Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zauważyłem, że Animal we wszystkich swoich suplach daje tyle pastylek. Kumpel brał coś od nich na redukcję i mało się nie udławił za którymś razem.

 

A właśnie. Te podane już preparaty są na odbudowę zajechanych stawów czy raczej jako wsparcie przy codziennym treningu..? Bo mnie jako tako nie bolą, ale nie chciałbym, żeby nagle zaczęły.

Odnośnik do komentarza

Kur.de powiem wam ze te DAA chyba działa, bardzo sceptycznie jestem nastawiony do supli prócz świetej tójcy BCAA, białko, kreatyna.

 

Wyraźnie bardziej chce mi sie ruchać, napeir.dalać, palić wioski i gwałcić niewolnice westeros. Dzieki liti za podpowiedzi , załatwie ci jakies młode drzewo do obcierki 


Myslalem ze to jednak pic na wode. No ale badania za miesciąc dopiero zrobie na poziom teścia

Odnośnik do komentarza

Kur.de powiem wam ze te DAA chyba działa, bardzo sceptycznie jestem nastawiony do supli prócz świetej tójcy BCAA, białko, kreatyna.

 

Wyraźnie bardziej chce mi sie ruchać, napeir.dalać, palić wioski i gwałcić niewolnice westeros. Dzieki liti za podpowiedzi , załatwie ci jakies młode drzewo do obcierki 

Myslalem ze to jednak pic na wode. No ale badania za miesciąc dopiero zrobie na poziom teścia

O kurde to ja po teściu nie mam takich jazd jak ty po DAA :D

Odnośnik do komentarza

Może to tez chodzi o predyspozycje psychiczne do takich jazd. Ja jak wiemy nie należe do spokojnych ludzi. W sumie to tez jest jedną z przyczyn dlaczego nie brąłbym sterydów bo mógłbym coś odj.ebać. 

 

Wujaszek gdyby badania kosztowąły 9zł poszedłbym. Ale 30zł to pójde za miesiąc. 

 

Byc może jakies placebo moze i macie racje. 

 

Banny ja i tak robie trening redukcyjny więc nie wiem czy siła skoczyła. Zauwazyłem np zdecydowane polepszenie wydolnosci podczas interwałów. 

 

No nic dowiemy sie jak zjem te 120 tabsów. Wtedy zrobie badanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...