Skocz do zawartości

Marketplace


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam 2 pln ale nic to nie daje. Poczytałem w necie i chyba jestem ugotowany, bo dane się nie zgadzają z kartą która miałem kiedyś podpietą a danymi adresowymi podanymi w biling adress. I przez to zrobili mi jakaś blokadę. A wszystko przez chęć kupienia kiedyś punktów z 10$ rabatem. Musiałbym dzwonić do USA... Czy można coś takiego zrobić z polskim callcenter? Pewnie musiałbym przenieść konto na pl. Ale chyba mogę utracić dostęp do tego co już kupiłem z marketplace, tak?

Mi też założyli blokadę podczas tamtej „promocji”. Załatwiłem jej usunięcie przez live chat na Xbox.com. Jak zmigrujesz konto na PL, to stracisz kasę, bo ona się już nie przenosi.

 

Zadziałało. Jak ktoś ma problemy podobne jak ja czy wrog to naprawdę super szybko zadziałał support na xbox.com :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Rayman Legends za FREE

 

On your PC
1. Go here to make a new profile on your PC
2. Important steps here: Click on I already have an email and put in some weird shit, just remember to write it down. Same thing goes for the security question.
Obviously choose Bosnia.
3. Now you get to xbox.com, choose Bosnia again and create the account.
4. Time to head to your Xbox

On your Xbox
1. With no profile signed in, choose download profile from the guide
2. Put in the email address and password for your account
3. You need to select an avatar. If it asks you for more security shit just hit B to cancel
4. You are ready to go


Now read carefully
1. Click on Recent on your dashboard
2. Select one of your recent games and press X to bring up game details
3. Now you should be able to press Y to bring up search.
4. Now just search for the games/items from the list above for what you want
5. Download them for free and enjoy

 

Działa, ja już ściągam :)

 

Edyta: Jak wam błąd wywali przy kliknięciu w grę to ponówcie i zadziała.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

ni chuya nic nie rozumiem po niemiecku :(

 

Zakładasz na Xbox.com konto na Bośnię ---> ściągasz profil na X360 ---> odpalasz profil ale ten region nie ma XBL ---> klikasz zakładkę "recent" ---> wyświetla jakieś gry i na jednej z nich klikasz "x" ---> klikasz "y" i wpisujesz nazwę gry w wyszukiwarce Bing ---> klikasz na grę, otwierasz zakładkę tej gry i tam masz opcję "download for free".

Odnośnik do komentarza

Prostsza metoda - jak macie jakieś alternatywne/zapasowe konto - robicie migrację przez xbox.com na Bośnię i przechodzicie na konsoli do 3 - ostatniej części opisu. Roboty na 1 minutę.
Działa - za pierwszym razem wywaliło mi błąd ale teraz już się pobiera +1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...