Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce niezłą cpalnie ala wujaszek to polecam zapodać przed treningiem amp citrate. Ko!

Chain Reaction next generation od Revange i swoje amp coś tam możesz sobie wsadzić w buty jak już chcesz dobrze porobić. Tak koksy mówią...

 

Ja przed ćwiczeniem atakuje Coca-Cola z 2 łyżeczkami kawy rozpuszczalnej nescafe intenso.

 

No i jak komuś Venom e pierwszej wersji dobrze robił to mam namiar na kopie 1:1 tego stacka.

Odnośnik do komentarza

 

Jak ktoś chce niezłą cpalnie ala wujaszek to polecam zapodać przed treningiem amp citrate. Ko!

Ja przed ćwiczeniem atakuje Coca-Cola z 2 łyżeczkami kawy rozpuszczalnej nescafe intenso.

 

 

 

A to akurat dobre, tylko ja robie ze zwykła rozpuszczalna i dwie łyzki nie łyzeczki. Wali po łbie lepiej niz dorian

Odnośnik do komentarza

Yakubu zielona kawa nie pobudza. Piłem napar z 6 łyżeczek i poza tym, że smakuje jak woda z bajora nie ma z powerem nic wspólnego, piłem ją 2 miesiące - wpływ na wagę znikomy. Cola light z kawą rozpuszczalną nie działa tak samo jak wersja z cukrem, sorry.

 

@ Kanabis - co było w Dorianie zanim go zdjęli? Pochodna metaamfetaminy jak w Jack3d czy DMAA po prostu? Jak chcesz składu starego Doriana, który jest nie do dostania to daj znać na PW, to ciągle jest produkowane z zbanowanymi substancjami tylko nazwa inna.

Odnośnik do komentarza

@ Kanabis - co było w Dorianie zanim go zdjęli? Pochodna metaamfetaminy jak w Jack3d czy DMAA po prostu? Jak chcesz składu starego Doriana, który jest nie do dostania to daj znać na PW, to ciągle jest produkowane z zbanowanymi substancjami tylko nazwa inna.

 

Dzieki stary ja to próbowałem raczej z ciekawosci, jak będą mi potrzebne regularnie przedtreningowki zeby sie zmotywowac do cwiczen to znak ze sie dotego juz nie nadaje ;)

Odnośnik do komentarza

Po pierwszym tygodniu zażywania złapała mnie taka biegunka, że musiałem do lekarza iść po receptę na leki. Po dwóch tygodniach wróciła i znowu w ruch poszły leki. Do tego zdarzały się bączury po których trzeba było doopkę podmyć i majtki zmienić. Później wpadłem na pomysł żeby te 5g kretki podzielić na trzy porcje i wsuwać to z posiłkami i przeszło, ale jakość kupy stała na bardzo niskim poziomie plus zaparcia, i problemy z wypróżnieniem.

Jakiś czas temu zauważyłem, że najgorzej jest w dni pracy kiedy jem owsianki i stwierdziłem, że mogę nie tolerować glutenu, więc od kilku dni testuję dietę bezglutenową. Pierwsze efekty są bardzo obiecujące, ale jednak gdzieś tam czuję, że ten monohydrat też może źle na mnie działać.

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...