Skocz do zawartości

Marketplace


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Nie dosyć, że gra z najbardziej wyeksploatowanego gatunku w tej generacji, to na dodatek 6 letnia XD Dużo lepiej by wypadli jakby rzucili np. takie Ilomilo, w które mało kto grał, a sama gra prezentuje wysoki poziom bez względu na rok wydania.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Czy teraz żeby cokolwiek kupić muszę przypisać kartę?

 

Jeżeli mam powiedzmy 4 GBP, a coś kosztuje 6 to dobierze mi z karty te pozostałe 2 funciory?

 

Gunslingera chętnie też bym łyknął właściwie, demo jest świetne.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecną nie można kupować przez przeglądarkę bez przypisanej karty. Na konsoli kupujesz normalnie za kasę ze zdrapek. 

U mnie pole z kwotą przy próbie zakupu z konsoli jest nieaktywne, czyli "szare".

 

Huk tam, dodam kartę i spróbuję zakupić z poziomu przeglądarki, mam nadzieję, że pójdzie.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Czy teraz żeby cokolwiek kupić muszę przypisać kartę?

 

Jeżeli mam powiedzmy 4 GBP, a coś kosztuje 6 to dobierze mi z karty te pozostałe 2 funciory?

 

Gunslingera chętnie też bym łyknął właściwie, demo jest świetne.

Tak, możesz rozdzielić zapłatę na konto MS i kartę (przynajmniej na konsoli). Wybierasz jakbyś za całość płacił kartą, ale w momencie zatwierdzania transakcji wyskoczyć powinno okienko z pytaniem, czy chcesz pokryć część ceny kasą z MS Account.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy jak na koncie USA mam 5$ i chcę kupić DLC do Trials Evo, które kosztuje 5$ dokładnie to kupię czy nie? Pytam, bo jest napisane "plus tax" czy cos w ten deseń. Całość kasy pochodzi z konwersji MSP na walutę, czy nie powinno to być wolne od podatku, chyba gdzieś tak czytałem. Czy muszę podpiąć kartę? Czy podepnę kartę polską? Bo wydaje mi się, że nie... W każdym razie dalej nie potrafię kupić tego DLC :( szukam powodu.

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

Mam 2 pln ale nic to nie daje. Poczytałem w necie i chyba jestem ugotowany, bo dane się nie zgadzają z kartą która miałem kiedyś podpietą a danymi adresowymi podanymi w biling adress. I przez to zrobili mi jakaś blokadę. A wszystko przez chęć kupienia kiedyś punktów z 10$ rabatem. Musiałbym dzwonić do USA... Czy można coś takiego zrobić z polskim callcenter? Pewnie musiałbym przenieść konto na pl. Ale chyba mogę utracić dostęp do tego co już kupiłem z marketplace, tak?

Odnośnik do komentarza

Mam 2 pln ale nic to nie daje. Poczytałem w necie i chyba jestem ugotowany, bo dane się nie zgadzają z kartą która miałem kiedyś podpietą a danymi adresowymi podanymi w biling adress. I przez to zrobili mi jakaś blokadę. A wszystko przez chęć kupienia kiedyś punktów z 10$ rabatem. Musiałbym dzwonić do USA... Czy można coś takiego zrobić z polskim callcenter? Pewnie musiałbym przenieść konto na pl. Ale chyba mogę utracić dostęp do tego co już kupiłem z marketplace, tak?

Mi też założyli blokadę podczas tamtej „promocji”. Załatwiłem jej usunięcie przez live chat na Xbox.com. Jak zmigrujesz konto na PL, to stracisz kasę, bo ona się już nie przenosi.

Edytowane przez wrog
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...