Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mutant Mass to dzisiaj wielkie gwno i bylo juz o tym pisane. Najlepszy gainer to bialko, np. Kokos kfd wpc80+zmielone platki owsiane. Mimo to ostatnio mialem Trec Mass XXL czrkoladowe i bylo bardzo ok lepsze niz dzisiejszy mutant mass i twory UNS.

:notsure:

Czytaj całym zdaniem.
czytalem.

a wiec twierdzisz, ze wpc80 + platki jest lepszym gainerem, niz np. odzywka 80% weglowodanow/20% bialka + platki?

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Ale ze zrozumieniem to nie do końca czytałeś. Nie pisałem o gainerze z dodatkową porcją płatków tak jak Ty wyżej piszesz, tylko o standardowej paszy UNS albo Treca. Jasne, że są lepsze gainery i gorsze, do tego trzeba uważać ze składem, bo co z tego, że Mass Attacker ma w składzie 30% białka jak w części to białko ryżowe, z mleka a to z serwatki nie wiadomo jaką część tego stanowi. Dlatego lepiej walnąć białko+płatki a jak komuś mało węgli to niech rodzynki dorzuci i możesz mieć nie tylko gainera ale i bulka jeśli dasz więcej białka.

Odnośnik do komentarza

Ale ze zrozumieniem to nie do końca czytałeś. Nie pisałem o gainerze z dodatkową porcją płatków tak jak Ty wyżej piszesz, tylko o standardowej paszy UNS albo Treca. Jasne, że są lepsze gainery i gorsze, do tego trzeba uważać ze składem, bo co z tego, że Mass Attacker ma w składzie 30% białka jak w części to białko ryżowe, z mleka a to z serwatki nie wiadomo jaką część tego stanowi. Dlatego lepiej walnąć białko+płatki a jak komuś mało węgli to niech rodzynki dorzuci i możesz mieć nie tylko gainera ale i bulka jeśli dasz więcej białka.ijać kalorie.

Ja tylko napisałem,jeżeli to było do mnie,że lepiej trzymać szamę a czym innym podbijać kcal.Wrona miałem je zawsze w miksach,także nie ocenię działania.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Mutant Mass to dzisiaj wielkie gwno i bylo juz o tym pisane. Najlepszy gainer to bialko, np. Kokos kfd wpc80+zmielone platki owsiane. Mimo to ostatnio mialem Trec Mass XXL czrkoladowe i bylo bardzo ok lepsze niz dzisiejszy mutant mass i twory UNS.

:notsure:
Czytaj całym zdaniem.
czytalem.

a wiec twierdzisz, ze wpc80 + platki jest lepszym gainerem, niz np. odzywka 80% weglowodanow/20% bialka + platki?

 

 

Twierdze ze gainery to syf oparty na weglach prostych i chu.jowejn jakosci białku.

 

Węgle sa tanie wiec nie wiem po co wogole wydawac pieniadze na odzywke oparta głównie na nich. Zdecydowanie lepiej wydac kase na dobrej jakosci białko w prochu a węgle dorzucic samemu wlasnie w postaci owsa np.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...