Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie stawiam. Po prostu sugeruję coś tańszego. Betalanina, cytrulina i kreta z UNS to u mnie będzie chodzić cały rok. Działa zadowalająco jak na placebo ;)

 

a białko jak białko - sklep KFD mam pod nosem - dwie paczki na 2 miechy w cenie 80zł to nie dużo. 1400g styka.

Edytowane przez ChevChelios
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ac51a8f4b53d11e3993412c25edc2444_8.jpg

 

zakupy dnia:
serious mass - wiadomo...na mase
cgt-10 - kreatyna i glutamina, żeby nie spalać mięśni na rowerze
big bang 2.0 - chciałem przetestować jakis nowy pre-workout, smak nie najlepszy, daje dobrego kicka ale jak minie to już się za dużo nie chce robić :/

Odnośnik do komentarza

U mnie zasze jack3d, assault lub c4. Kiedys bylo tego wiecej, w sumie sporo bylo ok, ale z czasem wszystko zwyczajowo sie zj.ebalo. C4 i assault o mozna jak oranzade pic, jesli chodzi o smak. Jack juz mniej ale i tak nie tak zle jak jeszcze bylo z 1.3. No chyba ze wlasnie starego jacka kupisz to zobaczysz co to kopniecie :Dno a z krety jako przedtreningowca to wiele pozytku nie bedzie.

 

Ofcoz wciaz jest kawa i cola. Dobry myk, sam nie raz wezme ale pozniej chamsko sie mi odbija caly trening ;/

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Ja raz przed siłownią zaaplikowałem sobie nitrobolon, dostałem próbkę na spróbowanie. Wszystko fajnie, lepiej się trenuje, więcej mocy... ale myślałem, że pod koniec treningu mi serce wyskoczy. Po treningu było jeszcze gorzej, bo tak opadłem z sił, że miałem problem z prowadzeniem samochodu, mroczki przed oczami miałem takie, że ledwo widziałem momentami. Nic więcej takiego nigdy nie próbowałem i nie spróbuję, szkoda zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Eee, nitrobolon to lata temu, taka ciekawostka dropsa. Choc pompa po tym byla, nie powiem. Nic poza tym jednak niestety. Zapewne jednak dla kogos nowego w interesie, musialo ladnie wstrzasnac. Ja na pierwszy pre workout wybralem jacka. Jakis koles tutaj polecal, chyba Forebode(?). Jak to wypilem, to nim doszdlem na silownie to czulem ze moge auta podnosic. Dobra bania byla. Tyle ze jak przestal dzialac to czulem sie jak po amfie na drugi dzien.

Odnośnik do komentarza

Stare nitrobolony zawierały sporo arganiny stąd pompka.

 

Ogólnie to nie ma sie co tym faszerować, szkoda serducha. Tez po którymś tam czułem sie jak po dopalaczach i nie wiedziałem co sie ze mną dzieje. Ale po dorianie miałem fajnie, zero skutków ubocznych poza tym że czułem sie jak Kratos. Chyba sobie zafunduje pare saszetek

Odnośnik do komentarza

Stary dorian to najlepszy suplement przed treningowy jaki istniał.Jak zyebanego dnia bym nie miał to po nim czułem się nieśmiertelny .Do tego zawsze po dorianie siła mi w górę szła (te nowe coś co stara się być nox pumpem to najgorszy syf jaki istnieje).Jak już nie ma doriana to zostaje stara dobra kawa , w sumie już było by mi szkoda pieniędzy na pobudzacze tym bardziej że po odstawieniu przez jakiś czas czułem się jak na odwyku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...