Skocz do zawartości

Canis Canem Edit


Nitrom

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Mam okazję z allegro kupić Bullyego NTSC (wersja nie ocenzurowana), tylko mam pytanie - wie ktoś może jakie są różnice między Canis Canem Edit a Bully? Oprócz topienia typów w kiblu :D:D

Przecież w Canis Canem Edit też da się topić uczniaków kiblu :huh:

 

Szczerze to wątpię, żeby były jakieś znaczące różnice między tymi dwiema wersjami.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

W Bully'ego zacząłem "grać" już od dłuższego czasu, ale byłyu to sesje po 20-30 minut. Przytłaczał mnie troche ogrom "rzeczy do zrobienia" - a to tu lekcje, a tu quest, tutaj zbieranie gumek, tam rozwalanie krasnali, jakiś wyścig, jakiś kolo biegnie z poboczną misją typu "errand"... można się zagubić. Przez to wcale mnie jakoś do gry nie ciągmęło. Aż postanowiłem nieco usystematyzować granie w tą grę tzn. nie wszystko naraz, po kolei, małymi krokami. Więc jestem pod koniec II rozdziału, jedna misja dzieli mnie od III ale jak wspomniałem postanowiłem się nieco zatrzymać... i zostać prymusem hehe... tzn. wyzaliczać najpierw lekcje na maxa, które tylko mogę. A więc dwie lekcje dziennie, plus po lekcjach jakiś wyścig czy errand. Wyśrubuję lekcję na maxa na tym etapie to wtedy popchnę nieco fabułę do przodu, i później znowu się wezmę za nowe lekcje a fabułę zostawię, chyba najlepszy sposób żeby z gry zaczerpnąć jak najwiecej i przy tym się nie zachłysnąć ogromem opcji.

 

Naprawdę piękna grafika jak na PS2, bardzo komiskowy, nieco przerysowany świat, postacie wyglądają bardzo zabawnie. Voice acting to mistrzostwo, podobnie jak charaktery bohaterów, które opierają się na stereotypach (gUpi king kong Russel, czy zakochana w Hopkinsie kujonka w obciachowej fryzurze, ogromnych okularach pisząca pamiętnik albo nauczyciel alkocholik), muzyka kapitalna, zawsze ciekawie podkreślająca co dzieje się w danej chwili na ekranie.

Może nie grałem zbyt długo (jakieś 8 godzin póki co) ale już marzy mi się druga cześć :D Wyobraźcie sobie tylko Hopkins w ostatniej klasie, każdy odpowiednio starszy (czyli m.in. laseczki odpowiednio wymodelowane :P), przyjazd jakichś nowych ciekawych uczniów, nowe interesujące przedmioty (np. warsztat samochodowy w tej części już otwarty dla Jimmiego) może jakiś poważny gang, sex, drugi, alkochol... hehe wiem, trochę mnie poniosło no ale to jest przecież Rockstar!

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Aktualnie właśnie w to gram,brawo dla Rockstar,stworzyli grę klimatyczną,z dobrym systemem walki,moim zdaniem lepszym niż w GTA,dobrze wygląda animacja podczas walki,fajnie czuć siłę ciosów.Połączenie tego z obowiązkiem szkolnym,unikaniem przełożonych,zajęciami,wykonywaniem zadań daje b.dobrą mieszankę,gra się bardzo przyjemnie.Dobra jest też muza,voice acting i wszystkie dźwięki w grze.Grafika o dziwo ,pozytywnie mnie rozczarowała,jest ok.Świat jest dość rozbudowany,dużo rzeczy do zrobienia i zebrania.Na pewno brawo za oryginalny pomysł i dobre jego wykonanie,za wszystkie smaczki,masę humoru i przede wszystkim za klimat,oby więcej takich produkcji.

Odnośnik do komentarza

Mi też się Canis Canem Edit bardzo podobał. Jedynymi mankamentami jest stosunkowo mała liczba zajęć, na które musimy uczęszczać, oraz to, że gra jest dosyć krótka jak na grę free-roamingową. Jeśli podobają Ci się udane gry f-r, które nie są z serii GTA to polecam jeszcze "Gun" od Neversoft'u. Gierka taże bardzo klimatyczna i wciągająca (genialny scenariusz). Polecam też "Scarface", który miejscami jest lepszy niż samo GTA.

Edytowane przez Burgund
Odnośnik do komentarza

Mi też się Canis Canem Edit bardzo podobał. Jedynymi mankamentami jest stosunkowo mała liczba zajęć, na które musimy uczęszczać, oraz to, że gra jest dosyć krótka jak na grę free-roamingową. Jeśli podobają Ci się udane gry f-r, które nie są z serii GTA to polecam jeszcze "Gun" od Neversoft'u. Gierka taże bardzo klimatyczna i wciągająca (genialny scenariusz). Polecam też "Scarface", który miejscami jest lepszy niż samo GTA.

 

W Scarface'a grałem i dla mnie tą grę położył skopany model jazdy(karton) i cyfrowa przepustnica(nie ma wykrywania siły nacisku na gaz)Jednak ogólnie mi po prostu nie podeszła.Wymienione wyżej elementy,które są dla mnie istotne w grze typu GTA,tylko dopełniły mojej decyzji o odłożeniu gry na półkę,żeby nie było że marudzę.Natomiast w Gun'a nie grałem,jednak nie wykluczone że spróbuję,dzięki za rekomendację,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 12 lat później...
3 minuty temu, Elitesse napisał:

Teraz jest promocja na PS4 ale faktycznie jak to jest tylko port z PS2, to chyba lepiej poczekać do dobrej ceny jak się pojawi na Xboxie. Albo na PC.

 

Aż taka tragedia? Akurat mam grę na celowniku.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...