poza tym, to od dawna wiadomo, że na siłowni uczysz jak sie bić, po to sie tam chodzi co nie

 

tak sie składa, że potrafie l-seat, back lever, front lever troche gorzej ze stabilnością i trzymaniem poziomu przy aktualnej wadze. jak masz nie więcej, jak 185, to sięgne stopą twojej głowy. 

 

co do treningów, to już samo nawalanie w worek pochłania mase tlenu i jest męczące. 

ale zgodze sie z litvinem. miałem okazje spróbować treningów zapaśniczych i kondycyjnie jest to istny armagedon, męczy bardziej, niż rzeczy stójkowe 

 

co do muay thai - zabawa tylko dla twardzieli, serio. treningi są hardkorowe. ale nauczą tam jak przyjmować strzały i sie nie ze,srać

 

 

Z twoim wzrostem, to pewnie glownie musiales uwarzac na to, zeby cie ktorys do kieszeni nie schowal i nie wyniosl.

 

jego wzrost w graplingu jest bardziej zaletą, niż wadą. fajnie, że wiesz o czym mówisz

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

niski wzrost jest w zapasach zaleta, tylko wtedy, gdy sie z karakanami napyerdalasz.

idz lepiej pona(pipi)iac laczkiem w pajaki co ci po scianach zapyerdalaja, a nie rob z siebie znawcy od wszystkiego na forum o grach. ponoc w konstancinie mozna szesciokilowe okazy spotkac. Bulkerzy, jak lifting :D

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

 

niski wzrost jest w zapasach zaleta, tylko wtedy, gdy sie z karakanami napyerdalasz.

 

1. słaby dobór słów odnośnie dyscypliny, gdzie nie ma uderzeń

2. mieszcząc się w kategorii wagowej, niższy zawodnik może pozwolić sobie na lepszą muskulature. mówimy o sporcie, gdzie każdy centymetr ciała musi być silny

3. krótkie kończyny łatwiej się wyciąga, trudniej się je chwyta (tak samo tułów)

4. krótka szyja - mega przywilej w zapasach 

5. większość czołowych zapaśników (i ogólnie graplerów) to raczej ludzie niźsi. tych wyższych prędzej spotkasz w ostatniej kategorii wagowej

 

jak chcesz coś dodać, to śmiało. ale jak chcesz pisać teksty w stylu - "nie udawaj znawcy na forum o grach", to lepiej nie pisz.

Odnośnik do komentarza

 

 

niski wzrost jest w zapasach zaleta, tylko wtedy, gdy sie z karakanami napyerdalasz.

 

1. słaby dobór słów odnośnie dyscypliny, gdzie nie ma uderzeń

2. mieszcząc się w kategorii wagowej, niższy zawodnik może pozwolić sobie na lepszą muskulature. mówimy o sporcie, gdzie każdy centymetr ciała musi być silny

3. krótkie kończyny łatwiej się wyciąga, trudniej się je chwyta (tak samo tułów)

4. krótka szyja - mega przywilej w zapasach 

5. większość czołowych zapaśników (i ogólnie graplerów) to raczej ludzie niźsi. tych wyższych prędzej spotkasz w ostatniej kategorii wagowej

 

jak chcesz coś dodać, to śmiało. ale jak chcesz pisać teksty w stylu - "nie udawaj znawcy na forum o grach", to lepiej nie pisz.

 

 

No tutaj kazub ma troche racji, z tymi zapaśnikami. Karakan może zrobić kosztem wzrostu więcej czystego mięsa co za tym idzie siły mięśni. No i także w kwesti że u takiego kurdupla ciężej jest zrobić chwyty najskuteczniejsze tzn dotyczące kończyn.

 

No ale to jest odwrotność do sportów walki stójkowych w których niziołki z "ciężkimi gnatami" są raczej skazani na porażkę. Zasięg robi swoje. Zdarzają sie wyjątki jeden na milion jak tyson, ale i jemu wyższy Lennox pokazał że warunków fizycznych nieoszukasz nawet z talentem jeden na milion.

Także litiemu zostają tylko zapasy na trawie w parku tak jak do tej pory

Co do tematu ostatnio sprawiłem sobie niedrogie , dobre białeczko, polecam. Swietna rozpuszczalnośc i smak nawet z zimnym mlekiem. Narazie smak kokosowy, i jest naprawde wpytke.

 

peak-delicious-whey_1789_522.jpg

Odnośnik do komentarza

Jakie są teraz godne uwagi przedtreningówki? Nigdy nie używałem ale ostatnio ciężko mi się zebrać.

Kofeina z nargininą Trec i zeń szeń Olimp,jak masz znajomych w aptece to tussi.

 

Tak w ogóle andrzej wpadł tu bez powodu 2 dni temu i zaczął mi słodzić,tak kminiłem jakie mogło być tego podłoże i już wiem.Wstał pewnego ranka i mówi do siebie,kufa litwin ma 33 lata i się nie źle trzyma,robi rowerem po 3 tys km w 4 miechy,więc nawet taki szczypior jak ja miałbym z tym problem,a co mi tam,po obrażam go,dowartościuje swoje e-go ;)

 

Kabi kto pije odżywkę białkową z mlekiem i to jeszcze endo,litości :)

Edytowane przez Litwin81
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale takie jak ty dałeś czy w którym widać przód też?

Sory że tak pytam ale chce żebyś był zadowolony.

 

Jakiekolwiek.

 

 

 

Kabi ponieważ często mi zarzucasz używanie pro hormonów więc wychodzę do ciebie z pomocną dłonią i wklejam ci linka,abyś też mógł się na nich"skoksować" ;)

 

http://allegro.pl/megabol-biosterol-36-kaps-naturalny-prohormon-i3856589065.html

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

 

No ale to jest odwrotność do sportów walki stójkowych w których niziołki z "ciężkimi gnatami" są raczej skazani na porażkę. Zasięg robi swoje. Zdarzają sie wyjątki jeden na milion jak tyson, ale i jemu wyższy Lennox pokazał że warunków fizycznych nieoszukasz nawet z talentem jeden na milion.

 

manny pacquiao (169) też bił sie z wyższymi i fajnie mu szło.

"skazany na porażke" to może być, jak zostonie w pełnym dystansie. dlatego niższy zawodnik musi umieć skrócić dystans i utrzymać się w półdystansie, gdzie jego ciosy będa mocniejsze, szybsze i celniejsze. no i tyson to robił, wchodził po ręce wyższego zawodnika i w półdystansie demolował zwierzęcą agresją. wykorzystywał swoje atuty i zamieniał krótsze ręce w zalete. 

 

to znaczy wiadomo, że z wyższym bije się trudniej, ale bez przesady. 

 

 

ja tam białko zawsze mieszałem z mlekiem, ale na redukcji pewnie mieszałbym z wodą.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...