Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Ja planuję cały rok jak mnie będzie stać,na razie zacząłem 3 miesiąc i widzę że warto.Siłowo,rekompozycyjnie i dla mnie najważniejsze w kwestii snu.

Z całym szacunkiem dla Shena uważam, że za sarmy czy ph to łapać się ale później, jak się jest na poziomie Litwina gdzie po latach orania przyrosty są ciężkie. Przełamanie stagnacji. Ty chyba jesteś przed 30tką raczej więc IMO masz czas ale oczywiście wiem - "nie mam wyników więc co ja wiem".

Odnośnik do komentarza

 

Ja planuję cały rok jak mnie będzie stać,na razie zacząłem 3 miesiąc i widzę że warto.Siłowo,rekompozycyjnie i dla mnie najważniejsze w kwestii snu.

Z całym szacunkiem dla Shena uważam, że za sarmy czy ph to łapać się ale później, jak się jest na poziomie Litwina gdzie po latach orania przyrosty są ciężkie. Przełamanie stagnacji. Ty chyba jesteś przed 30tką raczej więc IMO masz czas ale oczywiście wiem - "nie mam wyników więc co ja wiem".

 

No ja nie mam zamiaru, pytam o to raczej z ciekawosci. Sterydami tez sie interesuje a nie mam zamiaru tego (pipi) tykac. Moze gdybym był zdrowy, ale cały czas na lekach jestem, to wole nie ryzykowac. Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

ej, Kanabis, a co powiesz o nim:
http://facet.wp.pl/gid,18329134,kat,1007849,galeriazdjecie.html?smgnzebaxbaxhefticaid=117025&_ticrsn=3
 
2,w=650,c=0.bild.jpg
jak ten ziomek sie przejdzie po markecie, to za laskami pewnie z mopem trzeba latac, a jak stanie chwile przy kasie, to kasjerka z odwodnienia omdlewa. A co by sie dzialo na plazy w hiszpanii, to wole nawet nie myslec- pierwsze w historii tsunami z (nene)ek.
 
O, albo ten:
e93c5vtmpxpp.jpg
Gosc ma w bicku na oko tyle, to Ty w udzie- co bys mu powiedzial, jakbys np. stal za nim w kolejce w biedrze i zauwazyl, ze Twojej lasce wlasnie zrobilo sie mokro?

Edytowane przez tommi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Te  http://pl.iherb.com/Thorne-Research-Basic-Nutrients-V-180-Veggie-Caps/18123  witaminy są jakoś lepsze od Tych z olimpu za 30 zł? 
Jakoś lepiej przysfajalne czy coś? Z aminokwasów to najlepiej bezsmakowe (czyli bez aspartanu) ? Jakie białko polecacie? Ćwicze od stycznia na sucho, siła bardzo powoli idzie, myślałem żeby cos tam wrzucic na ruszt.

Edytowane przez smallv86
Odnośnik do komentarza

Dostarczam naprawde sporo białka z pożywienia ale z kilkanaście gramów mi jeszcze brakuje. Odżywka idealnie by mi pomogła w diecie. Kasy mi nie szkoda, mam jak lodu. :czesc:

 

http://www.bulkpowders.co.uk/beef-protein-isolate-97-hydrobeef.html -Białko z wołowiny, ktoś jadł. Dobre to?

Edytowane przez smallv86
Odnośnik do komentarza

Te  http://pl.iherb.com/Thorne-Research-Basic-Nutrients-V-180-Veggie-Caps/18123  witaminy są jakoś lepsze od Tych z olimpu za 30 zł? 

Jakoś lepiej przysfajalne czy coś? Z aminokwasów to najlepiej bezsmakowe (czyli bez aspartanu) ? Jakie białko polecacie? Ćwicze od stycznia na sucho, siła bardzo powoli idzie, myślałem żeby cos tam wrzucic na ruszt.

Raz że jest ich 180 kap,a dwa mają jakieś niby super hiper przyswajalne formy.Ja bym jednak wybrał raczej Vitagenix z Biogenixa.Co do bialka,to smakowo petarda wychodzi whey protein complex z olimpa.

Odnośnik do komentarza

ej, Kanabis, a co powiesz o nim:

http://facet.wp.pl/gid,18329134,kat,1007849,galeriazdjecie.html?smgnzebaxbaxhefticaid=117025&_ticrsn=3

 

2,w=650,c=0.bild.jpg

jak ten ziomek sie przejdzie po markecie, to za laskami pewnie z mopem trzeba latac, a jak stanie chwile przy kasie, to kasjerka z odwodnienia omdlewa. A co by sie dzialo na plazy w hiszpanii, to wole nawet nie myslec- pierwsze w historii tsunami z (nene)ek.

 

O, albo ten:

e93c5vtmpxpp.jpg

Gosc ma w bicku na oko tyle, to Ty w udzie- co bys mu powiedzial, jakbys np. stal za nim w kolejce w biedrze i zauwazyl, ze Twojej lasce wlasnie zrobilo sie mokro?

 

Co bym mu powiedział? Ze zaraz wyłapie bułe na ryj bo mam wieksza mase miesniowa niz on i spuszcze mu ten olej z bicepsa a on bedzie kwiczał jak bede go dusił swoimi prawdziwymi miesniami.

 

A co do pierwszego, obstawiam ze szarku tak nie wyglada i nie bedzie wygladal ani ty. Ok to moze ja wrzuce innych sterydziarzy

 

tumblr_no2d3pNsWz1tr21mfo1_1280.jpg

 

00048ZQ9CWHQA62Q-C116-F4.jpg

 

 

 

No napewno laski na plazy w hiszpani pierwsze co o takich mysla "sterydziarz je.bany fuj patykiem bym nie tkneła ale obrzydlun"

Pytanie czy faktycznie trzeba brac codziennie przy dobrej diecie, tam sa konske dawki tych witamin i mineralow.

Teraz mam olimp vita-min multiple sport to biore co drugi dzien.

 

Ja biore bo sa fajne seledynowe siki

Odnośnik do komentarza

okej mam tą kreatyne i bcaa, kupiłem co polecaliście z activlaba. Jakie najlepiejn dawkowanie?

 

bcaa: 

 

DT:

1 porcja przed treningiem na czczo ,1 porcja po treningu

DNT:

1 porcja z rana na czczo

 
kreatyna:
DT:
1 porcję przed tren. (na czczo) 1 porcje po tren.
DNT:
1 porcje 2 razy dziennie (na czczo + wieczór)
 
 
styknie?
Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...