Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga"tors gladiatora" ;)

 

-rozgrzewka 3 serie po 25 pow z 40% cm

-1*20 powt z 50% cm

-1*15 powt z 60%

-1*12 powt z 70%

-1*10 powt z 75%

-1*8 powt z 80%

-1*6 powt z 85%

-1*3 powt z 90%

-1*1 powt z 100%

-1*15 z 60%

-1*12 z 70%

-1*10 z 75%

 

To jest jedna seria,wymagana pomoc,szczególnie przy powt od 6 do 1.Jak jesteś na redukcji to tnij ciężary od rekordu o 30-40%.Jak nic do tej pory nie działało to taka intensywność musi,ja od kilku lat nie miałem tak zniszczonych cyców.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Konieczna szybka pomoc !!!

 

Otóż od momentu kiedy związałem sie z małżonką (2012), a rok później poszła do pracy na pełny etat - zaraza zaczęła mi chudnąć w trybie natychmiastowym.  Chudnie mi w oczach, a co najgorsze pupka jej tez spada. Namawiam ja na chodzenie i ćwiczenie pupki, ale to nie wystarczy. Przydałoby sie coś na zachętę, cos co pozwoli jej przytyć delikatnie, a przy wysiłku rozeszłoby sie po organizmie(nogi, pupa). Polećcie jakieś proteiny, czy co tam jej trzeba.  Żona jest paląca :(     

 

Poleca Plusy :)

Edytowane przez iMEVEK
Odnośnik do komentarza

Idzie lato robi sie cieplej to do posilkow zamiast wody moze pic szejki z owocami na jogurcie naturalnym/mleku. Mozesz jej to zmiksowac z bialkiem. Moja tez lubi gainera, zawsze jej odlewam szklanke jak robie dla siebie (czekoladowy trec mass xxl). Ogolnie nie spotkalem osoby ktora nie lubie mleka smakowego, wiec mozna to wtryniac miedzy posilkami, ale nie ich kosztem. Tylko ze te mleka to glownie cukier i najlepiej wychodzi bialko+mleko+owoce i to wszystko zmiksowac.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Kończę powoli przygodę z koszykówką, chcę zejść z tłuszczu, żeby potem lepiej mi się masowało, trochę tłuszczu mam. Robię to też dla zdrowia, chcę zejść z fatu, żeby zobaczyć, czy wpływa to na moje wyniki hormonalne, bo póki co, leczenie tarczycy przynosi średnie efekty.

 

Poza tym, przecież ja i tak ważę więcej od Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Kończę powoli przygodę z koszykówką, chcę zejść z tłuszczu, żeby potem lepiej mi się masowało, trochę tłuszczu mam. Robię to też dla zdrowia, chcę zejść z fatu, żeby zobaczyć, czy wpływa to na moje wyniki hormonalne, bo póki co, leczenie tarczycy przynosi średnie efekty.

 

Poza tym, przecież ja i tak ważę więcej od Ciebie.

Ale jaki wzrost? 180cm masz? No nie. Nie musisz mi nic udowadniac, po prostu zapytalem a tu juz pojazd. Eh. W realu tez tak pyszczysz czy w ogole nie da sie z toba wejsc w dyskusje?

Odnośnik do komentarza

 

 

Otóż od momentu kiedy związałem sie z małżonką (2012), a rok później poszła do pracy na pełny etat - zaraza zaczęła mi chudnąć w trybie natychmiastowym.  Chudnie mi w oczach, a co najgorsze pupka jej tez spada. Namawiam ja na chodzenie i ćwiczenie pupki, ale to nie wystarczy. Przydałoby sie coś na zachętę, cos co pozwoli jej przytyć delikatnie, a przy wysiłku rozeszłoby sie po organizmie(nogi, pupa). Polećcie jakieś proteiny, czy co tam jej trzeba.  Żona jest paląca :(     

 

Poleca Plusy :)

 

Możę zażartuj ze od niej odejdziesz 

Albo ze oddasz telefon

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...