Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Białeczko z KFD jest za(pipi)iste, o czym nie raz pisałem, ale… te w białym worku!! Te stare (w niebieskim) przynajmniej pod względem rozpuszczalności i smaku wg mnie lipa.

Warto dołożyć 5 zł i kupić to "nowsze". 

Właśnie dla spróbowania wziąłem to niebieskie i faktycznie, nie ma startu do tego białego. Rozpuszcza się spoko, lekko pieni i nie jest takie słodkie jak to białe(co akurat może uchodzić za plus). Jeśli jakość białka jest ta sama, a różni się tylko smakiem to nie wiem czy sens jest płacić więcej ;)

Odnośnik do komentarza

Ja od siebie rowniez polecam kupic bialko KFD w bialym worku, ale o samku naturalnym. Smakuje jak kupa ale nie ma slodzikow ani cukru ani barwnikow a mozna sobie zblenderowac z bananem, jagodami czy czy tam sie chce (albo stevie wrzucic) i smakuje luks malina i o niebo zdrowiej.

Odnośnik do komentarza

Ostrovit banan prochowaty ale w smaku ok. Wanilia i truskawka bez zastrzeżeń. Piana spora. Rozpuszczalność bardzo dobra. Ale kfd lepsze, ostrovit tańszy.

 

Btw. W smaku jak hubba bubba i w takiej cenie nie ma w Polsce konkurencji w składzie. :P

 

Alien_Juice.jpg

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

(pipi)a panowie, do przedszkola (pipi)ć, albo na priv, po cholerę wchodząc do tematu 

Odżywki, Gainery itp.

muszę po raz kolejny czytać wasze dziecięce kłótnie? Dorośnijcie w końcu, bo to już od dawien dawna nie jest zabawne. Obydwaj przez te kretyńskie docinki robicie z siebie pajaców. Po prostu odpuście.

Odnośnik do komentarza

OK. Powypierdalne.

Wiecie jak moderuje Spartakusa. Wcale.

Ale (pipi)a, nie możecie robić takiej jazdy w co drugim temacie. Obojętnie czy ktoś chce poczytać o suplach, treningu, jeździe na rowerze - nieważne, ale ma trafiać na rzeczowe posty, a nie jakieś (pipi)enie o (pipi)e maryni (luz kabi, ćwiczysz, wypowiadasz się - git, ale bierzesz udział w dosłownie KAŻDEJ kłótni jaka się wywiązuje…).

 

Pousuwałem całą konwersacje Litwin - kanabis i przy okazji kilka postów, które się wplątały gdzieś pomiędzy. 

Panowie, mamy wspólną pasje i jest za(pipi)iście, nie każdy musi się lubić, kłótnie/wymiany zdań/inne poglądy wiadomo, że będą miały miejsce, ale fajnie jakby nie było takiego syfu w takim fajnym (jak mi się wydaje) dziale jakim jest Spartakus. 

 

Pizdowato troche napisałem, ale wiecie o co chodzi.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Polać mu białka :) W związku ze kabi dodał mnie do ignorowanych robię imprezę,każdy kto należy do Spartakusa a chce spożyć gainera Pudziana Gaineratora i Olimpowych BCAA niech napisze mi swoje dane a wyślę mu próbki na testy organoleptyczne,oczywiście na terenie Polski ;) bom biedny polaczek cebulaczek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...