Skocz do zawartości

Marketplace


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś wstęp wolny na Terminal w Modern Warfare 3

 

Darmowa mapa do Modern Warfare 3 w końcu trafiła na Rynek Xbox LIVE. Od dziś absolutnie wszyscy mogą ją pobrać za friko - wystarczy udać się pod ten link.

 

Tony Hawk's Pro Skater HD otwiera Summer of Arcade - zagraj już dziś!

 

Kompilacja dwóch klasyków konsolowej deskorolki właśnie trafiła na Rynek Xbox LIVE. Nie możecie tego przegapić.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Specjalna wyprzedaż na Rynku Xbox LIVE na dobry początek nowego roku szkolnego

 

Microsoft nie mógł przepuścić tak dobrej okazji to zorganizowania wyprzedaży. Po skupieniu się na grach Rockstar Games, czas przyszedł na rozluźnienie tematyczne, dzięki czemu w niższej cenie możemy kupić wiele różnych gier. Niektóre są dosłownie w tak niskiej cenie, że aż żal nie kupić!

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość DonSterydo

gra kupiona na wyspach będzie miała do wyboru j. polski?

O, to już :) Ciekawe jakie będą promocje na pozostałe odcinki - podejrzewam, że -25% na resztę i wyjdzie 1200 MSP za całość.

 

O, to już :) Ciekawe jakie będą promocje na pozostałe odcinki - podejrzewam, że -25% na resztę i wyjdzie 1200 MSP za całość.

 

Teraz całość jest za 1600 ,400msp za odcinek.

 

Całość normalnie kosztuje 2000 MSP - jest 5 odcinków. A teraz mamy promocje i wiemy, że pierwszy odcinek jest za darmo i jakby reszta była -25%, to całość by była za 1200 MSP i to jest moim zdaniem realna obniżka.

Odnośnik do komentarza

Albo jestem ślepy , albo nie widzę tematu X-COM, więc zapytam tu jako, że chodzi o DLC do tego tytułu. Czy dodatek o podtytule "Proca (Slingshot content pack)" kupiony na angielskim markecie będzie miał wersje PL i z takową PL działał? Czy jednak lepiej zakupić na polskim markecie?

Jak pamiętam z Deus Ex tak było, że dodatek z marketu PL miał napisy PL , a z ang tylko ang, mimo iż wersja gry była PL, więc wole na starcie zapytać niźli wpakować się w maliny, znaczy popłynąć 560MSP.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja właśnie ściągam. Pierwszy epizod narobił mi smaka na świetną historię. Za 1200 MSP to bym się jeszcze zastanawiał, ale taniej niż za 800 MSP już nie będzie (i podobnej promocji pewnie też) więc "odżałowałem" te 35 zł ;) Nie spodziewałem się, że całość będzie tańsza aż o 60%.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość DonSterydo

W przyszłym tygodniu zacznie się promocja na ponad 60 gier na żądanie. Obniżki do -75%.

 

 

 
Microsoft zaplanował masowe wietrzenie wirtualnego biblioteki gier na żądanie Rynku Xbox LIVE.

Promocja, która trwać będzie od 26 lutego do 4 marca, obejmie ponad 60 tytułów. Ich ceny zostaną obniżone w niektórych przypadkach aż o 85%. Zatem, jeżeli na przykład nigdy nie graliście w „Call of Duty”, to z pewnością zainteresuje Was propozycja zakupu wszystkich części serii wydanych na konsolę Xbox 360 – od „Call of Duty 2″ do „Call of Duty: Black Ops”. Takich przykładów jest więcej.

