Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Polecacie to białko?

 

http://allegro.pl/hi-tec-whey-c-6-2250g-izolat-c6-probka-wys-0-i4173764119.html

 

Czy może w tej cenie i ilości znajdzie się coś lepszego? 2.2kg za 150zł?

 

Może wezme ten ostrovit, ale boję się chemicznego smaku. Z mlekiem bym robił bo nie mam srania po tym.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dobra cena za te białeczko KFD. Nigdy jeszcze nie miałem okazji go spróbować ale przy zamówieniu 3.5 kg jestem o 150 zł do przodu niż biorąc białko olimpu na siłowni a makro też ma dobre.Miał ktoś okazję kosztować produktów walden farms? Jeden sklep w szczecinie ma ich produkty 0kcal .Myślałem by dobrać jakiś syrop czekoladowy/karmelowy by dorzucić jak chęć na słodkie złapie ale obawiam się smaku.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma ochotę na słodkie czasami polecam te produkty o których pisałem.Karmelowy dip to istne cudo tak samo sos czekoladowy a jutro lecę kupić jakiś sosik 0kcal do mięsa bo masę tego mieli.

 

okcal? Pierwsze słysze, gdzie to?

edit:

ok juz wiem w sklepie w poznaniu

Odnośnik do komentarza

Czekolada z twarogiem super się sprawdza i dość mało tego schodzi . Ale karmel jak pisałem petarda , z plackiem owsianym na śniadanie smakuje świetnie. Orzechowego nie próbowałem bo nie przepadam za smakiem orzechów ale była w sklepie też masa różnych dżemów , które tez niby są świetne. Fajna sprawa wcześniej nie zdawałem sobie sprawy że coś takiego istnieje a teraz pewnie dorzucę to do diety.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na przeciw Pizzeri Marco polo są uliczki.Na rogu masz sklep społem a naprzeciw niego w tej uliczce jest sklep sportowy .Na wystawie masz sprzęt pitbulla więc od razu zauważysz.Masę tego mają i tanio więc polecam przejść i sprawdzić samemu.

Odnośnik do komentarza

Oki, zamówiłem na spróbowanie masło orzechowe, dip karmelowy i dip czekoladowy. Zobaczymy co to za sprawa. planuje jakieś muffinki pier.dolnąc albo ciasto. 


Chetnie ogarne, ale który z 5 oddziałów Marco polo, kojarze tylko ten przy placu kościuszki? ;]

Ogólnie przyzwyczajony jestem do twarogu bez niczego, ew z solą, ale takie coś by weszło nieźle.

 

Ja jadam z miodem i polecam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...