Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Glutenowy fit.

 

Dzis bary bic i tric w super serii. Pompa czucie miesnia i zaraz dobra micha mieska z krowy na smalcu.

Kumpel z silki wszedl w polowie kwietnia na oxandrolon i dzis go zobaczylem to o ja yebe. Niespelna miesiac i chlop nie do poznania. Nabity jak skarwysyn. Z 88kg na 96kg. No ale jednak poki gowniaka nie splodze to nie wejde choc kusi :)

Odnośnik do komentarza

SARMS nie są jeszcze do końca zbadane bo nie zostały dopuszczone do spożycia przez ludzi więc spoko. Podobnie jak PH na przestrzeni lat. Mimo wszystko SARMS nie powinny blokować więc teoretycznie wpływu na płodność / kod genetyczny mieć nie powinny. Biorąc jednak pod uwagę dosypki różnych koncernów to nie wiadomo co się ma i co tam robi zawodnika w danej buteleczce, której zawartość na 95 % wyprodukowano w Chinach. Badania wskazane aż nadto.

Odnośnik do komentarza

SARMS-Y xddd Ja tam nie chce psuć sobie wątroby i mieć fenomenalne rezultaty. Przepadałem się i wszystko w porządku więc wchodzi masteron enan z cypkiem :banderas: już widzę te nabicie na plaży i wyglądanie jak Grecki bóg wśród suchoklatesów hiszpańskich

Odnośnik do komentarza

Nom, na głos a w myslach "jezu jak on wyglada chciałbym tak wygladac ale jestem zbyt chu.jowy zeby tyle czasu spedzac w kuchni i siłowni, no i jak nie zjesc kebaba no jak"

 

Zawsze tak jest, nawet przy głupiej kasie w biedronce, stoi taka piz.da ubrana jakby spiewał w boysach, krol zycia, 30 na kablu, przed nim fajna du.peczka, ładna ale blachara bo poleciała na jego kase bo jest frajerem, a przed nimi Wiktor, wykładajacy filety z łososia , piz.dacje i inne luksusowe jedzenie. I ten wzrok tej ci.peczki na moj swietny opalony triceps. Juz ma mokro. A suchar za nia juz czerwony bo wszystko widzi, nie da sie zauwazyc takich rzeczy ze jego du.peczka patrzy z pozadaniem na innego. Ja tylko puszczam oczko do niej, specjalnie , zeby to widział kto jest królem dżungli a kto tylko ładnie ubraną małpa z kasa bo tata ma firme budowlaną. A co mi zrobi? Przeciez sie nie odezwie bo mam w bicepsie wiecej niz on w udzie. Mało brakuje a prawie sie rozpłacze, bo co mu pozostało. Niewdzieczny skur.wysyn, nawet nie wie ze dzieki mnie jego blachara sie podnieciła i byc moze jednak pomoczy dzisiaj.

 

Zawisc była zawsze. To tak jak jedzie koles w nowej s klasie i pierwszy komentarz to "o je.bany, narkotykami handluje albo pewnie vat wyłudza"

 

Fakt czesto sie zgadza ale to jest zawisc. Zawisc ludzi ktorzy sa za słabi psychicznie zeby cos z soba zrobic i jedyne na co taką ciote stac to sypnac jakims stereotypem 


To jest tak jak widzisz na plazy piekna laske z cycem i swietna dupeczką. No odezwałaby sie do ciebie a u ciebie pała juz sterczy.

 

Oczywiscie taka 6/10 laska co wtedy powie "co za bezmózga lala, pewnie polka"

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no dobra beka z panów, co myślą jak Kanabis, czuć się lepszym bo są mięśnie i to dorabianie ideologii stojąc w kolejce. XD Macho bo mam mięśnie i wszyscy zazdroszczą a piczki robią się mokre nawet przy kasie w biedrze bo jest bic 44 centy no tarzam się w łóżku ze śmiechu. Dziękuję Kabi. XDD

Odnośnik do komentarza

Akurat nie jest zaskoczeniem ze taki fakt akurat zabolał ciebie ;) 

 

Faktycznie odkryłem ameryke ze atrakcyjna osoba podoba sie innym. Naprawde niebywałe odkrycie ze dobrze zbudowany facet kręci dupeczki a laska ze swietnymi kształtami kręci facetow .

 

I jeszcze ktos mysli ze jest inaczej. Jesli uwazasz ze wygadany facet z muskulatura i wygadany facet bez niej ma takie same szanse u laski to po prostu jestes głupi wujaszek :)


To pewnie dlatego w topicu kobiety wrzucane sa same atrakcyjne dupy a nie srednie krajowe. 

 

Protip. Kobiety tez maja cos takiego jak chuć. Zwracaja uwage nawet uwag uwaga na posladki u facetów. A przyjdzie taki wujaszek i rozpowiada ze "wyglad nie ma znaczenia liczy sie dusza" 

 

Prosze cie typie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...