Mnogość tytułów i niskie ceny – świetna okazja do nadrobienia growych zaległości ostatnich lat, zatem szykujcie dużo punktów. Poniżej prezentujemy listę gier, które trafią do promocji:
Assassins Creed
Assassins Creed 2
Batman Arkham Asylum
Batman Arkham city
Bioshock
Borderlands
Borderlands 2
Brotherhood
Call of Juarez
Call of Duty 2
Call of Duty 3
Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops 2
Call of Duty: Modern Warfare
Call of Duty: Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 3
Code Veronica
Dark Messiah of Might and Magic: Elements
Dead Island
Dirt 2
Dishonored
El Shaddai Ascension of the Metatron
Fable III
Fallout 3
Fallout 3 New Vegas
GRID
Halo 3
Halo 4
Halo Reach
Halo Wars
Kane & Lynch Dead Men
Left for Dead 2
Max Payne 3
Metal Gear Solid HD
Metal Gear Solid Peacewalker
Mortal Kombat
Mortal Kombat vs. DCU
Orange Box
Portal 2
Raccoon City
Rainbow Six Vegas
Rayman Raving Rabbids
Resident Evil 4
Resident Evil 5
Resident Evil 6
Red Dead Redemption
Revelations
Sid Meier’s Civilization Revolution
Street Fighter IV
Street Fighter X Tekken
Super Streetfighter IV Arcade Edition
TC’s H.A.W.X.
Tekken 6
Tekken Tag Tournament 2
The Darkness
The King of Fighters XIII
Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter
Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2
Tomb Raider Legend
Virtua Fighter 5
World at War

 

http://polskilive.pl/news/wielka-wyprzedaz-w-xbox-live-lista-ponad-60-gier-ktore-zostana-przecenione-w-przyszlym-tygodniu/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co ciekawsze oferty (jest więcej, ale te chyba najciekawsze):

 

Halo 4 - 2480 MSP ~ 89 zł (tylko dzisiaj)

Bioshock - 480 MSP ~ 17 zł

 

Jest gdzie lista z resztą? Bo widzę, że GRID jest za 4.99$, ale nie mogę teraz sprawdzić z poziomu konsoli ile w pln to będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Co ciekawsze oferty (jest więcej, ale te chyba najciekawsze):

 

Halo 4 - 2480 MSP ~ 89 zł (tylko dzisiaj)

Bioshock - 480 MSP ~ 17 zł

 

Jest gdzie lista z resztą? Bo widzę, że GRID jest za 4.99$, ale nie mogę teraz sprawdzić z poziomu konsoli ile w pln to będzie.

 

Grid nie ma na polskim Live. Radzę kupić MSP i załadować nimi konto założone na UK - tam ceny w promocji wychodzą niżej, np. Dirt 2 w PL 960 MSP, a w UK 520 MSP. Albo konto założone na USA, tam jest jeszcze taniej - 400 MSP. Z tego co widziałem, to nie trzeba mieć golda żeby korzystać z promocji więc spokojnie można nabijać konta z UK i USA.

 

http://majornelson.com/2013/02/26/additional-xbox-live-ultimate-game-sale-items-on-sale/

 

http://majornelson.com/2013/02/25/xbox-live-ultimate-game-sale-starts-today/

 

Codziennie będą inne gry w promocji.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

 

Co ciekawsze oferty (jest więcej, ale te chyba najciekawsze):

 

Halo 4 - 2480 MSP ~ 89 zł (tylko dzisiaj)

Bioshock - 480 MSP ~ 17 zł

 

Jest gdzie lista z resztą? Bo widzę, że GRID jest za 4.99$, ale nie mogę teraz sprawdzić z poziomu konsoli ile w pln to będzie.

 

Grid nie ma na polskim Live. Radzę kupić MSP i załadować nimi konto założone na UK - tam ceny w promocji wychodzą niżej, np. Dirt 2 w PL 960 MSP, a w UK 520 MSP. Albo konto założone na USA, tam jest jeszcze taniej - 400 MSP. Z tego co widziałem, to nie trzeba mieć golda żeby korzystać z promocji więc spokojnie można nabijać konta z UK i USA.

 

http://majornelson.com/2013/02/26/additional-xbox-live-ultimate-game-sale-items-on-sale/

 

http://majornelson.com/2013/02/25/xbox-live-ultimate-game-sale-starts-today/

 

Codziennie będą inne gry w promocji.

Jak uniknąć przy czymś takim komunikatu "This item isn't available from your current location"? Mam konto na UK

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...